Хайде да се посмеем - и бившите били хора, а?

  • 4 321
  • 56
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 4 493
търся помощ!
как събрахте сили да ги направите бивши?
Не се обръщам единствено към тези, които са били физически тормозени, тъй като аз не съм била жертва на такъв тормоз.
Имам предвид, че ако бях може би щеше да ми е по-лесно
ах, ако знаете колко пъти съм се мъчила да го изкарам от равновесие да ми посегне, защото знам че тогава ще си тръгна без да се обръщам
Направо ме шашна  #Crazy  Sick  #Crazy  Sick - ти мазохистка ли си или не схванах майтапа ти  newsm78
Ако решиш да останеш при него, дори и да ти посегне, пак ще намериш някоя оправдателна причина за да простиш поведението му.
Не се опитвай да го изкараш от равновесие ами първо разбери какво искаш самата ТИ.

# 46
  • Мнения: 2 863
търся помощ!
как събрахте сили да ги направите бивши?
Не се обръщам единствено към тези, които са били физически тормозени, тъй като аз не съм била жертва на такъв тормоз.
Имам предвид, че ако бях може би щеше да ми е по-лесно
ах, ако знаете колко пъти съм се мъчила да го изкарам от равновесие да ми посегне, защото знам че тогава ще си тръгна без да се обръщам

В живота не става така мила, решението трябва да си го вземеш сама, а не до го принуждаваш да напарви нещо, което си мислиш, че не можеш да простиш... Права е диони, пак ще му намериш оправдание или пък на себе си, че стоиш там....

# 47
  • Мнения: 4 458

Защо не пуснеш нова тема? Така ще получиш повече съвети и мнения.

По въпроса ти, прави са "колежките"  Grinning

Въпроса не е в това той да ти направи нещо за да го напуснеш. Това е по-скоро оправдание пред теб самата че видиш ли си била принудена да го напуснеш....

Пишеш че си от Търговище.... Ако и при вас важи следното: "шшшш, не казвай че ..... е разведена/живее на семейни начала! При нас тази мода още не е дошла.... " значи ще ти се наложи да се бориш с много предразсъдаци.
Всичко обаче зависи от теб самата!!! Ако наистина не можеш да живееш така и искаш промяна, направи го за себе си, не за хорските приказки!!!

# 48
  • София
  • Мнения: 4 493
Случи ни се нещо много много много странннннооооо !!!
Вече мина цял ден и аз още не мога да повярвам  #Crazy
Не смея даже да си помисля, че това може ще се повтори, камо ли така да бъде за напред.
Та "бащата" се обади да види щерка си, щот му домъчняло  #Crazy #Crazy #Crazy
Не само, че излязохме тримата, ами не се и скарахме пред детето, нямаше злобни думички от негова страна по мой адрес, нямаше пъшкане и охкане колко му е тежък и труден животът и аз колко съм си добре, ами даже след лек намек от моя страна прояви желание да купи на детето дреха /и то каквато ТЯ си ИЗБЕРЕ/. Обеща да ми помогне финансово за шините на детето и за курсовете й по английски. Peace
Явно трябва аз да изземвам вече функциите на оплакващият се  hahaha
Като си тръгна той, дъщеря ми ме пита: Дали не му е паднала саксия на главата докато е идвал към нас и да е бил в шок и затова така да се е държал добре???
И двете неможех ме да повярва ме!!!  Wink
Знам че за някой това е нормално и ще си кажат е какво толкова, но познавайки моя бивш - ВЯРВАЙТЕ не е нормално, а е ужасно странннннноооо  newsm78

# 49
  • Мнения: 2 863
Ами това е супер Диони, дръжте тая посока пък дано не е от от паднала саксия оп пътя:))

# 50
Zdraveite i az sam rasvedna ot ~2 godini da vi priznaia podarjam kristal moite otnoshenia s bivshia mi zashto tolkova po prekarasni otkolkoto kogato biaxme jeneni sega se rasbirame mnogo dobre neiskam da se povtariam s kkristal no i pri men se sluchi taka :o)
sabirame se po prasnizite kuponiasvame si zaedno, toi se obajda chesto i si govorim kato mnogo dobri priateli dori zapochnaxme da si spodeliame edin na dryg za polovinkite si i da si iskame vsaimno saveti za tova onova. Chesto ni se nalaga i da se obajdame naprimer kogato po vreme na brak az sam gotvila neshto i na nego mu e xaresvalo mnogo mi zvani i mi vika ; jena moliate obiasni na moiata kak go praveshe che nesnam kak da i obiasnia Simple Smile i taka az sahto sam my se obajdala i mu vikam : Pile iskam a pravia cousse cousse sas zelunchyzi (a toi go praveshe po vreme na brak) i zatova kogato i toi se nalaga da mi obiasniava neshto mi vika ako neshto ne si rasbrala pitai Simple Smile) i vesherta se obajda i mi vika : muzka kakvo stava iade iadenete Simple Smile) Shou Kogato niama pari za izdrajkata da mi plati az ne my se sardia dori sme se rasbrali ako niama pari da ne mi plashta za men e po vajno otnoshenieto kam nas ot kolkoto. ne slagam na kantar neshtata to e iasno che nie samotnite maiki se lishavame poveche ot svobodnoto si vreme no vse pak kogato si reshil da poemesh grijite za deteto triabva veche da si na iasno che poemash po goliamia tovar a ne posle da se oplakvash i pluesh bivshia si ako tolkova im e trydno na niakoi maiki da si gledat sami dezata ami deteto si ima i baba i diado da go sotavia na tiax kato im se vijda trydno taka i detenze niama da e lisheno ot topla xrana, spokoistvie i shte e dalech ot nervnite izblizi na maikata ili bashtata koito chyvstvat tovar. vse pak dezata ne sa vinovni za nashte greshki. No spored men nai dobria variant e kato moia az sam sirak gledam si detenzeto napalno sama, sytrin go ostavam na gradina,xodia si na rabota sledvam posledna godina v universiteta,karam si shofiorskite kyrsove i vecher si minavam da si vsema detenze. za sajelenie s tatkoto i negovata se vijdame riadko zashtoto tesa daleche no pak za smetka na tova se chyvame chesto po telefona i toi vinagi ni zvani da ni pita kak sme? Tova e po vajno liatoto detenzeto si znae che si e pri tati i negovata kaka X i se chyvstva dobre edin mesez v godinata i az si pochivam. Dori da ne se xarcha toi mi zvani zashtoto me e vkaral v grupa za da se chya s detenzeto. pri edin rasvod nai vajno dobroto otnoshenie mejdu roditelite i dezata po mejdisi dezata se chyvstvat dobre kagato ne sluchat raskazite na maikite koito neprekasnoto se oplakvat pred texni bliski toi kakvo napravil onia kakvo naprail takiva neshta ne se govoriat pred detenzeto zashtoto toi shte se travmira. Po dobre e da si prostite s bivshia i da si sazdadete dobri priatelski otnoshenia s nego nishto ne vi kosva napraveto go zaradi detenzeto koeto shte vi zvarzva zial jivot. Az lichno sam isiala mnogo boi,opiti da me obie i drygi takiva no tesi neshta se zabraviat poviarvaite mi ot lichen opit vi go kasvam v momenta niamam i kakpka strax ot nego. za men sled rasvoda toi se promeni kakto mi obeshta i mi prsna che si e rasbral greshkata i mi se isvini az mu prostix i sega sme si mnogo dobri priateli. opitaite i vi e?

# 51
  • София
  • Мнения: 4 493
Ле ле е е е е е  #Crazy Rolling Eyes newsm78
/незнам още каква икона да сложа/
soere_fr направо ме разби  Confused
Първо с тази латиница  newsm78 - мъка -защо така - не може ли да пишеш нормално  newsm78
Второ с тия съждения - че ако било трудно на майката да си гледа детето, да го даде на баба и дядо  Sick - това го четох три пъти и пак не мога да го проумея  newsm78, кви баба и дядо та нали детето първо има майка и след това всичко останало, какво значи "ако й е трудно", че на кой му е лесно  newsm78
А и това как те е биел и искал да те убие - след което ти се извинил и ти си простила  Sick  newsm78, ами ако му оставиш детето и той в изблик на ярост го пребие или ...... /недай си боже/ и после какво ще ти се извини и ти ще му простиш /пито , платено/!!! Така ли?

Явно не съм разбрала добре и отивам пак да чета.

