а как сме с цигарките?

  • 2 451
  • 59
  •   1
Отговори
# 30
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
Ох, ами ОБИЧАМ да пуша. Като пия кафе не ми е сладко без цигарка. Знам, че е вредно, ама пък няма да живея два живота. Когато ми е писано - тогава.  Naughty когато забременея няма да пуша - все пак не искам да тровя още в зародиш бебо. То само като порасне ще си реши Mr. Green(ама ще пада дърпане на уши).

# 31
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
О... и аз съм от групата на обичащите да попушват Hug
Пафкам си с удоволствие, особено с кафето сутрин и след хранене Hug

и аз съм така
Peaceи вечер на ракийка

# 32
  • Мнения: 732
Не пуша вече за мое най-голямо съжаление, а така обичам тютюневия дим smile3530

# 33
  • Мнения: 1 416
С цигарите съм яко на ТИ, въпреки че с цените им съм на ВИЕ.
Пуша по около кутия на ден. Нямам воля авно да ги откажа. Обичам да пуша просто.
И аз като Ренци... smile3521
Обичам си ги страшно, какво да се прави! Пуша си контрабанда и се радвам на живота...  smile3502

# 34
  • Мнения: 899
Обичам да пуша! Обичам да гледам мъжа ми как пуши - маниера му на държане на цигарата, димът, който минава през миглите. Не ща да ги отказваме  Crossing Arms ама сигур ще се наложи..
А за цените - той си купува тютюн, аз гледам да пуша по-малко и се оправяме.

# 35
  • София
  • Мнения: 7 035
Цигара с кафенце -  кеф,кеф.

# 36
  • Мнения: 4 473
Оххх...писна ми! Не от цигарите, а от увеличенията! Искат гадовете да ни откажат и от малкото удоволствия, които имаме!  Mr. Green Ама аз пък си пуша, щот ми е кеф!  Mr. Green Е, бих искала да ги спра, ама явно не достатъчно, щом не съм го направила! По около кутия на ден.Ама ако се излиза някъде вечер-една кутия само за вечерта отива!
Иска ми се поне да ги понамаля малко.. newsm78

Тъй, тъй Mr. Green

# 37
  • Мнения: 1 616
И аз в отбора на обичащите да пушат! Хубаво ми е да усещам цигарата между пръстите си... Скъпо ми излиза (още повече, че и мъжът ми е пушач), но опитите да ги откажа се провалиха. Единственото, което постигнах, е че ги намалих - от цяла на половин кутия на ден. Ако още ги дигнат, не знам как ще я караме... newsm78

# 38
  • Мнения: 35
от както разбрах че съм бременна ги спрях и така вече втора година newsm44

# 39
  • Мнения: 13 512
Не ги долюбвам вече 6ти месец! 22-23 години съм пушила, последните години по 2 кутии,накрая минах на 3. Постоянно бях с цигара в ръката.Много съм щастлива,че ги спрях

# 40
  • София
  • Мнения: 7 242
От 16 годишна по кутийка на ден. Не съм правила опити да ги спирам, но от известно време ме гони шубето и се чудя на какво ли приличат дробчетата ми...
И как ги спирате? Предполагам с инат Mr. Green Ама аз такова нещо май нямам Sad

# 41
  • Мнения: 6 472
Не пуша сега, не съм пушила и преди Mr. Green Whistling

# 42
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Цигара с кафенце -  кеф,кеф.
Е, това ми е проблема на мен. Пуша от почти 10 години, а все още съм на 22 /още 13 дни Laughing/. Иска ми се да ги спра тези гадни цигари. Преди известно време реших да ги спирам. И знаете ли какво стана. Викам си аз днес няма да си купувам цигари, ок, няма. И хоп на кафе при мама и дай една, после втора. По-късно същия ден, комшийката идва на по бира. Тя пуши като моите цигари и дай една, после втора. И на следващия ден си купих.  Sad Много съм добра в отказването, а  Embarassed Embarassed Rolling Eyes

# 43
  • София
  • Мнения: 2 845
Никога не съм пушила. Naughty Опитвала съм, ама не ми е вкусно! Embarassed

Виж, да попийвам обичам! Mr. Green

# 44
  • Мнения: 2 019
аз ги спрях

Общи условия

Активация на акаунт