Влюбена съм,но в неподходящия

  • 5 354
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Първо да се ограмоти,че във или извън матрицата,все тая като не може две изречения да върже,и то на родния си език.

Затова споменах книгите по-горе.

# 16
  • София
  • Мнения: 971
Авторке, този не струва. Дори някак да се съберете, винаги ще го подозираш във връзка с онова момиче и ще изтрещиш от ревност.

# 17
  • Мнения: X
Интернет и приложенията изпиха мозъците на израстващото поколение
Изтривай си профилите и ела в реалността.
Hands Plus1
Наистина съм от друго поколение, ама ..никак не разбирам как може някакъв онлайн загубеняк да е по-важен от реална личност, която можеш да виждаш/срещаш всеки ден.

# 18
  • Мнения: 1 073
Франсоаз, защото сигурно просто не го е видяла този спецален реален човек! Странно е да, амаааа времена бе! Тази тема може да е пързалка, но масово децата откачат по тази социална мрежа. То дори си пишат един с друг докато са заедно на една маса! Дори и здрели хора се разделят със семейства заради, един Бог знае какво чучоло пред клавиатурата! Откачен свят, но това е... Ето и ние пишем в този форум и търсим съвети от абсолютно непознати хора с аватари....

# 19
  • Мнения: X
Аз лично, съвети в "празното" пространство не търся....Интернет-забавлението, за мен, е точно това, забавление , губене на време, хумор, разтоварване.Поради простата причина, че няма как да знам дали "отсреща" не седи някаква откачалка, довчера била в лудница....
Особено по отношение пък на половинки/любов/връзки, съм още по-крайна...смятам, че онлайн-връзките са за страхлимци, загубеняци.Нормалният, качествен човек не се страхува от срещи наживо, дори предпочита живия контакт, защото така се създава истинска представа какъв човек е срещу теб.

# 20
  • Мнения: 909
Авторке, този не струва. Дори някак да се съберете, винаги ще го подозираш във връзка с онова момиче и ще изтрещиш от ревност.

А авторката много стува.Момчето е заето да се развива,тя го блокирала защото не й казал къде отива при положение че са скарани по нейна вина.
Ясно е, че му е писнало от разлигавени лигли в социалните мрежи и като я остави без отговор дава ясен знак че не иска да се занимава с келеши.

# 21
  • Мнения: 225
Мило момиче,
Ти просто си влюбена в мистерията и си изградила образ на "любимия", който вероятно в реалност е много по-различен от желаното.
Това момче няма никакви ангажименти към теб, а ти си губиш времето. Около теб сто процента има или може да иам момчета, които да те харесат и с които ще си щастлива. Без излишно гонене, драми, блокиране и т.н. Защо си усложняваш излишно живота? Приключи с тази игра на котка и мишка, излизай с приятели и се радвай на истинско общуване.

# 22
  • Варна
  • Мнения: 737
Благодаря много! Прави сте. Беше грешка да си пиша с него. Явно съм се привързала към него и сега ми липсва. Той не ми е длъжен и си беше въпрос на време да ме разкара. Щом досега не ме е отблокирал,няма и да го направи. Трябва да го забравя,но е много трудно.

# 23
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Благодаря много! Прави сте. Беше грешка да си пиша с него. Явно съм се привързала към него и сега ми липсва. Той не ми е длъжен и си беше въпрос на време да ме разкара. Щом досега не ме е отблокирал,няма и да го направи. Трябва да го забравя,но е много трудно.
Това би било наистина ценно прозрение, ако сама стигнеш до този извод, а не въз основа на убеждаване от банда тиквеници (като нас) Wink И друго, което бива да знаеш, е че човек се учи не само от собствените си грешки.

Последна редакция: ср, 13 мар 2019, 11:49 от NexusBGN

# 24
  • Мнения: 2 050
Бебешка работа. Говорите в прав текст и ако не става, следващия. Мале, като се сетя как съм ги имала такива терзания на млади години...

# 25
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Бебешка работа. Говорите в прав текст и ако не става, следващия. Мале, като се сетя как съм ги имала такива терзания на млади години...
Принципно точно това е начина, но повечето девойки ги е страх от отхвърлянето и не тръгват с директния подход. Не, че няма и младежи, които ги е страх от това....

# 26
  • Мнения: 332
Разбирам те ,защото когато бях малка съм правила такива неща. Няма да те съдя или упреквам. Но един съвет от мен след мъж не се търчи,ще го разбереш след време, не го търси не му пречи. В противен случей се унизяваш ,той ако  те иска сам ще те потърси. Малка ми изглеждаш по действията ти, но няма значение ти искаш съвет и ние ти даваме . Не го търсииии

# 27
  • От където си искам
  • Мнения: 27
С един блок "разрушаваш" всичко!
Joy
Нито ти е първия,нито последния "приятел" в социалните мрежи.
Ще си намериш друг,не го мисли,учи и се развивай!
Онлайн познанствата могат да те научат на лесна комуникация,но не и на важните неща в живота.

# 28
  • Мнения: 2
Филм + ,за 17 годишна земи са опрай без тва ако те е харесвал да беше с теб

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт