Влюбена съм,но в неподходящия

  • 5 293
  • 28
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 737
Здравейте!
Ще започна от началото... преди година/без няколко дена/ започнах да си пиша с едно момче покрай една група. С течение на времето започнахме да си пишем много често,но на моменти или се карахме или потъвахме в задълженията си и не си пишехме. В последните горе-долу 3 месеца си писахме всеки ден,но отношенията ни изведнъж се развалиха и вината е в мен. Той е бил в чужбина на състезоние и разбирам от фб от снимка с момиче. Блокирах го без да му кажа нищо,нооо ми домъчня и го отблокирах без да му пиша,но той пък ме блокира тихо-мълком. Писах му пък в Инстаграм да го попитам защо,а той отговори на въпроса с въпрос като попита аз дащо съм го блокирала. Аз казах,че съм си имала причина,а той каза,че сега и той си има причина не му се занимавало с глупости. Попитах дали ще ме отблокира,но не ми отговори/не ме отблокира/ след няколко дена го питах шеговито сали се цупи още и пок без отговор. В същото време с момичето с което се е снимал в чужбина на състезанието май са гаджета. Преди щогато го питах от къде се познават,той щаза,че я познава бегло от далата,но в последствие разбрах,че доста често ходят на планина заедно/почти всеки уикенд/ и са близки. Сега той много ми липсва,хоресвам го и имам чувства към него явно. Липсва ми да си пишем и се чувствам ужасно,че е толкова потаен,а явно и послъгва. Май не си струва да му споделя чувствага си още повече,че явно си има приятелка....

Последна редакция: пн, 11 мар 2019, 20:18 от Plebs

# 1
  • Мнения: 7 006
Ко?
Твърдо нье.

# 2
  • Мнения: 15 619
Преориентирай се. Бърже. 

# 3
  • Мнения: 25 762
Ти на 13 ли си?

# 4
  • Варна
  • Мнения: 737
Не,на 17г съм

# 5
  • Мнения: 25 762
Тогава започни да пишеш по грамотно и не се занимавай с лапешки работи.

# 6
  • Мнения: 900
Интернет и приложенията изпиха мозъците на израстващото поколение
Изтривай си профилите и ела в реалността.

# 7
  • Мнения: 1 073
Имам въпрос... изобщо, за тази 1 година, виждали ли сте се?

# 8
  • Мнения: X
Е, за какво му се цупиш? Някакви уговорки имало ли е между вас? Разбира се, че ще предпочете да има живо, топло момиче до себе си, с което споделя хобитата си и правят неща заедно. С теб какво го свързва освен детински фръцкания? В различни градове ли сте, защо комуникацията ви е само онлайн? Въобще наживо виждате ли се? Явно си стоварила сто тона фантазии върху отношенията ви и няма нищо реално помежду ви, та да реагираш така.

# 9
  • София
  • Мнения: 5 139
Отговор по темата - лягай, че утре си на даскало.

# 10
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 280
Едно време имаше платонична, а днес виртуална любов. Много тъжно, как се самоосакатявате с тия социални мрежи. Реалността е друга, момиче.

# 11
  • Мнения: 1 073
Ех, вярно че сме в бг мама, ама чак така да се накарате на момичето 😂 вярно, че са лапешки работи, но все пак е на 17. Кога ако не сега да изпада във филми.
Мило момиче, не приемай толкова навътре “връзка” живееща само в телефона ти. Вярно сме 21-век и онлайн света е доста развит- контактът очи в очи си е друго нещо. Ще ти дам и един съвет, който смятам, на мен много ми помага - никога не смятай, че някой ти е длъжен или, че ти си длъжна на някого.Това, че сте си писали, ако ще и 2 години не ви прави обвързани. Търси реалния контакт-лице в лице. Ето това създава истинските връзки ❤ Влюбена си точно толкова, колкото в някой, който си гледала във филм. Имаш абсолютно нереална представа за този човек, кой знае за какъв се е представял.
И моля ви стига с т’ва “едно време”. Живеем сега! Simple Smile неизбежно е

# 12
  • Мнения: 9 448
На 17 годишна възраст драмата е голяма, знам. След време ще се смееш на какви неща си отдавала съществено значение.

# 13
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Кратко, точно и ясно: вземаш червеното хапче, излизаш от Матрицата (социалната мрежа) и започваш да се занимаваш със смислени неща, като четене, спорт, живи запознанства и т.н.

На 17 годишна възраст драмата е голяма, знам. След време ще се смееш на какви неща си отдавала съществено значение.
Не подценявай драмата, тя е движеща сила на много хора в днешно време.

# 14
  • Мнения: 7 006
Първо да се ограмоти,че във или извън матрицата,все тая като не може две изречения да върже,и то на родния си език.

Общи условия

Активация на акаунт