Наистина ли момченцата винаги закъсняват?

  • 5 755
  • 168
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 268
и аз не вярвам на това твърдение.Мойто момченце се роди два дена преди термин

 И моето Simple Smile

# 91
  • Мнения: 8 505
Не е вярно.Макар че нямам син,познавам няколко майки с подранили синове.

# 92
  • Мнения: 1 202
Моето синче закъсня с 5 дена!И незная дали е вярно? Thinking

# 93
  • там някъде около Пловдив
  • Мнения: 236
Няма такова нещо!Когато раждах с мен имаше едно момиче,което роди 9 дни по-рано!Роди й се момченце! Joy

# 94
  • Мнения: 359
моя позната роди момченце 25 дни преди термина. Живо и Здраво Simple Smile

# 95
  • Мнения: 544
Измислици-премислици!
Няма правило -аз родих сина си 10 дни преди термина, а самата аз съм преносена, така че...

# 96
  • Мнения: 240
Не мисля че това е вярно въпреки че синът ми се роди един ден след термина / ако това въобще се брои за преносване /.Всичко си е индивидуално. Naughty

# 97
  • На небето
  • Мнения: 5 530
НЕ. Моя син се роди повече от 2 седмици по рано!

# 98
Моя син се роди 4 дена преди термина. Laughing

# 99
  • Мнения: 942
Измислици-премислици!
Peace
Не е вярно.Макар че нямам син,познавам няколко майки с подранили синове.
Peace
И аз мисля така повечето ми познати, които родиха момченца ги родиха поне седмица по-рано.То по тази логика  момичетата трябва да избързват, ама повечето бременис момичета даже преносват.Ние лично се родихме точно на термин.Имах чуството,че бебка изчака нарочно да мине един часа вечерта и да си се роди на датата на ВТР.

# 100
  • Мнения: 522
Ами моето закъсня,на сестра ми също,на братовчедка ми също,но това си е индивидуално.Няма такова нещо като почти 100% ще закъснее Wink

# 101
  • Мнения: 2 567
Явно моята щерка и сина на кръстниците ни са извън тази статистика  Laughing
И двамата са родени в една година. Моята се роди 14 дни по  късно, техния 20 дена по рано.

# 102
  • Мнения: 97
вторият ми син се роди 3 дни преди термина, за разлика от първия, който закъсня с една седмица Laughing

# 103
  • Мнения: 11 565
Преносих синът ми със 7 дни,но не мисля че това има връзка с пола на детето. Peace

# 104
  • Мнения: 2 271
А стига де.До човек сие.Аз имам момиче,а преносих 6 дни.А кварталните майки с момчета все преди термин родиха.Няма логика според мен!

Общи условия

Активация на акаунт