Playmate BG 2006

  • 4 031
  • 75
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 7 640
Всъщност тези момичета откъде ги събират, може би са тези, които са участвали през годината в Плейбой като момиче на броя?
да, затова са и дванадесет мацки Peace

# 61
  • Мнения: 569
Тези момичета досега не са се снимали в списанието май. Просто са участнички и тепърва ще ги виждаме в списанието. Може една две да имат фотосесия, но повечето сега изгряват. Поне така си мисля.

# 62
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
брат ми ходеше 3 години с 1-вата в ляво - Емилия. На живо е пъти по-хубава . Гърдите и са истински ...още тогава си беше цицореста

# 63
  • Мнения: 7 186
брат ми ходеше 3 години с 1-вата в ляво - Емилия. На живо е пъти по-хубава . Гърдите и са истински ...още тогава си беше цицореста

Да, добре изглежда. Wink
Аз като гледам снимката май само 7- мата и 9- тата от ляво на дясно са силиконки. Simple Smile И то не особено качествени, много раздалечени им стоят гърдите.

# 64
  • Linz
  • Мнения: 11 619
брат ми ходеше 3 години с 1-вата в ляво - Емилия. На живо е пъти по-хубава . Гърдите и са истински ...още тогава си беше цицореста

Да, добре изглежда. Wink
Аз като гледам снимката май само 7- мата и 9- тата от ляво на дясно са силиконки. Simple Smile И то не особено качествени, много раздалечени им стоят гърдите.
Тъкмо това гледах и аз. На тия двете гърдите им са много неестествени Sick

# 65
  • Мнения: 779
Нямам нищо против силикона, но съгласете се, че по- убаво от естествен, стегнат бюст няма. Колкото и да го оправят силикона, пак си стои неестествено. Не е честно, че спечели силиконката  Crossing Arms .


П.П. Искам и аз такива гърдииииии   newsm45

Последна редакция: чт, 06 юли 2006, 10:52 от Малчо

# 66
  • Мнения: 5 622
брат ми ходеше 3 години с 1-вата в ляво - Емилия. На живо е пъти по-хубава . Гърдите и са истински ...още тогава си беше цицореста

Момичета, коя от тези спечели? Аз не гледах и съответно ме тресе любопитството!

# 67
  • Мнения: 7 186
Момичета, коя от тези спечели? Аз не гледах и съответно ме тресе любопитството!

На 2 стр. съм сложила снимка, тук на общата не мога да я разпозная нещо. newsm78

# 68
  • София
  • Мнения: 3 797
И аз не мога да я разпозная Confused Колко ги променят снимките не е истина просто.

# 69
  • Мнения: 5 622

Аха. Обаче поне тук, на тая снимка, ми изглежда ужасно бре! Май имаше и по-убавки от нея  Crossing Arms

# 70
  • Мнения: 3 423
Видях снимките. Ми то много евтин тоз курволяк, бре.
И кво, всичките ли са били в средата на Плейбой
или тепърва ще се разкрачват?

# 71
  • Мнения: 7 186
Дават победителките в "Сблъсък" в момента. Simple Smile

# 72
  • Мнения: 3 153
Само се хилят тъповато и питат постоянно:"Трябва ли да отговорим на тоя въпрос?"

# 73
  • Мнения: 3 153
Въпрос към двете: "Разбрахме, че вечер обикаляте поп-фолк заведенията. А през деня какво правите?"
Отговор: "Ами същото правим, само че по кафетата........"
 Joy Joy Joy

# 74
  • Мнения: 7 186
Големи тъпачки, все очаквах ама чак пък толкова... ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт