Много ми е мъчно

  • 6 113
  • 64
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 407
Аз също бях писала на Касиди, но последния път не получих отговор. Приготвила съм за момичето по един чифт обувки и сандали (за сандалите вече е късно, ама...). Също така и малко дрехи. Тъй като мъжът ми е от Бургас, ние често ходим до там и съм ги занесла нещата при свекърва ми. Незнам какво да ги правя, незнам дали Касиди ще ми отговори за да се уговорим да и ги дам. Или пък да ги дам на някоя мама от Бургас, която се познава с Касиди и тя да и предаде нещата? Ако ли не, също добра идея е те да се дадат на някой друг нуждаещ се.

# 61
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Касиди ми написа, че не се чувства много добре и ще се обади по-късно, за да се срещнем - това беше преди около седмица. Не ми се иска да я притеснявам, затова изчаквам.

# 62
  • Мнения: 2 249
момичета,моля ви когато се свържете с Касиди или със самото момиче-пишете ми бележка-още преди месец занесох до Бургас учебни помагала и раница за момичето и са при сестра ми-тя може да ги донесе където и когато кажете-само ми пишете Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

# 63
  • София
  • Мнения: 29
момичета,моля ви когато се свържете с Касиди или със самото момиче-пишете ми бележка-още преди месец занесох до Бургас учебни помагала и раница за момичето и са при сестра ми-тя може да ги донесе където и когато кажете-само ми пишете Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

Мими писах ти на личен, отговори ми моля те Hug Praynig

# 64
  • Мнения: 4 733
Да се отчета аз Laughing
Вчера с Rosi79 се видяхме в Бургас и лично отидохме до Станислава за ди и предаде нещата,които беше приготвила. С chockolina се чухме, но тя не бе в града и остава за предстоящата седмица , през която ще се срещна с  на Мерелин сестра и и  ще взема и от там приготвеното.   bouquet за всички Вас.

Общи условия

Активация на акаунт