Липса на секс...

  • 19 090
  • 471
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 516
Много се кефя на такива теми. Не за проблема, който очевидно има авторът, а на отговорите.
Ако въпросът беше зададен в мъжки сайт, мненията щяха да са напълно противоположни, защото мъже щяха да отговарят.
Много далеч съм от мисълта, че на жената проблема ѝ е в домакинстака работа. Ако спадналото либидо е, защото върши домакинска работа и гледа деца, то семействата нямаше да имат повече от едно дете и всички жени щяха да изпаднат в страшна депресия. А както виждам, светът не се е затрил.
Аз, като жена (може мнението ми да не е меродавно, защото нямам деца), заставам зад автора и не смятам за нормално липсата на секс. Но и не смятам, че жена му е претоварена от задълженията вкъщи. Не знам колко са големи децата, но, ако са във възраст за градини, ясла, училище, е най-добре жена му да започне да ходи на работа. Току виж там си отпочинала. Ако и това не помогне, вече говорим за психологичен проблем, който трябва да се разреши. Тук само можем да гадаем какво си мисли тя и откъде ѝ идва проблема, защото проблем има и от написаното от автора, мисля че проблемът си е в жена му. Не смятам, че си има любовник, щото нали много е уморена и къде ти време за такива работи.
И сега, както във всички теми, които са ми интересни и искам да прочета как са се стекли нещата, авторът ще се покрие и няма да разберем развръзката. Пфуу.

# 46
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 464
Еееех стига де,аз тъкмо си взех пуканки за филма,който предстои в коментарите Joy

# 47
  • Мнения: 6 186
Аз, като жена (може мнението ми да не е меродавно, защото нямам деца), заставам зад автора и не смятам за нормално липсата на секс. Но и не смятам, че жена му е претоварена от задълженията вкъщи. Не знам колко са големи децата, но, ако са във възраст за градини, ясла, училище, е най-добре жена му да започне да ходи на работа. Току виж там си отпочинала.
Охх ... само ще въздъхна.
Каквото, дупе да му е яко на синковеца.

# 48
  • София
  • Мнения: 24 839
Колкото и да го въртим, липсата на желание е свързана или със загубата на пеперудите, или с хормони и там каквото друго влияе на либидото.
Авторът да се опита да я прати поне при ЛЛ, който да я насочи
Ако не е това, дискретно да си потърси нещо за разтоварване или да се развежда.

# 49
  • Мнения: X
А възможно ли е просто...да й е писнало да симулира?
Но да е прекалено свенлива, за да си признае, че точно този секс точно по този начин просто не я "свършва", нито пък има смелост да си поиска сама по правилния за нея начин?
Като чета автора как не прави секс с жена си, ами са "заедно" и са "интимни", оставам с впечатлението, че нямат особено разкрепостена комуникация по този въпрос.
Да предразположиш една изначално свенлива жена да споделя и показва точно как може да бъде заводолена, е доста деликатна и тънка задача.

# 50
  • Мнения: 2 516
А възможно ли е просто...да й е писнало да симулира?

Еййй...за това не се бях сетила. До тук ми изглежда най-правдоподобно.
Нормално е да не ѝ се прсви секс, ако не е опознала качествения. Така ми се вижда нормално да не ѝ е в топ 5 неща, от които има нужда.

# 51
  • София
  • Мнения: 24 839
А възможно ли е просто...да й е писнало да симулира?
Но да е прекалено свенлива, за да си признае, че точно този секс точно по този начин просто не я "свършва", нито пък има смелост да си поиска сама по правилния за нея начин?
Като чета автора как не прави секс с жена си, ами са "заедно" и са "интимни", оставам с впечатлението, че нямат особено разкрепостена комуникация по този въпрос.
Да предразположиш една изначално свенлива жена да споделя и показва точно как може да бъде заводолена, е доста деликатна и тънка задача.


Фантазираш без грам факти.
За мен, това че авторът употребява "сме заедно", вместо ширещите се тук и грозно звучащи "си го слагаме" и "се сексиме", само говори за интелигентност, възпитание и отношение към интимността с жена му.

Ако беше осмислила фактите- тя е изгубила желание за секс след раждането, постепенно през годините.....щеше да разбереш колко безпочвени са обвиненията ти.

# 52
  • Мнения: 12 473
Изкарайте заедно курс по тантра масажи, ще видиш че ще й се върне либидото..)

# 53
  • Мнения: 7 006
Ама какво значи "уморена съм"-перманентно,за това ще караме на рутина?
Ми сядам с милото и говоря.Намираме решение.Ако трябва се наема бавачка за някой уикенд,а ние отиваме само двамата на секс отдих,където му цедя и сетни сили,че в следващите 3 седмици хич и да не се сети за секс.. Crazy


Не,сериозно..Има ли желание да се поддържа един огън,все ще се намерят начини.

