а с какви климатици сте?

  • 45 383
  • 476
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 2 388
Fujitsu, много съм доволна, следващия ще е е Daikin.

# 466
  • Мнения: 4 202
Може ли някой да ми даде информация от къде може да се купи тавичка за под климатика, че много капе и е малко неприятно за комшите. И също някакви ориентировъчни цени ме интересуват.

# 467
  • Мнения: 1 215
Ние сме с тошиба дейзейкай с йонизатор и овлажнител на въздуха, абе изобщо всички възможни екстри за един климатик. Много сме доволни засега

# 468
  • Мнения: 3 294
Fujitsu много сме доволни безшумен и най-вече върши работа  Peace

# 469
  • Мнения: 636
Да, Фуджицу са много добри bowuu bowuu bowuu. На работа сме с такива- не са мръднали вече 4 години. А в голямата мъгла тая зима се държаха просто чудесно, за разлика от чисто новия Панасоник в кафето  ooooh! Накрая му изгоря и компресора Tired

# 470
  • Мнения: 636
tyo, не знам какво въобще те интересува какво пише в сайта на Екоматик  newsm78 Могат да си пишат каквото искат, а хората си имат глава на раменете и могат да мислят. Peace

Пристрастна си, и няма да ме разбереш!
Един ден (когато вече не работиш там) може и да ме разбереш  Peace


Laughing Laughing Laughing Abe Tyo, не си разбрал Laughing Я чети по-горе. Страчи не работи в Екоматик, тя е жена на собственика Money Stop. Което не я прави по-малко пристрастна, де.  Laughing Laughing Laughing Я, стига сте се карали. За всички има място на пазара Hug Тая тема стана много смешна, освен че е рекламна Money Money Money Жалко за нас  хорицата, които се надяваме да получим безпристрастно мнение. Веднага се появява някой търговец Tired Tired Tired. Досега поне само на лични ме агитираха, а тук ooooh! Дори и в нета не ни оставят да получим безпристрастно мнение.

# 471
# 472
  • Мнения: 734

 Laughing Laughing Laughing Abe Tyo, не си разбрал Laughing Я чети по-горе. Страчи не работи в Екоматик, тя е жена на собственика Money Stop. Което не я прави по-малко пристрастна, де.  Laughing Laughing Laughing Я, стига сте се карали. За всички има място на пазара Hug Тая тема стана много смешна, освен че е рекламна Money Money Money Жалко за нас  хорицата, които се надяваме да получим безпристрастно мнение. Веднага се появява някой търговец Tired Tired Tired. Досега поне само на лични ме агитираха, а тук ooooh! Дори и в нета не ни оставят да получим безпристрастно мнение.



michellabams, да те питам какво значи безпристрастно мнение? Мнение на някой, който не разбира, но е "на всяка манджа мерудия"? Аз пък казвам евала на Страчи, че си губи времето да обяснява. В нито един пост не е казала "идете в еди коя си фирма" или "препоръчвам ви еди кой си"....Аз до скоро даже не бях забелязала линка към подписа й. Като тръгнахме да си търсим климатик изчетох много...включително и в този форум. После след като решихме какво ще бъде, почнах да търся фирма, която да ми го продаде най-изгодно. Никъде не видях реклама. Видях само "Вземи еди каква си марка, понеже са по-добри или съответно не взимай другата..". Всеки преценява до каква степен да се съобразява с нечие мнение и какво точно да извлече от него. Аз лично извлякох полза. Но не съм чела само в бг-мамма. От коя фирма го купихме  в момента е без значение (въпреки, че бях писала някъде в темата), взехме го от тази, която ни даде най-добрите условия към момента. А ако някой е решил да търси под вола теле - ще го намери, аз съм сигурна!  Joy

# 473
  • Мнения: 636
no name, ako се вгледаш, ще разбереш че Страчи не си губи времето, напротив Wink Тя определя като страхотни само климатиците, които мъжът и продава. Ако случайно се появи нещо, което те не предлагат, веднага го анатемосва Naughty Чета темите в тоя раздел отдавна, защото наскоро строихме къща и в началото ми беше интересна, но в един момент мина границата. Ако присъствието и тук е само от заинтересованост към нас потребителите, защо дори Tatti на няколко пъти я насмете.
Естествено -в България поговорката "Кучетата си лаят, керванът си върви" важи и тук.
В никоя друга тема в този подфорум не съм се натъквала на такова нещо- някой определен потребител да пише мнение след мнение, пускайки линкове от собствената си фирма и за капак да си сложи сайта в подписа.  Shocked Другото нещо, което дразни при нея е как злобее срещу други фирми в нейния бранш Sick и то само защото това, което те предлагат , го няма при тях ooooh! В моята професия задкулисните игри и интриги са ужаснo много, но ей богу не съм си позволявала да критикувам колега тук във форума- макар, че  такива теми никнат като гъби.  Дори и да е смешен и бездарен, си запазвам мнението за мен. Благодарение на подфорума разбрахме за много от фирмите, които наехме за строежа, за ремонта и за обзавеждането на къщата ни. Но това след като се убедих, че не са набутали скрита реклама във форума. А при Страчи рекламата дори не е скрита- айде ако отвориш една две страници от темата няма да се усетиш, но ако отделиш време да изчетeш всичко, може и да ти стане гадно от това как те правят на глупак.
Все пак, аз поне искам да чета безпристрастни  мнения на потребители, а не на търговци

Последна редакция: пн, 10 мар 2008, 16:34 от michellabams

# 474
  • Мнения: 2 388
Fujitsu много сме доволни безшумен и най-вече върши работа  Peace
Пропусна да кажеш и икономичен Peace

# 475
  • Мнения: 1 925
Татти, извинявам се за офф-а
michellabams, като цяло мниението ти е безкрайно заядливо за пореден път ( да коментираш мнение от ноември  ooooh! ). Искам само да те попитам кои според теб са добрите марки климатици, за да препоръчвам и тях, освен тези, с които се занимава мъжът ми, с удоволствие бих го правила, ако ми ги посочиш  Peace Татти ни насмете ( не само мен, а и други потребители ), защото в един момент темата се превърна в спор и припирня кой е по-по-най ( именно заради хора като теб, които не обсъждат конкретно дадена тема, а си запълват времето с безцелни заяжданици, не само тук ), също така не знам дали хубаво си прочела, но аз бях човекът, който прекрати това спорене и си изтрих постовете...  Peace Не знам дали добре си прочела захлавието "а с какви климатици сте ?" ?!
Не знам какво значи безпристрастно мнение ? Нормално е всеки да е пристрастен към марките, с които се занимва и е нормално хора, които се занимават с тази с техника да дават съвети, ти кой искаш да ти дава съвети - човек купил си климатик, който не е на ясно каква точно е разликата м/у обикновен и инверторен климатик ?! И последно - ти кликвала ли си на линка в подписа ми или просто ти харесва да се заяждаш с мен ?
( преди "че" има запетая )
  Peace
red shoe, обади се на някоя фирма за климатици или на тази, която ви го е монтирала, мисля че няма да има никакъв проблем да ви сложат
Peace

# 476
  • Мнения: 734
no name, ako се вгледаш, ще разбереш че Страчи не си губи времето, напротив Wink Тя определя като страхотни само климатиците, които мъжът и продава. Ако случайно се появи нещо, което те не предлагат, веднага го анатемосва Naughty Чета темите в тоя раздел отдавна, защото наскоро строихме къща и в началото ми беше интересна, но в един момент мина границата. Ако присъствието и тук е само от заинтересованост към нас потребителите, защо дори Tatti на няколко пъти я насмете.
Естествено -в България поговорката "Кучетата си лаят, керванът си върви" важи и тук.
В никоя друга тема в този подфорум не съм се натъквала на такова нещо- някой определен потребител да пише мнение след мнение, пускайки линкове от собствената си фирма и за капак да си сложи сайта в подписа.  Shocked Другото нещо, което дразни при нея е как злобее срещу други фирми в нейния бранш Sick и то само защото това, което те предлагат , го няма при тях ooooh! В моята професия задкулисните игри и интриги са ужаснo много, но ей богу не съм си позволявала да критикувам колега тук във форума- макар, че  такива теми никнат като гъби.  Дори и да е смешен и бездарен, си запазвам мнението за мен. Благодарение на подфорума разбрахме за много от фирмите, които наехме за строежа, за ремонта и за обзавеждането на къщата ни. Но това след като се убедих, че не са набутали скрита реклама във форума. А при Страчи рекламата дори не е скрита- айде ако отвориш една две страници от темата няма да се усетиш, но ако отделиш време да изчетeш всичко, може и да ти стане гадно от това как те правят на глупак.
Все пак, аз поне искам да чета безпристрастни  мнения на потребители, а не на търговци


Чела съм абсолютно цялата тема.  Simple Smile Да, нормално е да разбира от климатиците, с които съпругът й се занимава...И аз почнах да разбирам някои неща от работата на мъжа ми  Grinning Добре, че е той да ме светне за това-онова. Аз лично използвах съветите на Страчи, след като бях изчела подробна информация за коефициентите на охлаждане и затопляне, за това, че марката, която предпочетохме са най-тихите климатици на пазара (на вътрешното, както и на външното тяло...), за това, че освен инверторни, съществуват и DC инверторни климатици.... Бяхме решили да поръчаме от една фирма, но бяхме ужасно на зор, а те ми дадоха някакъв срок от 10 дена, което беше немислимо...У нас бели мечки хоро играеха  Joy Нов апартамент в нов блок, без съседи, с влажни стени и незатоплящи се помещения. Да ни е жив и здрав климатика!!! Изумена съм как успя да се справи при тия условия...Впоследствие се обадихме на втора фирма, от където проявиха огромно разбиране към нашия проблем и след 2 дена имахме машината монтирана. Четох и някаква международна класация на климатици...
Нашите си взеха 1 месец преди нас Panasonic, а нашия е Mitsubishi...Ние го имаме от около 4 месеца. Вътрешното тяло на техния почна да бръмчи...незнайно защо, а го щадят много повече от нашия. Сравнявам изпълнението на монтажа на нашия и на техния - огромна разлика....
В началото бяхме на времянка и токът постоянно спираше, наистина постоянно. Климатикът издържа геройски и този тормоз. А пък в крайна сметка, за да почна да се ровя конкретно за тази марка, "вина" има и Страчи. Тя може да е заинтересована от потребителите, ама аз пък съм заинтересована от доставчиците... Peace Тук интересите ни са се преплели и аз останах доволна от цялата работа.
Съвсем съм против споровете. Всеки си има мнение. Против съм и явната реклама. Забелязала съм как жените почват да си правят жлъчни забележки, от къде се появява тази злоба не знам... newsm78 Всеки има мнение, има някакво основание за това мнение...Аз чета и избирам какво да "запазя" за себе си и какво не...Не съм ничий адвокат, просто изказвам мнение Simple Smile
 Grinning

Общи условия

Активация на акаунт