Нови детски енциклопедии на вестник "Труд"

  • 6 215
  • 68
  •   1
Отговори
# 60
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Именно де - тази енциклопедия е наистина прекрасна!  Simple Smile
Чак пък! Според мен е доста елементарна, по-скоро за деца, обаче цената й хич не е като за деца.
 Майка ми се е зарибила, но като си премери колко място трябва да си освободи в библиотеката, изпадна в потрес. В крайна сметка за какво има интерактивни енциклопедии, Интернет и прочее?

# 61
  • София
  • Мнения: 2 901
Според мен, Воден Дух нямаше предвид точно тази енциклопедия...  newsm78

А и мястото, което ще трябва да се отдели на рафта, за да поместите всички 16 томове  Joy на енциклопедията на Труд не е толкова много - не повече от педя и половина, но и аз поддържам мнението, че е абсолютен боклук. Убедена съм, че мамите, които не са успяли да й видят първия том, като видят втория, ще разберат за какво иде реч! Много повърхностна, като мога да кажа, че нито е за възрастни, нито е за деца! Пфу!

# 62
За всички, които не са успели да си вземат безплатния том от енциклопедията - днес в "Седмичен труд" има списък на обектите, където може да получите безплатно първия том, ако си закупите втория. Другия вариант е да изпратите 10 лв. на адреса, поместен също в днешния брой на вестника - срещу тях получавате в комплект двата тома.

# 63
  • София
  • Мнения: 4 867
благодаря за информацията.
едно приятелче, което излиза много рано за работа се погрижи да имам както първия брой, така и всички останали от поредицата.

# 64
  • гр.София
  • Мнения: 269
За всички, които не са успели да си вземат безплатния том от енциклопедията - днес в "Седмичен труд" има списък на обектите, където може да получите безплатно първия том, ако си закупите втория. Другия вариант е да изпратите 10 лв. на адреса, поместен също в днешния брой на вестника - срещу тях получавате в комплект двата тома.
Извинявам се, но бихте ли написали съответния адрес, за да мога да ги поръчам?  Rolling Eyes

# 65
  • Мнения: 5 178
Тия от Труд са за убиване, една седмица преди това тръбяха "С всеки брой на "Седмичен труд" безплатен първи том на Детска енциклопедия"- дрън-дрън жената на РЕП-а до нас каза за 150 броя вестник са и донесли 5 броя енциклопедии #Crazy newsm78.. и ей така отчетоха небивал интерес..
И аз като теглих чертата за 150 лв може да се вземе доста прилична енциклопедия, а детска сигурно и за по-малко .. така че ги отсвирих

# 66
  • Мнения: 1 114
Адресът е : София  1124, бул."Цариградско шосе" №47, "Вестникарска група България" ООД - абонамент, Диана Димитрова Димитрова.
за допълнителна информация:
тел. 942 2343 и 9422344 /от 9:30 до 12:00 часа и от 13:00 до 16:00/ в Направление "Разпространение" на "Вестникарска група България"
и
e-mail  -  encylopedia@zgb.bg

# 67
  • гр.София
  • Мнения: 269
Адресът е : София  1124, бул."Цариградско шосе" №47, "Вестникарска група България" ООД - абонамент, Диана Димитрова Димитрова.
за допълнителна информация:
тел. 942 2343 и 9422344 /от 9:30 до 12:00 часа и от 13:00 до 16:00/ в Направление "Разпространение" на "Вестникарска група България"
и
e-mail  -  encylopedia@zgb.bg

Мерси много   bouquet  bouquet  bouquet

# 68
  • Мнения: 1 114
Може да изпратиш пощенски запис на този адрес на стойност 10 лв. и ще получиш заедно първи и втори том като препоръчана пратка чрез "Български пощи".

Общи условия

Активация на акаунт