Едно въпросче

  • 1 449
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 94
И аз имам пигментации на различни места и такъв тен направих все едно сам ходила на плаж.Всичко това е от бременноста ,хормони и такива ти ми работи.После всичко изчезва.

# 16
  • Мнения: 1 053
Мажа се с кремовете на Мама Донна,но засега нямам ефект нито за петната,нито за стриите-явно си е до кожа,но поне се надявам като родя след 3-4 месеца да изчезнат,че иначе кофти-немога да свикна да се гледам така. newsm78

# 17
  • София
  • Мнения: 5 079
Не съм имала друга пигментация освен кафявата линия на корема, която още си седи (родих преди повече от месец...) #2gunfire
Надявам се наистина тези "красоти" да изчезват, напълно те разбирам, че не си свикнала да се гледаш така, но всичко, което претърпяваме като бременни си струва, като гушнеш крайния резултат! Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 2 381
Не съм имала, но колежката ми имаше и й изчезнаха Peace

# 19
  • Мнения: 717
Моя позната и по време на двете си бременности стана меко казано ужасна. То станаха едни петна по лицето, то едно чудо. След ражданията кожата й веднага се възстанови обаче, никакви белези, даже и спомен.

# 20
  • Мнения: 5 475
И аз имах и родих дъщеря!  Peace
Ще и изчезнат не се притеснявай!
Леко бременеене!
  bouquet

# 21
  • Мнения: 114
Имах, но вече изчезнаха, така че не ги мисли. Успех и лека бременност ти желая

# 22
  • Мнения: 1 866
Препоръчва се да не се показваш въобще на слънце, това влошава нещата. Аз не съм имала но съм го чела това и се пазя превантивно.

# 23
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Старите баби на това ще ти кажат, че вървиш на момиче. Колко е вярно не знам, но съм чувала за такива петна, които после изчезват по същия начин както са се появили.
Гледай си коремчето сега и не се притеснявай.
Peace Peace Joy

Общи условия

Активация на акаунт