С колко пари на море

  • 8 282
  • 52
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 3 064
На Арапя - 1000 лв за двама души за 14 дни. Това включва път, престой на каравана - 200 лв и останалото де отиде и аз не знам, защото кръчмите ги ограничавахме, чадъри, шезлонги не ползваме.  За сравнение  - миналата година със същата сума изкарахме 20 дни, без много-много да се ограничаваме...

# 46
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 352
Аз като гледам, много тънко сме минали   Laughing Пътувахме с една кола две семейства- пътят ни излезе по 30 кинта ( ама сме и близо до морето). За 3 нощувки на човек по 50 лв, без да се брои детето, че то беше безплатно  Laughing За четири дни изхарчихме само 150 лв, като се хранихме по ресторанти, ходихме на басейни, по барчета, сладоледи и т.н. Не сме се лишили от нищо необходимо, но не сме си позволявали и кой знае какви глезотии. И си изкарахме екстра  Grinning

# 47
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Димана - следващата година съм 3-тото семейство във вашата кола  Mr. Green

# 48
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Тънко минахме, което не ме радва- не съм доволна от почивката. На 8-ия ден пътувахме за София (преждевременно). За нощувките платихме 312 лв., пътя- около 50, храна и глезотийки- около 250 лв. Та се върнахме с повече от половината от предвидените пари.

# 49
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 352
Димана - следващата година съм 3-тото семейство във вашата кола  Mr. Green

Нямаш никакви грижи! Колата ни е големичка, децата ни няма да са още много големи- идвай!  Hug

# 50
  • Мнения: 2 161
Малеееееее, к'ви кинти спестяват живеещите по морето  Twisted Evil
Да,ама през зимата ни ги вземат по зимните курорти Grinning

# 51
  • Мнения: 3 153
Харчим около хиледарка за 10 дни, а дори не плащаме за спане, щото си имаме къща там...............ама на, парите си вървят за 'тва-онова.

# 52
  • Мнения: 1 517
Бяхме за 5 дни в Рибарица = 4 нощувки + обикаляне по градове исела, музеи, пещери...(навсякъде вход искат); 2 възрастни и 2 деца:
спане = 150лв.
храна(готвехме си и си напазарихме преди тръгване от Метро) = 50лв.
джобни = 150лв.(без да се отпускаме прекалено)
гориво = 80 - 90лв. (колата ни е дизел и гори 4/100), а навъртяхме над 1000 км
Абе грубо вмъкнахме се между 450-500 лв.

Общи условия

Активация на акаунт