# 52
  • Мнения: 473
Zdraveite i az sam rasvedna ot ~2 godini da vi priznaia podarjam kristal moite otnoshenia s bivshia mi zashto tolkova po prekarasni otkolkoto kogato biaxme jeneni sega se rasbirame mnogo dobre neiskam da se povtariam s kkristal no i pri men se sluchi taka :o)
sabirame se po prasnizite kuponiasvame si zaedno, toi se obajda chesto i si govorim kato mnogo dobri priateli dori zapochnaxme da si spodeliame edin na dryg za polovinkite si i da si iskame vsaimno saveti za tova onova. Chesto ni se nalaga i da se obajdame naprimer kogato po vreme na brak az sam gotvila neshto i na nego mu e xaresvalo mnogo mi zvani i mi vika ; jena moliate obiasni na moiata kak go praveshe che nesnam kak da i obiasnia Simple Smile i taka az sahto sam my se obajdala i mu vikam : Pile iskam a pravia cousse cousse sas zelunchyzi (a toi go praveshe po vreme na brak) i zatova kogato i toi se nalaga da mi obiasniava neshto mi vika ako neshto ne si rasbrala pitai Simple Smile) i vesherta se obajda i mi vika : muzka kakvo stava iade iadenete Simple Smile) Shou Kogato niama pari za izdrajkata da mi plati az ne my se sardia dori sme se rasbrali ako niama pari da ne mi plashta za men e po vajno otnoshenieto kam nas ot kolkoto. ne slagam na kantar neshtata to e iasno che nie samotnite maiki se lishavame poveche ot svobodnoto si vreme no vse pak kogato si reshil da poemesh grijite za deteto triabva veche da si na iasno che poemash po goliamia tovar a ne posle da se oplakvash i pluesh bivshia si ako tolkova im e trydno na niakoi maiki da si gledat sami dezata ami deteto si ima i baba i diado da go sotavia na tiax kato im se vijda trydno taka i detenze niama da e lisheno ot topla xrana, spokoistvie i shte e dalech ot nervnite izblizi na maikata ili bashtata koito chyvstvat tovar. vse pak dezata ne sa vinovni za nashte greshki. No spored men nai dobria variant e kato moia az sam sirak gledam si detenzeto napalno sama, sytrin go ostavam na gradina,xodia si na rabota sledvam posledna godina v universiteta,karam si shofiorskite kyrsove i vecher si minavam da si vsema detenze. za sajelenie s tatkoto i negovata se vijdame riadko zashtoto tesa daleche no pak za smetka na tova se chyvame chesto po telefona i toi vinagi ni zvani da ni pita kak sme? Tova e po vajno liatoto detenzeto si znae che si e pri tati i negovata kaka X i se chyvstva dobre edin mesez v godinata i az si pochivam. Dori da ne se xarcha toi mi zvani zashtoto me e vkaral v grupa za da se chya s detenzeto. pri edin rasvod nai vajno dobroto otnoshenie mejdu roditelite i dezata po mejdisi dezata se chyvstvat dobre kagato ne sluchat raskazite na maikite koito neprekasnoto se oplakvat pred texni bliski toi kakvo napravil onia kakvo naprail takiva neshta ne se govoriat pred detenzeto zashtoto toi shte se travmira. Po dobre e da si prostite s bivshia i da si sazdadete dobri priatelski otnoshenia s nego nishto ne vi kosva napraveto go zaradi detenzeto koeto shte vi zvarzva zial jivot. Az lichno sam isiala mnogo boi,opiti da me obie i drygi takiva no tesi neshta se zabraviat poviarvaite mi ot lichen opit vi go kasvam v momenta niamam i kakpka strax ot nego. za men sled rasvoda toi se promeni kakto mi obeshta i mi prsna che si e rasbral greshkata i mi se isvini az mu prostix i sega sme si mnogo dobri priateli. opitaite i vi e?



 clean Нещо немога да го про4ета или 4ета и невярвам Истина ли е вси4ко това басииииииии.......... hit Аз пак ще 4ета  smile3529

Последна редакция: ср, 11 окт 2006, 15:20 от Tonkata

# 53
  • София
  • Мнения: 4 493
А А А А Значи не съм само аз дет не разбирам  тез писаници newsm78

# 54
  • Мнения: 1 809
Да бе ,вързах се...Само се моли да не ти се случи това-бой ,опит за убиване и т.н.,че тогава ще те питам как се прощава такова нещо...Та чак да даваш и съвети да опитаме...някакси не го разбирам newsm78

# 55
  • София
  • Мнения: 6 477
Еееее, момичета аз като пуснах таз тема не вярвах, че има чааак толкова напред с материала като соер. Чак да се познавам с поредната девойка на БНД и да си разменяме готварски рецепти ми е малко в повече Naughty Може да сме приятели до колкото е възможно, ама до едни определени граници.....И никога не е имало физическо насилие...мисля, че това вече никак няма да мога да забравя и после - едни токива дружки да ставаме Naughty Naughty #Cussing out #Cussing out

# 56
  • Мнения: 264
Хей като чета какви бивши си имате аз направо ще взема да се гръмна, мойчкият единственото с което ми помогна е това че спря да ми иска пари и слава богу. Остана ми едно дете за което да се грижа и за него съм майка и по документи.
Последното за което се сетих което е направил добро за мен  Joy  Joy е това че ми даде колата си за да стигна до студентски град спешно, която кола обаче беше без бензин и с развален стартер, и както си му е редът ми се наложи аз да си сипя бензин, след което нямаше и километър тя просо изгасна насред центъра на София, в най-натовареният трафик, при което след обаждане от моя страна получих отговор " ами заключи я и си върши работа че аз сега не мога да дойда" когато обясних че най-вероятно ще я вдигне първият паяк той ми каза ами остави я на паркинг аз ще си я взема от там Joy Joy Joy Joy.
Да са ви живи и здрави бившите щом и децата си гледат Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт