Липса на секс...

  • 19 085
  • 471
  •   1
Отговори
# 30
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 360
Времето не стига за всичко и човек трябва да има приоритети. Прахът зад гардероба задължително трябва да бъде почистен, а сексът може да почака за след един месец. Stuck Out Tongue Winking Eye
Това е някакъв майтап. Кой прави секс в запрашена среда? Много е възбуждащо да наблюдаваш як секси мъж, който премества гардероб, и после нежно, внимателно и леко, без да разнася прах навсякде, погалва запрашената територия и премахва напрежението. Груба сила и чувственост! Ох!

# 31
  • Мнения: 25 887
Много е възбуждащо да наблюдаваш як секси мъж, който премества гардероб, и после нежно, внимателно и леко, без да разнася прах навсякде, погалва запрашената територия и премахва напрежението. Груба сила и чувственост! Ох!

Ох, и аз се възбудих... Flushed

# 32
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 360
Почивен ден е, кака, награбвайте се.

# 33
  • София
  • Мнения: 13 745
Явно половинките на някои потребителки не си мърдат пръста и се налага чистене след тях, затова правят проекции и търсят под вола теле.
Човекът каза, че помага и аз приемам това. Не смея да гадая, че той се скатава, а тя влачи всичко, каквито теории се спрегнаха (освен ако нямате лични впечатления от автора и жена му). Още повече, че съм напълно наясно колко по-добре (предвид физическите дадености) един мъж мие прозорци, чисти вратички на шкафове и подобни. Защо да не може? Една неработеща жена надали чак всеки ден пере пердета. И ако има жени, които после сами ги закачат, тогава ясно защо сме с толкова ниска раждаемост. Само веднъж се наложи да закачам сама перде и така и не го закачих, а го прибрах в гардероба до връщането на съпруга ми след няколко дни (пътуваше по работа). И като не забелязват и не се сещат някои мъже, жените им нямат ли уста да им кажат? В случая надали това е причината при автора, ако наистина си споделят всичко, както твърди.
Явно наистина българката масово се бори за многомашинничка, която да свърши всичко у дома, а забравв, че общуването между партньорите е в основата на семейството.

# 34
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 360
Явно половинките на някои потребителки не си мърдат пръста и се налага чистене след тях, затова правят проекции и търсят под вола теле.
Човекът каза, че помага и аз приемам това. Не смея да гадая, че той се скатава, а тя влачи всичко, каквито теории се спрегнаха (освен ако нямате лични впечатления от автора и жена му). Още повече, че съм напълно наясно колко по-добре (предвид физическите дадености) един мъж мие прозорци, чисти вратички на шкафове и подобни. Защо да не може? Една неработеща жена надали чак всеки ден пере пердета. И ако има жени, които после сами ги закачат, тогава ясно защо сме с толкова ниска раждаемост. Само веднъж се наложи да закачам сама перде и така и не го закачих, а го прибрах в гардероба до връщането на съпруга ми след няколко дни (пътуваше по работа). И като не забелязват и не се сещат някои мъже, жените им нямат ли уста да им кажат? В случая надали това е причината при автора, ако наистина си споделят всичко, както твърди.
Явно наистина българката масово се бори за многомашинничка, която да свърши всичко у дома, а забравв, че общуването между партньорите е в основата на семейството.
Прекалено буквалистки подхождаш към темата.

Всяка жена в началото иска всички да се чувстват уютно и добре, докато не се окаже, че няма кой да ѝ подаде чаша вода, когато лежи с температура.

# 35
  • Мнения: 193
Има си любовник, една жена , с която бях по същия начин отблъскваше мъжа си, защото го правеше с мен, като фурия с мен, а у дома все не искаше, все уморена, направо фригидна. Дано греша.

# 36
  • София
  • Мнения: 13 745
Нямам такива лични наблюдения, а далеч не съм първа младост. Ако е така, че насреща не получава нищо и се надява с лишаване от секс на мъжа да му просветне, работата е бЕгала.

# 37
  • Мнения: 20 364
Скрит текст:
Здравейте. Доста се чудих преди да споделя това, което ме тревожи, но времето минава, а става по-трудно и по-трудно. Историята е следната: Женен съм щастливо от 7 години, имам две прекрасни деца, но с времето отношенията със съпругата ми в интимно отношение меко казаха почти престанаха да съществуват. Преди няколко години започна всичко, като лека по-лека почнаха да намалят. Вече трудно можем да сме "заедно". От моя страна винаги се старая да й показвам, че я желая, че искам да съм с нея, показвам й, че я искам, говорили сме по проблема, но за нея ...или няма желание, или не иска. Понякога уж щяло да и дойде, после била изморена. В един месец ако веднъж или два пъти сме "били заедно" е добре. Това нещо продължава доста дълго време и вече много ми тежи. Не искам да й изневерявам, обаче аз имам нужда от секс. Не сме на такава възраст, че да не сме в активна сексуално. Споделете мнения какво да правя? Разберете ме добре, ОБИЧАМ жена си и децата си, но липсата на интимност ми оказва влияние...
[/spoiler]
2 варианта:
– наказва те за нещо чрез липсата на интимност;
– не ѝ харесва секса (или секса с теб), има си една порода кисели жени, все не може да им се угоди, секс не искат и са все нацупени и мърморещи за нещо. Просто обичат да са в ролята на жертва.

