Playmate BG 2006

  • 4 033
  • 75
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 7 186
А Мартин Захариев бил нашенския Хю Хефнър. Wink
Снощи ми се стори, че доста палави погледи мяташе към подиума. Thinking Laughing
То и цялото жури се бяха поизпотили май. Grinning

# 46
  • Linz
  • Мнения: 11 619
На мен са ми интересни критериите за оценка... При два хубави бюста- единият естествен, другият силиконов- кой ще получи по-висока оценка, или ги оценяват еднакво  newsm78

# 47
  • Мнения: 2 978
На мен са ми интересни критериите за оценка... При два хубави бюста- единият естествен, другият силиконов- кой ще получи по-висока оценка, или ги оценяват еднакво  newsm78

Ами ако тази със силиконовият има целулит, а тази с естественият няма.... newsm78
Ай са...затруднихме ги в избора!!! hahaha

# 48
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Мисълта ми- е изкуственото на една везна ли го слагат с естественото...

# 49
  • Мнения: 2 978
Мисълта ми- е изкуственото на една везна ли го слагат с естественото...

РзбрахтЪ бе Hug

Би трябвало..ако са чесТНИ Wink

# 50
  • Мнения: 918
А чухте ли статистиката: За 40 год. не е имало брюнетка на корицата; най-възрастната снимала се е била на 35год., най-много корици памела Андерсън..........

# 51
  • Мнения: 1 616
Мисълта ми- е изкуственото на една везна ли го слагат с естественото...

РзбрахтЪ бе Hug

Би трябвало..ако са чесТНИ Wink

Според мен пък не е честно, би трябвало естествените да са с предимство! Защото естественият бюст е висок и стегнат, ако е по-малък, ако е по-голям съответно е по-тежък и паднал (което не го прави по-лош), а силиконовите гърди винаги изглеждат твърди и "натопорчени", независимо от големината. Ама по тая логика пък трябва да ги разделят и на естествени и изрусени... newsm78 Изобщо... добре, че не съм жури в такъв конкурс - ми то било голяма хамалогия! Shocked

# 52
  • Мнения: 952
А чухте ли статистиката: За 40 год. не е имало брюнетка на корицата; най-възрастната снимала се е била на 35год., най-много корици памела Андерсън..........
ами ако следят нашата статистика за Плейбой ще избием рибата с най възрастна мацка/баба/, нали Лили Иванова се снима. Това за брюнетките е жалко наистина, такива яки мацки има с черни коси,че блондитата да завидят  #Cussing out

# 53
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Браво, браво!!! Супер  девойчета, супер телца!

# 54
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Мисълта ми- е изкуственото на една везна ли го слагат с естественото...

РзбрахтЪ бе Hug

Би трябвало..ако са чесТНИ Wink

Според мен пък не е честно, би трябвало естествените да са с предимство! Защото естественият бюст е висок и стегнат, ако е по-малък, ако е по-голям съответно е по-тежък и паднал (което не го прави по-лош), а силиконовите гърди винаги изглеждат твърди и "натопорчени", независимо от големината. Ама по тая логика пък трябва да ги разделят и на естествени и изрусени... newsm78 Изобщо... добре, че не съм жури в такъв конкурс - ми то било голяма хамалогия! Shocked
И според мен ако са честни би трябвало да дават предимство на естествените. Котират се стройни тела с големи стегнати бюстове- нещо рядко срещано, докато не се появи пластичната хирургия, която от всяка овца може да направи красавица... Колкото до цвета на косата- това не би трябвало да има значение.

# 55
  • Мнения: 5 647
Не го гледах много-много конкурса, но чух, когато една от мацкте каза, че искала да прекара една нощ с Милко Калайджиев.  Sick Дали се е шегувала?  newsm78

# 56
  • Мнения: 1 616
Не го гледах много-много конкурса, но чух, когато една от мацкте каза, че искала да прекара една нощ с Милко Калайджиев.  Sick Дали се е шегувала?  newsm78

Не знам... Други пък твърдяха, че искат да прекарат една нощ с Памела Андерсън... И май не се шегуваха... newsm78

# 57
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Мъжа ми като го чу това за Милко Калайджиев не издържа и смени канала.

# 58
  • Мнения: 5 647
Не го гледах много-много конкурса, но чух, когато една от мацкте каза, че искала да прекара една нощ с Милко Калайджиев.  Sick Дали се е шегувала?  newsm78

Не знам... Други пък твърдяха, че искат да прекарат една нощ с Памела Андерсън... И май не се шегуваха... newsm78

Май бяха доста тъпички момичетата. А и водещите се избъзикаха с едната, че от нея лъха интелект.

# 59
  • Мнения: 11 607
А чухте ли статистиката: За 40 год. не е имало брюнетка на корицата; най-възрастната снимала се е била на 35год., най-много корици памела Андерсън..........

Коя брюнетка бихте предложили да е на корицата на Плейбой?

Общи условия

Активация на акаунт