бебчо усеща ли....?

  • 2 132
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 131
само при проблемна бременност
в у-щето за бременни ни казаха, че не е добре мъжът да се изпразва в жената между 6-8 месец, защото спермата съдържа нещо-си /забравих какво/, което може да предизвика контракции; в 9 месец - може, дори е желателно Simple Smile много хилене падна при разни идеи как да задържиш спермата в 9 месец по-дълго в теб, за да родиш по-бързо  hahaha

 Twisted Evil Злата вещица е прааааава!

виж сега, докато си бременна, щом ти си доволна - доволно е и бебето. По-добре да се усмирява след оргазъм, отколкото да е нещастно, защото ти примерно плачеш, че мъжът ти не те поглежда и не иска да правите секс. Разбира се имай предвид това за контракциите и за спермата вътре. Аз доста пъти съм правила контракции след секс, но щом те са безболезнени няма нищо страшно. Това е нормално.

# 31
  • Мнения: 15
бил усещал чрез хормоните и той се чувствал доволен Simple Smile
чукайте се на воля и да не ви става гузно Simple Smile
newsm74  kiss  Kissing Heart

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493

 Разбира се имай предвид това за контракциите и за спермата вътре. 


Какво за спермата?
Моля, разяснете ми.

# 33
# 34
  • Мнения: 639
хаха Joy с две думи сега да си правим лекичко секс,а в 9 месец таткото да свършва само вътре за да мине раждането безболезнено и бързо,ами то тогава няма да има нужда от епидурална упойка newsm62 newsm62 newsm62

# 35
  • Мнения: 2 096
При проблеми с бременността в първите месеци лекарите забраняват секса.. По принцип не е забранен, не вреди трябва да се избягват някой по сложни акробатични номера. Правете любов ако физиологични причини не изключват тази възможност и се радвайте на живота за да имате щастливо и спокойно бебе..!

# 36
  • Мнения: 3 447
О, убедена съм че усеща Simple Smile Фактът, че детето ми  в момента е радостно, спокойно и добре настроено към света, си го обяснявам донякъде с големите количества ендорфини, преминали през него по време на мамините оргазми  Laughing

# 37
  • Мнения: 359
споко! на бебо му е хубаво, но нищо повече.

Общи условия

Активация на акаунт