Щъркели над нас кръжат, бебчета ще донесат! 03.07-09.07

  • 11 984
  • 259
  •   1
Отговори
# 225
  • UK
  • Мнения: 1 351
пенелопа изобщо не съм споменала имена а още по малко на Жабче... за нея никога лошо няма да кажа!!!  Naughty
 Момичета искам да ви помоля да ми кажете за моята графика нещо... взех да се притеснявам, че ми е много ниска БТ а още май нямам овулация  newsm78

# 226
  • Мнения: 9 990
По графика овулацията се засича постфактум.Т.е- чак когато се повиши трайно, чак тогава можеш да определиш дали си имала овулация.Все още температурата ти е ниска.Може в момента да си в овулация.

# 227
  • UK
  • Мнения: 1 351
По графика овулацията се засича постфактум.Т.е- чак когато се повиши трайно, чак тогава можеш да определиш дали си имала овулация.Все още температурата ти е ниска.Може в момента да си в овулация.

 Е нормално ли е 6 дена да ми е толкова ниска Т  newsm78

# 228
  • Мнения: 9 990
Я си провери термометъра?Забравила съм с какъв беше?Да не са се скапали батериите, ако е дигитален?И какво да ти кажа-не веднъж съм писала-човешкото тяло е непредсказуемо-няма как да надникнем вътре и да видим всичко в детайли.Можем само да предполагаме.За мен, като гледам има варианти на интерпретация, но аз не съм капацитет по графиките.Може би сега, в момента си в овулация и утре вече ще има покачване-стъпаловидно.

# 229
  • UK
  • Мнения: 1 351
Я си провери термометъра?Забравила съм с какъв беше?Да не са се скапали батериите, ако е дигитален?

 Уф става малко сложно Rolling Eyes до вчера я мерих с живачен и влагалищно но понеже ме съмняваше, че не е верен Мъжото ми ми купи дигитален и днес я мерих в дупето с дигиталноя ми както виждаш 36.2  ooooh!

# 230
  • Мнения: 9 990
Дигиталните показват по принцип по-ниски стойности, а и сменяш термометър и място на мерене в най-важното време-за бой си!Така-като сменяш прави засечка-мери и с двата, за да видиш разликата.Хайде-ще видим, според мен утре ще имаш покачване някакво.

# 231
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Аз съм си мерила и преди в дяте места едновременно за да видя каква ми е разликата и тя ми е 2 градуса

# 232
  • Мнения: 9 990
Аз съм си мерила и преди в дяте места едновременно за да видя каква ми е разликата и тя ми е 2 градуса
ОК, ама дигиталните дават по-ниски стойности, и това трябва да отчетеш.За сравнение ще ти кажа, че аз последният дигитален, който купих-никак не от евтините-ме изкара на изстиване направо-така че-прави си сметката... LaughingИначе разлика при вагинално и анално мерене също има да-около 1-2 десети.На този етап можем само да чакаме до ден два да видим какво се случва...

# 233
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 995
Tiny ей на и аз съм докачлива и се засегнах  Shocked, особено от някои съвсем крайни изказвания...  Моят бяс си е за мене - че си хабя нервите да се ядосвам за глупости, когато ще ми трябват за много по-важни неща. Съжалявам ако съм засегнала някого, да ме прощава моля.
Целта на изказването ми беше друга, но както и да е... Темата за мисленето и немисленето сме я бистрили много пъти. Факт е че става и с мислене, и с тръшкане - примери много, да не ги изброявам поименно. Въпросът е да не се превръща във фикс идея бебеправенето, особено когато се пробва от малко време.

Хайде останете си със здраве!  bouquet

# 234
  • Мнения: 1 113
Аз пак ще се върна на това мислене - немислене. При мен нещата стоят по следния начин: Когато се опитвах да забременея за първи път, първите два-три месеца не си го слагах на сърце, казвах си не сме улучили момента, другия месец ще стане. После обаче месеците започнаха да се навъртат и започнах все по-често да си задавам въпроса "какво става" или по-точно защо не става. Чувствах се половин човек и ме бяха обсебили такива мисли, че сега потръпвам като се сетя. Когато направихме необходимите изследвания и видяхме къде е проблема, честно казано не вярвах, че ще мога да забременея, тогава съвсем се депресирах и лошото беше, че и мъжът ми изпадна в подобно състояние. Секса се превърна от удоволствие в задължение. Чудото, обаче стана! Сега, когато  опитваме отново, чувствата са ми по-различни. Да, искам още едно дете, но някак си съм по-спокойна и наистина по-малко го мисля. В крайна сметка и да не забременея отново, си имам поне едно слънчице.
Искам да кажа, че нещата са много различни при тези, които опитват отскоро (те по- могат да не го мислят), тези, които имат вече едно дете и тези, които опитват отдавна. Така че, за някои наистина е дразнещо да ги съветват да не мислят за това, други пък все още не са стигнали до тези "кръгове на ада" и им е трудно да ги разберат.
Така мисля аз, не ми се сърдете ако съм ви обидила! Лек ден на всички ви! Hug