# 54
  • Мнения: 11 505
Нищо ѝ няма на жената, просто е изгубила интерес... случва се, нищо че по форумските стандарти това е нещо невиждано и нечувано. Сигурна съм, че хормоните ѝ са наред, сигурна съм, че не е депресирана... просто вече не сте ѝ интересен и това няма да се промени, дори на челна стойка да застанете. Simple Smile

# 55
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 360
Взимате си чистачка, перачка, готвачка и детегледачка и се сексите. Ако не ти се занимава да търсиш помощен персонал, се трансформираш в такъв и жена ти няма да има извинение, че е уморена.

Ох, айде стига глупости!
Ами, ако той е поел половината работа, че и повече?
Ако имат чистачка и миячка, която да върви по задника И на жена му, какво ще измислиш?

Ако, ама не е. Сам си писа, че се включвал. Основната тежест е върху нея. Скоро чистачка и миячка, които да им вървят по задниците няма да имат. Единственото успокоение е, че децата порастват. Но докато това се случи вървят едни процеси, които може да отдалечат съпрузите един от друг. Този знае, че обича жена си. Как обаче достига това послание до нея?

Не сме в къщата, не знаем какво става. Гьонсуратлъкът и мрънкането не идват, щото на жената ѝ е много хубаво в това партньорство.

# 56
  • Мнения: 7 006
Е ако е така,да седнат и да говорят.
Може да запазят приятелско и цивилизовано съжителство докато децата не пораснат.През това време ,всеки си утолява нуждите както може.Ако междувременно се случи и любов от нечия  страна,пак цивилизовано си вземат "по живо и по здраво" и правят всичко най-добро за децата и развитието им.

Щото вярно..Ако е умряла тръпката,пиши я бегАла работата..

# 57
  • Мнения: X
щеше да разбереш колко безпочвени са обвиненията ти.

Къде видя обвинения?

Много жени в по-младите си години просто симулират - защото не искат да изгубят човека, когото иначе обичат силно, защото не искат да ги обвинят във фригидност, защото искат да изглеждат секси и страстни мацки.

Може да продължи с години.
И в един момент омръзва театрото. А театрото може да е първокласно, така че любовникът въобще да си няма представа за какво иде реч.

Не става дума за виновни. Никой не е виновен. Всяка жена е със специфична сексуалност и дори съвсем красив, потентен, старателен и нежен партньор е напълно възможно да не уцели точната процедура. Жената може дори да се възбужда, да се овлажнява, но да не успява да свърши - поради нещо съвсем дребно, някакво погрешно действие, за което партньорът изобщо не е наясно и не би могъл да е, ако не му се каже/покаже. При много двойки сексът става все по-добър с годините именно заради това - защото всеки се престрашава да насочва другия точно както му се получава най-добре. А жени, които с години се оправят по-добре и по-бързо сами, отколкото с партньора си, в един момент започват да виждат секса като излишно бреме.

# 58
  • Мнения: 25 887
А театрото може да е първокласно, така че любовникът въобще да си няма представа за какво иде реч.


Колкото и да е първокласно театрото, при възбуда и оргазъм има физиологични реакции, които няма как да се имитират дори и от най-добрата актриса.
Това, че любовникът си няма представа от истински женски оргазъм или не му пука (защото му е по-важно мадамата да врещи на умряло и комшията да завижда например), все пак е и негов проблем.

# 59
  • Мнения: X
Оргазмите също са доста различни при различните жени
Скрит текст:
- някои мокрят чаршафите, други се овлажняват едва едва; някои стават вир вода от пот, други са си свежи като излезли от банята; при някои вагината има видими контракции, при други - въобще не; при някои трае 3-4 секунди, при други - доста повече; или е еднократно, или се повтаря; на някои дори им се уголемяват гърдите забележимо;
варианти безброй. Независимо дали вият на умряло или не. Не мисля, че в случая става дума за незаинтересованост или преднамереност, по-скоро за комуникационна грешка.

Не всеки мъж обладава екстрасензорни способности, ако жената мълчи като партизанин и не казва какъв, адже ба, е проблемът.

Не ми се вярва в случая да е домакински.

Авторът казва, че сексът намалява от години. Освен ако жената не върти любовници от години, то проблемът едва ли е и този.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт