Приличате ли си с половинките си

  • 5 921
  • 107
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 153
Не си приличаме визуално,нито пък като характери Rolling Eyes

# 31
  • Мнения: 3 576
Нито външно, нито вътрешно си приличаме. Naughty

Аз съм със светла кожа, сини очи, а той е по-тъмен тип.
Аз съм нервната и вечно бързаща вкъщи, а той винаги се стреми към спокойствие.

Но хората са казали - противоположностите се привличат  Blush

# 32
  • София
  • Мнения: 35 946
Изобщо!  И добре, че е така - не бих могла да живея
с някой като мен Party

# 33
  • Бургас
  • Мнения: 605
Ние с мъжа ми много си приличаме - високи, кестеняви, зеленооки. Само аз съм малко по-матова. Синеокото ни дете не прилича на нито един от двамата, а другото не може да се определи  Laughing
Аз също съм забелязала, че често партньорите си приличат физически и доколкото зная, за това си има научно обяснение - всеки човек би намерил за най-привлекателен индивид от другия пол с близки до неговите собствени черти.

# 34
  • Мнения: 1 305
Външно не, аз съм ниска той висок, аз съм с права коса той с къдрава
Но за вътрешно сме много еднакви една зодия сме, по инат се състезаваме и други такива дреболии

# 35
  • Мнения: 3 478
Ааа не се е случвало да ни объркат.

# 36
  • Варна
  • Мнения: 315
Интересно. Сега като се сетя като бяхме на квартира бабата хазайка ни мислеше за брат и сестра. Първият път изтърсила къде е сестра ти на мъжа ми. Laughing
Иначе той и аз сме кестеняви с кафеви очи, атлетични тела. Но аз съм по бяла от него, той има по малко носле от моето и дебели усти / ух как ми се иска да му ги открадна и да си  ги турна на мене, моите не са дебели Whistling/. Laughing
А за характер се допълваме, пасваме. Peace

Последна редакция: сб, 01 юли 2006, 22:30 от Sisil

# 37
  • София
  • Мнения: 3 390
Да, приличаме си - средни на ръст, светлокестеняви коси и синьо-зелени очи.

# 38
  • София
  • Мнения: 2 039
За прилика  - не гледайте само цвета на очите, косата и кожата. Ние със сестра ми сме като Чернушка и Белушка - аз съм мургава с тъмна къдрава коса, а тя е супер бяла, луничава с руса права коса. Дори и физиката ни е различна. Но си приличаме и като ни видиш заедно веднага разбираш, че сме сестри.

Съпрузите/партньорите според мен започват да си приличат, когато между тях се появи едно човече, което да обединява техните черти. Flutter

# 39
  • Мнения: 6 390
...външно Grinning?Ето на-вчера пак ни попитаха дали двамата с мъжо сме брат и сестра Joy JoyИ това се случва сигурно за ен-ти път Simple SmileМай имаше някакво поверие,че щом двама души си приличат много, значи ще се оженят CrazyЕ в нашия случай не сме женени, но си живуркаме заедно, та затова си го наричам мъжа ми, и съответно-жената Mr. Green
хехехехех
ами викайте си брата и сестрата  Wink Laughing Joy

по темата...
ама изобщо не си приличаме външно  Mr. Green коренно различни цветове сме  Whistling Joy
по височина.... горе долу става  Wink Grinning

# 40
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Изобщо не си приличаме. Stop

И ние също. Никаква прилика.

# 41
  • Мнения: 1 080
...външно Grinning?Ето на-вчера пак ни попитаха дали двамата с мъжо сме брат и сестра Joy JoyИ това се случва сигурно за ен-ти път Simple SmileМай имаше някакво поверие,че щом двама души си приличат много, значи ще се оженят CrazyЕ в нашия случай не сме женени, но си живуркаме заедно, та затова си го наричам мъжа ми, и съответно-жената Mr. GreenТа-щях да ви казвам по какво си приличаме- и двамата сме високи, с кестеняви коси и кафеви очи, и двамата имаме малко тлъстинки в областта на корема, и на двамата тена ни е почти еднакъв...засега само това се сещам newsm78.При вас, как са нещата?Прличате ли си външно с половинките си Grinning
И нас доста честони питаха дали сме брат и сестра, когато бяхме гаджета....скоро не се е случвало,но да ......има някаква прилика....

# 42
  • Мнения: 2 220
За прилика  - не гледайте само цвета на очите, косата и кожата.

 Peace
Повечето хора казват, че много си приличаме. И то не толкова заради външни белези( макар че и двамата сме с тъмни коси и очи и сходно телосложение). Приликата е някъде из чертите ни, които според мен се уеднаквяват все повече с времето...

# 43
# 44
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Приличаме си, да. Моите родители също си приличат. Когато са отишли да избират булчинска рокля, са имали леко разногласие. Тогава продавачката е казала на майка ми :" Послушайте брат си, добър съвет ви дава ". И двамата се погледнали и пришнали да се смеят, а горката жена ги е зяпала в недоумение. Разликата  в годините между тях е 7 г. Сигурно поразително са приличали на брат и сестра. Но има и една подробност, която май е убягнала на продавачката. Майка ми тогава е говорела на развален български, а татко на чист. Колко ли са си приличали, за да убегне тази подробност? Joy

Общи условия

Активация на акаунт