Нови детски енциклопедии на вестник "Труд"

  • 6 232
  • 68
  •   1
Отговори
# 45
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 692
Аз пък се заблудих нещо, и си мислех, че ще се купува, а няма да е поредния ШИБАН експеримент с авантаджийската страна на човешката душа, и като отидох днес до РЕП-а, направо побеснях... Емиииииииии... свълшили билиииииии  Sick, емиииииии що не съм казала, че искааааааааам Sick.... Хвана ме яд не само на издателите, а и на нашата продавачка, защото - от нея съм си купила цялата Златна колекция на ХХ век (естествено, авантата пак не я хванах, та една приятелка ми я подари), всичките дискове на Труд и 24 Часа, излезлите досега Златни детски книги... да не говорим за купищата други неща. Със сигурност, ако си купувам по някаква причина другите части на въпросната енциклопедия, ако ще до Обеля ще трамбовам, ама няма да е от въпроснея РЕП. Еми обидно ми стана, егати  Crossing Arms

# 46
  • Мнения: 1 114
Енциклопедията е много хубава и напълно си заслужава парите. Надявам се, че ще му е интересна когато порасне.
 Grinning
Имахме уговорка  на РЕП-а, където купуваме детските книжки и Дребосъчетата.

# 47
  • Мнения: 1 232
всъщност Валентина самите страници едва ли имат толкова значение важно е съдържанието все пак Simple Smile

# 48
  • Мнения: 5 622

 Естествено, че не можах да се вредя  Close

# 49
  • Мнения: 1 232

 Естествено, че не можах да се вредя  Close
бе щом е безпатен обяда българина е там,другата седмица шще ги има свободно

# 50
  • Мнения: 5 622

 Естествено, че не можах да се вредя  Close
бе щом е безпатен обяда българина е там,другата седмица шще ги има свободно

И мъжът ми това каза  Wink Само, че ако е поредица, нали трябва да започна от брой първи  Wink

# 51
  • Мнения: 1 232
Бубе така е,трябва да започнеш от номер едно,сигурна съм,че тук там го крият,кажи,че ще взимаш и другите и може да ти се отвори парашута,а и да видим на янита какво ще и отговорят от Труд може пък да съдействат

# 52
  • Мнения: 2 180
Във вестника си пише,че ако има проблем с намирането на първия екземпляр, може да се обадите на тел., даден е и сайт и e-mail адрес.
Пише го на дясна страница долу в ъгъла в едно каре-нека някой, който има под ръка вчерашния вестник с енциклопедията да каже координатите на интересуващите се, че аз съм на работа.

# 53
  • Мнения: 1 492
Вчера я разгледах и не съм очарована. По три изречения за всяко нещо. Е вярно става ти ясно какво е акула, но не - не бих си я купила. Грубо цялата поредица е около 150 лв. Предпочитам да си купя 1 или 2 пълни енциклопедии за толкова пари. Мое мнение  33uu

# 54
  • Майничка
  • Мнения: 12 623
Грубо цялата поредица е около 150 лв. Предпочитам да си купя 1 или 2 пълни енциклопедии за толкова пари.
Съвсем правилно - за справка: "Голяма детска енциклопедия" на издателство "Фют" е ок.40-50лв. и качеството е много добро. Енциклопедията на БАН е ок.80лв. 150лв. съвсем не са малко за такова издание, а представяте ли си 15, макар и тънички томчета колко място заемат!

# 55
  • Мнения: 1 232
Грубо цялата поредица е около 150 лв. Предпочитам да си купя 1 или 2 пълни енциклопедии за толкова пари.
Съвсем правилно - за справка: "Голяма детска енциклопедия" на издателство "Фют" е ок.40-50лв. и качеството е много добро. Енциклопедията на БАН е ок.80лв. 150лв. съвсем не са малко за такова издание, а представяте ли си 15, макар и тънички томчета колко място заемат!
за съжаление,не всеки може да отдели от раз сто лева за енциклопедия,па било то и большая

# 56
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
За 160 лв. човек може да си вземе прекрасна енциклопедия, не се връзвайте на номерата на Труд!  Laughing

# 57
  • Мнения: 5 713
За 160 лв. човек може да си вземе прекрасна енциклопедия, не се връзвайте на номерата на Труд!  Laughing
То4но!
Затова и ги отсвирих. Най-малкото пък ще тръгна да се унижавам по реповете и да им се моля. Е няма да стане.

# 58
За 160 лв. човек може да си вземе прекрасна енциклопедия, не се връзвайте на номерата на Труд!  Laughing
Именно де - тази енциклопедия е наистина прекрасна!  Simple Smile

# 59
  • Пловдив
  • Мнения: 23 777
За 160 лв. човек може да си вземе прекрасна енциклопедия, не се връзвайте на номерата на Труд!  Laughing
Именно де - тази енциклопедия е наистина прекрасна!  Simple Smile

  Shocked Айде бе! Направо невероятна е, да не повярва човек.
Едва сега я заглеждам, свекчо ми я взел човека, ама забравил да я донесе, та днес ми я даде. Много плиткоумна ми се вижда, вярно, че е детска, ама пък за 160лв трябва много повече нещо да напишат за да ме заинтригуват да ги дам (аз си купувам някои от детските книжки, не всички, само които нямам).

Общи условия

Активация на акаунт