Въпроси на една неопитна мама

  • 1 097
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 942
Отново ви благодаря момичета!
Четейки форума попаднах на едно изречение на Surfline,което много ми хареса.Цитирам дословно:"А бе жена не си вгорчавай живота, природата си zнае работата, ако трябваше да zасичаш часове и милилитри щеше да те оборудва дядо Боже с часовник и водомер ."  smile3501 smile3501
Е и аз така мисля, ама като всяка новоизлюпила се мама и аз постояно се притеснявам дали правя всичко както трябва, дали не греша някъде?Искам да съм добра мама и да правя най-доброто за детето си  и давам най-доброто на детето си. Е, мисля, че започнах добре - кърмя си бебка,което според мен е най-доброто начало за нея.Да видим по-нататък как ще се справя?!?

# 16
  • Мнения: 3 591
Е и аз така мисля, ама като всяка новоизлюпила се мама и аз постояно се притеснявам дали правя всичко както трябва, дали не греша някъде?

И в момента в който повярваш в себе си, че точно ти винаги и каквото и да става ще си НАЙ-ДОБРАТА майка, която твоето дете може да има и ще си станала идеалната  bouquet

няма за какво да се притесняваш - права е Surfline - ако оставиш бебето и природата да те водят - всичко ще е ОК. Ако бебето плаче - естествения отговор е да го накърмиш/природата ти казва, че е гладно/. Ако теб те заболят гърдите - пак будиш го и го кърмиш /природата този път дава болката на мама да и сигнализира, че по някаква причина бебока е спал прекалено дълго/ ...въобеще довери се на нея и няма да сбъркаш.

# 17
  • Мнения: 942
Е и аз така мисля, ама като всяка новоизлюпила се мама и аз постояно се притеснявам дали правя всичко както трябва, дали не греша някъде?

И в момента в който повярваш в себе си, че точно ти винаги и каквото и да става ще си НАЙ-ДОБРАТА майка, която твоето дете може да има и ще си станала идеалната  bouquet

Е това страшно ми хареса.Права си,ще следвам шестото си чуство и сигналите на бебка!
Едно голямо БЛАГОДАРЯ Praynig

# 18
Имоята беба много се лигави,ама много #Crazy и незнам от какво е.
tova e ot predstoq6toto ponikvane na zabkite.slunootdelqneto e edin ot priznacite na zabonikneneto

Общи условия

Активация на акаунт