# 235
  • Мнения: 1 701
Аз пък не мога да разбера, защо изобщо някой се засяга от това. Още в началото, като се появих в този форум засегнах несъзнателно темата с един цитат "Спри да чакаш и ще дочакаш" и си спомням, че тогава също претърпях критика. Но това е толкова индивидуално. Никога не съм си позволявала да съветвам някой как да се чувства, за какво да мисли и какво да терзае сърцето му.Нито бих приела съвет от този род. Съвети се дават и се приемат когато някой ги иска и когато са за да се направи нещо.
От собствен опит знам, че когато много искам нещо и го превръщам във фикс идея успеваемостта е много малка (това при мен - не го твърдя като закон божи) и неисбежно идва момента, когато това към което съм се стремила неуморно е изместено в мислите ми на по-заден план от друго и тогава става.
Правенето на бебе не е като нещата които искаме да ни се случат на работа например. Всичко е строго индивидуално.
Момичета, ако думите на тези които ви казват да се успокоите не ви успокояват, просто не ги приемайте като лична обида! Simple Smile

# 236
Ами нека и аз да си изкажа мнението.Не исках изобщо да става такъв спор по този въпрос.Всеки си решава как да си напише мнението.
Между другото аз не знам кой колко стар е тука и не ми е това работа.Не знам също колко пъти е дъвкана темата за мисленето и немисленето.За мен всички - нови, стари, имат еднакви права да се изказват, да получават адекватен съвет, да се издразват, да се обиждат.А най - малко нервите трябва да си ги изкарваме една на друга.
Знам че като повдигнах въпроса за тона сигурно си спечелих антипатията на някои момичета, но аз смятам че съм права и го споделих, мисля по доста коректен начин.
И нека да приключим темата и да си говорим за друго.Мисля че всички"засегнати" страни се изказаха.

# 237
  • Мнения: 9 990
Уиш, има една огромна разлика тук-ние не сме превърнали това във фикс идея.И сме намерили отговори за себе си и сме много спокойни.Не се тръшкаме за щяло и нещяло/ това вече е вманиачаване/Смея да твърдя, че в един период много помогнах на определени хора, а и не само аз.И когато стоиш като пукел тук, а покрай теб минават и заминават, че и съветват-не го мисли...понякога е нормално да ти избият негативните емоции.Тонът ни е бил абсолютно адекватен-нито злобен, нито никакъв.Просто разочарован.Не е ли нормално?И защо всички решиха, че започваме спор, като това не е вярно-та нали вие сте го написали-всеки има право да се чувства така.Помолихме да не го повтаряте всеки път това просто, нищо повече.И все пак-продължаваме да помагаме с каквото можем, нали?Ние помагахме в периода на тръшкане на някои- защо сега на нас някой не помогне.Ние казахме как се чувстваме добре-като не ни се повтаря постоянно да не мислим, защото ние си мислим, ама по друг начин.
Пък аз се опитах да заговоря за друго в миналият пост-някой забеляза ли?Не... TiredНякой отговори ли ми?Не... Laughingне съм и очаквала между другото.Най - вероятно и сега няма да бъда разбрана, ама нейсе...няма да е за първи път да се чете между редовете и да се коментира само дали има или няма спор, а не съществената част на спора...

# 238
  • Мнения: 883
Не исках да се намесвам, но вече не мога да се стърпя. Наистина трябва да спазваме добър тон. И не защото така трябва, а защото ние сме близки и трябва да се държим като такива. Поне аз чувствам много близка всяка една от вас! И ми е болно когато се разрази спор, който е абсолютно безпредметен. Нека всеки се чувства както си иска и да го споделя ако чувства необходимост, но това не трябва да прераства в налагане на мнение или поведение. Бъдете щастливи и се радвайте на живота в този, точно в този момент, защото никога нищо не се знае. Обичайте се и се уважавайте и най вече отнасяйте се с хората точно така, както искате те да се отнасят с вас! Нека се прегърнем!

# 239
Не исках изобщо да пиша, но тъй като това ще е последния ми постинг тук, и тъй като аз съм причина за спора, ще си кажа за последно какво мисля - вече конкретно.
Пенелопа, кои сме ние и вие?Аз си мислех че всички тук са едно цяло.Никой не е длъжен/от новите/ че преди еди колко си време някой ти е давал съвети да не го мислиш и че това ти е омръзнало,още повече съветът на Sade не беше конкретно към теб, не си само ти във форума че да казваш "стига вече с това мислене-немислене"..на някой може да му е полезен.Ето това имам предвид - това не е форум на няколко момичета, а на всички.
И наистина тона ти е менторски - нито се заяждаш, нито обиждаш някого, но ....говориш за другите странно - тръшкали се/обърни си внимание каква дума използваш само/, не помагали, четяли между редовете.Не се изживявай като лидер на "Искам бебе".

Съжалявам че ще напусна форума, но наистина не се чувствам комфортно тук.Не зная ако кажа нещо дали няма да се издразни някой, затова по - добре така, не искам никого да дразня повече.
Пожелавам на ВСИЧКИ момичета мнооого късмет, скорошно обебване, и разбира се, здраве!
Пенелопа, дано скоро се сбъдне мечтата ти за второ дете, от все сърце ти го пожелавам.

Общи условия

Активация на акаунт