а как сме с цигарките?

  • 2 461
  • 59
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 537
20 дни не ходех по гости и  по барчета като отказвах цигарите,за да не се дразня от пушачите.И успях. WinkПреди това пробвах с табекс,но ми се пушеше още повече. CrazyВоля да имаш,нищо друго. Grinning

# 46
  • Варна
  • Мнения: 10 493
20 дни не ходех по гости и  по барчета като отказвах цигарите,за да не се дразня от пушачите.И успях. WinkПреди това пробвах с табекс,но ми се пушеше още повече. CrazyВоля да имаш,нищо друго. Grinning
20 дни стигат ли,след това спира ли да ти се пуши?Казаха ми че след една седмица вече ще съм добре,ама вече втора седмица мъки.Много ми се пуши.Не издържаааааааам smile3515

# 47
  • Мнения: 3 537
Ааа, не че не ми се пушеше,но вече умеех да се владея.И си пиех кафето на екс,щото вече не ми се пиеше без цигарка. Rolling EyesЧак след третия месец не чувствах липсата на цигарите. Laughing

# 48
  • Мнения: 1 937
"Няма нищо по-лесно от това да откажем цигарите! Аз самият съм го правил хиляди път"!
Кой го беше казал - Дикенс?

Пуша!
Понякога много!
Не ми харесва!
Не искам да се отказвам!

Мъжът ми пуши лула! Има десетки. Винаги, когато запали лулата си, знам, че се чувства добре. Сериозна индикация. Grinning

# 49
  • Мнения: 83
Толкова ми е сладичкоооооооо и с кафенцето и с други неща.
Отказвах ги около нова година,ноооооооооооо......................

 Blush

# 50
  • София
  • Мнения: 1 621
Разбираме се с цигарките. Особено с кафенце... Laughing

# 51
  • Мнения: 8 505
И аз съм на ТИ с тях.Иначе не съм чувала нищо за ново вдигане на цените.

# 52
  • София
  • Мнения: 298
Опитвам се да пуша само, когато пия и излизам вечерно. То тогава ми се и пуши, де. У дома, с децата много не ми се връзват цигарите. Значи съм social smoker Simple Smile

# 53
  • Мнения: 899
"Няма нищо по-лесно от това да откажем цигарите! Аз самият съм го правил хиляди път"!
Кой го беше казал - Дикенс?

На Марк Твен е таз мъдра мисъл  Hug

# 54
  • Мнения: 239
пушила съм 7ми и 8ми клас (когато се учеха цигарите) от тогава НЕ и много ме беше яд на мъжо ,като си купуваше по 2 кутий на ден. ама вече не пуши (от 12 февруари) и мноооооооооооооооооого се гордея с него

# 55
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Обичам да пуша, к'во да направя - харесва ми. Скъпи, евтини - пуша. Имаше време , в което пушех повече от кутия, сега една ми стига за два дни (примерно Mr. Green). Влюбена съм в сутрешния смесен аромат на цигара, кафе и мъжки парфюм.

# 56
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Нищо не усещам от тази лепенка. Сложих я в 10 сутринта, чакам да ми стане зле от цигарите, но пордължавам да пуша с удоволствие. Да не би да са много слаби за мен?

# 57
  • Мнения: 515
И аз все още обичам да пуша. Напоследък обаче все повече се замислям, защото дъщеря ми иска и тя да опита една "тияса"  -в превод - цигара Confused. Пък и на бюджета се отазява Confused

# 58
много се обичме и ние  Joy веднъж се опитах да ги откажа ,но в книгата която четях тогава пушеха на всеки ред   Wink  така и не се получи

# 59
  • Мнения: 5 299
Охх, много обичам да пуша, ама като трябва да извадя 5 лв за цигари - и "се потрисам"(любим и напоследък актуален израз от форума) Mr. Green Мъчих се да ги намаля, поне да изкарвам с по 1 кутия...ама като заседна пред компито... ooooh! изтормозих се постоянно да си повтарям, че ТРЯБВА да ги намаля(най-вече заради цените), ама нещо още повече се изнервих.

Някой ми беше казал, че щом искам да ги спра(намаля) основно заради цените - нямало да има ниакъв успех. Confused

Общи условия

Активация на акаунт