Разговори по служебния телефон?

  • 6 522
  • 94
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 7 640
Иначе-в димна завеса ги гледам всичките-купили си телефони за по 700-800 лв, ама клипне и затвори-щот му скъпи били разговорите.Това ми е като да си купиш БМВ и да нямаш пари за бензинец после.Когато започнеш да бачкаш здраво, за да си надскочиш летвата-тогава можеш и малко показно да направиш.
колко си права Grinning

# 91
  • Мнения: 3 146
доста е грозно предполагам чувството ,което ще изпита тарикатът ,ако евентуално шефа не е толкова дискретен и го разобличи публично  Simple Smile Представям си как ще злорадстват останалите.
Така ,че наистина е грозно човек да се унижава до степен да краде на дребно фирмата си. Грозно е за самия крадец, не за някой друг.Болшинството от  шефове много добре знаят какво се върши зад гърба им, но в повечето случаи го премълчават. Така или иначе  кокошкарските кражби в България са начин на живот и мироглед.
 Колко прекрасно и удовлетворително е чувството да " изработиш "ближния, а?!:))

Абе момиче... Какви пет лева, какви тухли четворки, какви торби с цемент...? Ти чуваш ли се какво говориш...? Какви кражби, какви тарикати, каква дискретност... Какви публични разобличавания и прочие...? Въобще правиш ли връзка са написаното...?
Служебните телефони са толкова забранени за ползване, че са ТЕРА ИНКОГНИТА, а...? Престъпление е да звъниш от тях, да... Трябва това да се преследва строго от закона и да се наказва... С пет години лишаване от свобода при първоначален строг режим... Само на вода и хляб, без никакви разходки навън... За назидание... Да не се сещат никога повече служебни телефони да ползват...
Я вземи се стегни малко... К`ви са тия глупости, които ги плещиш...? Унижение и кражба на дребно... Ха-ха-ха-ха-ха... Ти в кой век живееш...? С димни сигнали ли ще се разбереш с домашните, а...?





И още нещо да попитам яките моралистки-ако имате под ръка телефон, който звъни на 5 стотинки на минута, а вие-на 0.45, да речем, какво ще предпочетете?
Ама руку на сердце! Mr. Green

newsm10 Точно така Депешар-чице... Всички ще вдигнат служебния, ама не си го признават...



хехе, тази тема трябва да се покаже на работодатели! Всеки сам си е решил - да сложи лимит или не на телефоните в офиса!
Тук важи лафът за баницата - с пълна сила и няма виновни! Щом ви дават - говорите си, ако ще и с Луната

Ядем я, НеСпаске... Яко... Ама който няма баница, дигнал главата и вие срещу Луната до посиняване, че било грозно... Те такива ми ти работи...



П.С. А онуй канадското, хич не ми са обаждай... Че ти от хитри лисици и полюси те видяхме до къде стигна...


Споко Човече,  що за истерии...Не ме мисли мен - мога да си позволя да си плащам телефонните разговори навсякъде по света. И не страдам от това - щом искам да говоря с някого е нормално, че трябва да платя, телекомуникации, братче, все още се плащат.
Пак ти казвам - не забравяй да научиш децата си, че да звъниш от служебен телефон, за да  си дрънкаш с часове с бат' Пенчо и Как' Сийка как върви угояването на прасетата е най-нормалното нещо на света и като така е красиво, възвишено и морално. Не е грозно, в никакъв случай , а невероятно тарикатско и това е то, което те прави истински мъж.
Я по-добре да се спирам, че ако започна да чепкам за мъжете в този форум ще стане доста грозно.
Да не забравя - и на "Стани богат"  е много яко да се обаждаш, както и на всякакви там трески за злато - това пък е най-хубаво, че може и още повече келепирец да докопаш. Дерзай, на прав път си !

# 92
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Пак ти казвам - не забравяй да научиш децата си, че да звъниш от служебен телефон, за да  си дрънкаш с часове с бат' Пенчо и Как' Сийка как върви угояването на прасетата е най-нормалното нещо на света и като така е красиво, възвишено и морално. Не е грозно, в никакъв случай , а невероятно тарикатско и това е то, което те прави истински мъж.
Да не забравя - и на "Стани богат"  е много яко да се обаждаш, както и на всякакви там трески за злато - това пък е най-хубаво, че може и още повече келепирец да докопаш. Дерзай, на прав път си !

Ето това ще си го разпечатам на формат А0 и ще си го окача на тавана над леглото... Това е моето верую... Това е пътеводната ми светлина в живота... Как не съм се сетил до сега...




Я по-добре да се спирам, че ако започна да чепкам за мъжете в този форум ще стане доста грозно.

А, що бе...? Кажи си и тука... Ти в другата тема го каза... К`во ти пречи, акъл или образование...? Пък и грознотата не е това, което те спира... Доказала си го многократно... Все ми се струва, че черния списък ти е трънчето...

# 93
  • Мнения: 3 146
В мен предизвикваш само смях, друго като реакция не можеш да постигнеш. Mr. GreenАми хайде остани си със здраве - да не ти отнемам от времето, което можеш прекрасно да оползотвориш като дрънкаш по служебния си телефон - нали така се получава бонус към заплатата. Егати и заплатата, щом това й е бонуса! Joy Joy Joy

# 94
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
newsm10

Общи условия

Активация на акаунт