Верният помощник на всяка жена – ТriCollagen Peptide

  • 9 165
  • 269
  •   1
Отговори
# 150
  • София
  • Мнения: 1 396
Предвид възрастта ми смятам, че приемът на колаген е подходящ за мен. Очаквам да се подобри състоянието на кожата и ставите ми.

# 151
  • Мнения: 2 134
Да,смятам,че и при мен е наложителен приема на колаген,тъй като съм на 38 и трябва да се погрижа за общото състояние на кожата и ставите ми.За сега проблеми със ставите нямам,но кожата ми е много суха по принцип и очаквам резултата да е-подобряване свежия вид и еластичност на кожата!

# 152
  • София
  • Мнения: 945
Не само, че е подходящ, но правя и курсове от по три месеца прием два пъти годишно. С цел подобряване състоянието на кожата и ставите ми.

# 153
  • Мнения: 1 372
Очаквам да постигна с приема на колаген ефект върху ставните ми проблеми и сухата на кожа.

# 154
  • Мнения: 817
Смятам, че имам нужда от колаген. Усещам как с течение на годините, кожата ми губи своята еластичност, появяват се нови и нови бръчици..

# 155
  • Мнения: 1 983
Да, смятам, че ми е необходим и кожата ми ще се повлияе много добре. За ставните проблеми също би се отразил добре.

# 156
  • Мнения: 556
Смятам, че приема на колаген е изключително важен след 35+. Не зная дали еластичността на кожата ще се подобри, но вярвам, че  състаряването ще се забави.

# 157
  • Мнения: 671
Смятам че приемът на колаген е подходящ за мен.Резултата което искам да постигна е косопадът,пробвала съм много неща,но откакто родих преди две години от тогава страшно много ми пада косата.

# 158
  • София
  • Мнения: 11 074
Имайки предвид здравословните ми проблеми, колагенът ще ми е необходим за да избегна проблеми със ставите.

# 159
  • Мнения: 467
Смятам, че приемът на колаген е подходящ за мен. След всичко,  което изчетох за различните типове колаген, мисля че организмът ми се нуждае от допълнителен прием.   Чрез приемът му се надявам ноктите ми да станат по-здрави, косата по-жизнена и кожата по-гладка...

# 160
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 841
Смятам, че е задължителен приемът на колаген за мен. Очаквам подобрение състоянитео на кожата, косата, ноктите.

# 161
  • Мнения: 4 695
Очаквам видимо да се подобри състоянието на кожата и ставите ми.

# 162
  • Мнения: X
Очаквам с приема на колаген да компенсирам частично, намаляващото му с възрастта количество в тялото.

# 163
  • Мнения: 1 787
Приемът на колаген за мен е подходящ, защото искам да подобря състоянието на кожата и ставите си.

# 164
  • Мнения: 14 847
Да,защото вече виждам бръчици и изменения.

Общи условия

Активация на акаунт