Хидросалпингс

  • 2 900
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Ех, кофти се е получило при теб 😔 Те така или иначе за ин витрото няма да ти трябват, а и поне не са те ровичкали напразно. Дано вече всичко да е наред и стискам палци, ако скоро ти предстои процедура 🤞🏻

# 16
  • Мнения: 6 369
Благодаря за стиснатите палчета. Готвим се втори опит. Дано да е скоро, че излезе проблем при ММ и... Sad

# 17
  • Мнения: 289
Geizer имаш и от мен стиснати палчета. Вярвай че ще минете и през това препятствие!

# 18
  • Мнения: 6 369
Благодаря ти Деска.  Simple Smile

# 19
  • Мнения: 32
Искам да благодаря на момичетата, които споделят за настъпилите бременности, след лапароскопии. В моменти на отчаяние е много важно и окуражаващо Simple Smile Благодаря ви Simple Smile

# 20
  • Мнения: 251
И на мен ми премахнаха двете тръби заради хидросалпингс. Няколко  месеца след това имам успешно надявам се до края инвитро.

# 21
  • Мнения: 32
Моята лапароскопия мина. Оказа се,че тръбата е пропуснала и няма хидросалпингс и са ми я оставили. Докторката каза, обаче че е удебелена и доста е мислила, но ми я е оставила. Сега съм с две уж пропускащи тръби, хем съм обнадеждена хем объркана дали не са ми оставили някой проблем и след лапарото Confused

# 22
  • Мнения: 202
Здравейте. Реших да подновя течата, не намирам достатъчно информация за хидросалпингс…
След извънматочна, заседнал в тръбата, огледаха и другата тръба лапароскопски и диаглозата е хидросалпингс. Казаха има време за нея ше я махнеш след време но да не правим опити с нея и единствения вариант е махане на останалата тръба с хидрото и инвитро. Ноо преди да в махна ми откриха и висока група цито и претърпях конизация. Таа сега ме боли от страната на тръбата с хидрото и въпроса ми е имали ли сте болни с проблемната тръба?! Ще я махам, ясно е. Но чакам следващ циккъл. Ии дали
Някоя е минала и конизация и хидросалпингс и е успяла да износи и роди? Имам хиляди въпроси в главата си…:(

# 23
  • Мнения: 52
Надежда не дават снимка, а и аз не съм настоявала. Толкова бях сигурна, че имам и ще ми махнат тръбата...

Е как може да не дават снимка? Това е твоето тяло, дето го тормозят там. Рискът си е твой, и негативите и ако решиш после да отидеш при друг специалист за второ мнение пак трябва да се подлагаш на същия тормоз, цветна снимка, защото тези в Надежда не давали тяхната. Ами тя си е твоя реално! Не е тяхна. Това е меко казано некоректно, ама много меко! Явно практикуват да задържат пациенти като не им дават документация.. много тъпо!

# 24
  • Мнения: 542
Здравейте! Има ли начин да се отстрани само хидросалпинга, а тръбата да се запази?

Общи условия

Активация на акаунт