Изходът: не виждам как човек без интерес към секса изведнъж ще живне и ще стане активен. Може, но дори и да се постарае, повече от 4 пъти месечно не го виждам. Или работиш за макар и малко, но увеличаване на сексуалната ѝ активност (чрез разговори, прави неща, които ѝ харесват) или ти се нагаждаш към ниската сексуална активност. Има и трети изход, ако си перде, си намираш любовница и пак "много си обичаш жената и децата", както правят немалко хора.

# 38
  • Мнения: 7 473
Много я ожалихте тази жена, личи си, че е женски форум. Потребността от секс е най- нормалното нещо. Авторът не е писал, че жена му е болна. Остават следните възможности: 1.наказва го, тя си знае защо, 2. Изневерява му. А може и двете, разбира се. Освен авторът да си намери друга жена за секс или евентуално за по- сериозна връзка...трудно ми е да си представя някакво друго развитие.

# 39
  • Мнения: X
Има жени, които правят секс само до децата, после вече са си изпълнили дълга и са дотук. Те и преди децата не са били особено желаещи и сексуални. Ако разговори не помогнат, бих си намерила любовница, то така и ще стане рано или късно.

# 40
  • Мнения: 444
И аз съм била в подобна ситуация, обичам мъжа си, но просто не го исках и сега не е същото, но нещата се пооправиха. Аз също не работя и гледам дете вкъщи. За мен лично всичко беше в рутината. Всеки ден едно и също, докато си отворя очите и знам минута по минута как ще ми мине деня, вечер вече съм толкова зациклила и уморена, че искам само да си легна да спя и да се свършва. И сексът стана рутина- всеки път едно и също- лягаси детето, аз се къпя, той се къпе, идва в спланята,един и същи секс- просто част от рутината. Когато една двойка няма общи преживявания, обща тръпка, нещо, което да ги изкара от рутината желанието за секс при жената просто умира. Може с него, може и без него. Сещаш ли се да й правиш жестове? Дребни дори, да й подариш цвете без повод? Да й кажеш да отиде някъде да направи нещо за себе си сама? Да й направиш изненада, така както е било в началото, да я подсетиш за тръпката, която сте имали? При жените сексът не е толкова физическа, колкото емоционална нужда. Ако жената не се чувства добре емоционално, то и желанието й изчезва.

# 41
  • Мнения: 7 006
Той искал просто секс. Тя пък иска мъж, на когото да се опре. Къде ще се срещнат не ми е ясно. Всеки има различни потребности.
Да де, ама кой ли го разбира това.
Като чуя - тя не работи или едно дете има да гледа вкъщи само, направо ми призлява. Дори да си клати краката по цял ден пак е уморително. Сменете си ролите поне за ден пък да видим кой-кого.
И сега ще дойдат лелите да обявят, че един път в месеца си е направо ненормално, ще ви налазят хиляда болести и най-добре да си намериш любовница или айде направо развод като за по-сигурно.
Ама разбира се,че е много уморително.
За тва все разправям на синковеца,да има готовност да се жервта и да остане в къщи  да гледа децата,докато жена му изкарва парите за прехраната.Тъй де,няма само тя да е уморената,нека и мъжът малко се озори от престоя у дома..

Много е възбуждащо да наблюдаваш як секси мъж, който премества гардероб, и после нежно, внимателно и леко, без да разнася прах навсякде, погалва запрашената територия и премахва напрежението. Груба сила и чувственост! Ох!

Ох, и аз се възбудих... Flushed
Абе възбуда..Като се замислиш в днешно време гардеробите от кво лефтерно ПДЧ,и мома с рахит ще се справи..



Ако гледането на деца, чистенето, пазаруването и готвенето водеха до нежелание за секс, сигурно след двете големи породени дъщери никога нямаше да стигнем до 4 деца. Wink
Най-добре е жената да си провери хормоните. Може да се окаже това проблемът, щом не е асексуална от самото начало.
На каква възраст е?
Аз пък се сетих за бабите ни и техния начин на живот..Да се чудиш от де сили са им се вземали да се сексят и да раждат по 5-6 деца..

Последна редакция: пт, 24 май 2019, 10:15 от Какво?

# 42
  • София
  • Мнения: 24 839
Взимате си чистачка, перачка, готвачка и детегледачка и се сексите. Ако не ти се занимава да търсиш помощен персонал, се трансформираш в такъв и жена ти няма да има извинение, че е уморена.

Ох, айде стига глупости!
Ами, ако той е поел половината работа, че и повече?
Ако имат чистачка и миячка, която да върви по задника И на жена му, какво ще измислиш?

# 43
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 464
Взимам си пуканките Stuck Out Tongue Winking Eye

# 44
  • Мнения: 25 887
Ако жената не се чувства добре емоционално, то и желанието й изчезва.

Топло, топло, почти горещо.  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт