Кога да направя тест?

  • 1 261
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8
Здравейте,мами!
С мъжът ми не се пазим от скоро и дори и да забременея ще е желано бебчето.
Въпросът ми е колко време след половият акт мога да разбера дали съм бременна?Попринцип очаквам цикълът ми на 5-ти юни.Не е свършвал в мен,но от скоро не се пазим,защото както написах вече дори и да се появи бебче не е проблем.Не знам дали си внушавам,но апетитът ми се усили,имам болки в единият яйчник,но не са постоянни и силни.Последно на 24-ти май го направихме.Някой жени казват след 2-ят ден от закъснението на цикъла,други казват,че дори тогава тестът е отчел грешно.И следващият ми въпрос е за цветната бременност.Дали може да си бременна,а да ти идва,защото моя приятелка уж и идваше,но детенцето и в момента е на 1 годинка. Grinning Много ще съм ви благодарна за мненията ви!

# 1
  • София
  • Мнения: 28 571
Здравейте,мами!
С мъжът ми не се пазим от скоро и дори и да забременея ще е желано бебчето.
Въпросът ми е колко време след половият акт мога да разбера дали съм бременна?Попринцип очаквам цикълът ми на 5-ти юни.Не е свършвал в мен,но от скоро не се пазим,защото както написах вече дори и да се появи бебче не е проблем.Не знам дали си внушавам,но апетитът ми се усили,имам болки в единият яйчник,но не са постоянни и силни.Последно на 24-ти май го направихме.Някой жени казват след 2-ят ден от закъснението на цикъла,други казват,че дори тогава тестът е отчел грешно.И следващият ми въпрос е за цветната бременност.Дали може да си бременна,а да ти идва,защото моя приятелка уж и идваше,но детенцето и в момента е на 1 годинка. Grinning Много ще съм ви благодарна за мненията ви!
В такъв случай как си представяш, че ще стане забременяването?

# 2
  • Мнения: 4 518
Ако трябва да ти дойде на 5.06, направи тест на 6.06.
Няма как неразположенията ти да са от бременност, прекалено рано е.
Цветна бременност няма. Ако има бременност и кървене се посещава лекар, защото може да има проблем, така че цветна бременност=рискова бременност. Приятелката ти е имала голям късмет.

# 3
  • Мнения: 8
Здравейте,мами!
С мъжът ми не се пазим от скоро и дори и да забременея ще е желано бебчето.
Въпросът ми е колко време след половият акт мога да разбера дали съм бременна?Попринцип очаквам цикълът ми на 5-ти юни.Не е свършвал в мен,но от скоро не се пазим,защото както написах вече дори и да се появи бебче не е проблем.Не знам дали си внушавам,но апетитът ми се усили,имам болки в единият яйчник,но не са постоянни и силни.Последно на 24-ти май го направихме.Някой жени казват след 2-ят ден от закъснението на цикъла,други казват,че дори тогава тестът е отчел грешно.И следващият ми въпрос е за цветната бременност.Дали може да си бременна,а да ти идва,защото моя приятелка уж и идваше,но детенцето и в момента е на 1 годинка. Grinning Много ще съм ви благодарна за мненията ви!
В такъв случай как си представяш, че ще стане забременяването?
Просто усетих неразположение.Аз самата не съм дошла на този свят със свършване.Аз съм от малките проценти шанс.Просто искам да си направя тест,защото пуша,в момента свалям килограми,натоварено ми е ежедневието и ако СЪМ бременна ще се пазя и ще водя по-здравословен начин на живот...Това е. Simple Smile

# 4
  • София
  • Мнения: 28 571
Била ли си в овулация от когато не се пазите?

# 5
  • Мнения: 900
След като вече пробвате за бебе, трябваше да спреш цигарите преди няколко месеца.
Не бъди нетърпелива, защото ранните тестове показват бледи чертички и ще има да се чудиш позитивен ли е или не.
Храни се добре, не пий алкохол и си взимай фолиева киселина ежедневно, а когато стане-ще разбереш.
Тест се прави след първия ден от пропуснатия цикъл.

# 6
  • Мнения: 8
milenaka-Да.4 ден от овулацията.
Came lita -пробвам усилено да ги спра...Но просто работата ми е все в стрес и е доста тегаво,но трябва!

# 7
  • Мнения: 46 518
Mожеш да разбереш след като мине датата ти за M. Aко не ти дойде, тогава направи на следващи5 ден тест, сутринта, с първата урина.

Цветна бременност, както казаха и преди мен, няма. Така се нарича бременност, при която жената получава кървене, симптом, че бременността не протича нормално и трябва веднага да отиде на лекар.

# 8
  • София
  • Мнения: 28 571
1. Не е свършвал в теб;
2. Контакт на 4-ти ден след овулацията...
Няма никакъв шанс да си бременна.

# 9
  • Мнения: 574
Тест прави само ако ти закъснява. Вие реално опити за дете не правите.

# 10
  • Мнения: 8
Опити за дете не правим.Имаме да изгладим един проблем,който стои между нас.Мисля да пусна тема,защото е друг проблема не е за тази тема,но аз наистина искам дете от този човек и го обичам,но нещото,което се случи преди година ни съсипа....Благодаря на всички,които се отзоваха!

# 11
  • София
  • Мнения: 12 006
milenaka-Да.4 ден от овулацията.
Came lita -пробвам усилено да ги спра...Но просто работата ми е все в стрес и е доста тегаво,но трябва!
След като искаш бебе е редно да се поинтересуваш поне малко как се прави то и как работи организмът ти.
1. Овулация 4 дена няма. "Плодородните дни", които виждаш на приложението на телефона си, не са овулация, а предполагаеми благоприятни дни, за които също се иска да ги настроиш според твоя организъм и пак не са на 100 верни всеки път.
2. след като си решила да имаш бебе е редно да спреш циарите и джънка, т.к. организмът ти има неободимост от няколко месеца време за се изчисти.
3. Бебета без "свършване" обикновено не се получават. Само в 1 изключително малък % на изтичане по време на акта, преди свършването и то ако е в деня на О или предния. Прекуснатия полов акт е ненадежден за предпазване от бременност, но и не е начина за правене на бебета. Има си хора по 10-15г. и повече си правят такъв /съзнателно и умишлено/ без да забременяват.

Общи условия

Активация на акаунт