Как наричате половинката си на галено?

  • 8 326
  • 73
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 859
"Душа" или "Ваше величество" - зависи от случая...

# 31
  • Мнения: 7 006
Мечо. Много му подхожда. Бившият беше Мише няколко години, после взе да се променя на плъх гаден 😂.
Зоопарк, общо взето.
И аз така:)

# 32
  • sofia
  • Мнения: 8 939
Сетих се, че вуйна ми наричаше вуйчо ми "булчо" - мъжки род на булка.

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 153
Веджъж в началото му казах, че е като бебче, така си и остана- бебче. Любов, миличко или името му + “че”, зависи от настроението. Той на мен миличка, любов.

# 34
  • Мнения: 7 156
"Рожбо"  - така си казвахме с един бивш Simple Smile)
Oт много години сме приятели, без да сме гаджета, но обръщението се запази Simple Smile
Когато родителите ми бяха по-млади - се обръщаха така един към друг.

# 35
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021
Rosita, напомни ми за филма Всичко е любов... Blush

# 36
  • България
  • Мнения: 6 224
Няколко години нямахме галени обръщения.
Има един крими сериал "Престъпна природа". В едното семейство се наричаха "Мишле" и "Мечо" и оттам, докато се шегуваме с Мишлето и ние станахме Мишлета😂.

# 37
  • Мнения: 18 326
Сакън, не мога да кажа. Worried Човекът се ужасява да не чуят приятелите му лигавия му прякор. Иска да се обръщам на име, съкратено.

# 38
  • Мнения: 685
Най-често взаимно се обръщаме един към друг с "буци". Когато сме сред хора, ме нарича по име.
Много често, когато му се обаждам по телефона и знам, че не ме чува никой друг, освен той, отвътре ми идват най-различни обръщения: буни бу, буболинко, куки, бибилини, крокозъбел, кукурджак, кукуруку...Heart Eyes

# 39
  • UK
  • Мнения: 93
'беб', 'бебе' и прочие Simple Smile

# 40
  • София
  • Мнения: 12 374
А пред други хора ползвате ли си галените имена? Ние да.

# 41
  • UK
  • Мнения: 93
О, да, нямаме никакъв проблем. Понякога ни се смеят, но не ни е срам. Grinning

# 42
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021
И ние си ги ползваме. Само, ако говоря на някой друг за него, не казвам "любовта", а името му.

# 43
  • Мнения: 1 460
Ползваме си ги. Нямам притеснения от никой, обаче .. ако се налага да обяснявам нещо ЗА него - тогава му казвам името на галено.

# 44
  • Мнения: 75
А пред други хора ползвате ли си галените имена? Ние да.


Ние също. Никога не съм се съобразявала дали ще е пред хората или не пък каквото ще да си мислят дори, че са лиготии.Innocent

Общи условия

Активация на акаунт