а как сме с цигарките?

  • 2 460
  • 59
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 537
И аз от 4 години не пуша. Peace

# 16
  • Мнения: 52
Пуша от доста години вече Simple SmileВ момента в който разбрах,че съм бременна ги спрях и съм горда,че и една цигара не изпуших Mr. Green
Спрях да кърмя и почнах цигарите...Гледам да не превишавам една кутия на ден newsm78

# 17
  • Мнения: 2 495
Пуша, мда Simple SmileНо кога ще ги откажа... Rolling Eyes

# 18
  • Варна
  • Мнения: 10 493
От две седмици не пуша Sad.Преди да забременея пуших по кутия на ден,като спрях да кърмя пуших по една-две цигари.Малко по малко започнах да ги увеличавам и реших че е по добре да пробвам ги спра.Много ми е зле Confused

# 19
  • Мнения: 4 068
С цигарите съм яко на ТИ, въпреки че с цените им съм на ВИЕ.
Пуша по около кутия на ден. Нямам воля авно да ги откажа. Обичам да пуша просто.

# 20
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
С цигарите съм яко на ТИ, въпреки че с цените им съм на ВИЕ.
Пуша по около кутия на ден. Нямам воля явно да ги откажа. Обичам да пуша просто.
Ох, колко ми е познато това.....Все едно аз съм го написала.....

# 21
  • Мнения: 1 492
От 1 месец не пуша, дано удържа фронта Praynig

# 22
  • Мнения: 394
Нямам аз воля за такива неща. Whistling
Спуквам се да пуша-понякога чак ми се повдига от цигари и пак продължавам. SickПуша по кутия и половина на ден,всички ме тормозят да ги спирам,ама аз за сега не се давам. Mr. Green

# 23
  • Мнения: 1 150
До две кутии на ден не ми мърдат, пафкам здраво  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 4 621
О... и аз съм от групата на обичащите да попушват Hug
Пафкам си с удоволствие, особено с кафето сутрин и след хранене Hug

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Сутринта си взех лепенки за псиране на цигарите Никотинел ТТС 20. Искам вече да ги спра. Пуша по кутия на ден, усещам, че ми пречат, но ми е трудно без медикаменти. Днес ми е 1-ви ден. Отказването трае около 2 месеца...дано успея, защото и тези лепенки са доста скъпи. За 1 седмица 30 лв струват

# 26
  • Мнения: 2 495
Сутринта си взех лепенки за псиране на цигарите Никотинел ТТС 20. Искам вече да ги спра. Пуша по кутия на ден, усещам, че ми пречат, но ми е трудно без медикаменти. Днес ми е 1-ви ден. Отказването трае около 2 месеца...дано успея, защото и тези лепенки са доста скъпи. За 1 седмица 30 лв струват
Един познат си купи такива лепенки и ги беше отказал за около 2 седмици...Каза че имат ефект, но струват скъпо, както казваш ти и няма финансовата възможност да дава доста пари за лепенките.Все пак, на теб желая успех Simple Smile

# 27
  • Мнения: 910
О... и аз съм от групата на обичащите да попушват Hug
Пафкам си с удоволствие, особено с кафето сутрин и след хранене Hug

и аз съм така

# 28
  • Мнения: 819
Оххх...писна ми! Не от цигарите, а от увеличенията! Искат гадовете да ни откажат и от малкото удоволствия, които имаме!  Mr. Green Ама аз пък си пуша, щот ми е кеф!  Mr. Green Е, бих искала да ги спра, ама явно не достатъчно, щом не съм го направила! По около кутия на ден.Ама ако се излиза някъде вечер-една кутия само за вечерта отива!
Иска ми се поне да ги понамаля малко.. newsm78

# 29
  • Мнения: 631
Човек когато има порок трябва да си го уважава! Аз си го уважавам - пуша по кутия и половина на ден, не се интересувам от цените защото колкото и да ги вдигат това няма да е причината да спра цигарите. Когато му дойде времето

Общи условия

Активация на акаунт