Момичета какаво значи температура 37,4

  • 2 124
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
Дали във всички случаи бт трябва да е повишена ако има бременност,или има вероятност да не е???А ако е така колко градуса трябва да е ?

# 16
  • Мнения: 7 716
Хайде стига пита едно и също нещо, де. Прочети по-нагоре какво съм ти отговорила. Twisted Evil

# 17
Моля сямо без забележки,всеки има право да попита когато и каквото си поиска.Нали затова е този форум??????

# 18
  • Мнения: 7 716
Я, не ставай нахална! Не стига, че си направихме труда да ти отговаряме, ами и претенции.
Хайде напъни си малко главицата и прочети какво ти е отговорено.
Ти за какви ни взимаш, бе , момиче!?
Ако в къщи светът се върти около теб, тук не е така.

# 19
Виж какво ще ти кажа.Не си ти човека които ще ми каже какво да правя.И двамата ми родители са в областа на медицината и повярвяи лично на мен са ми доста ясни нещата.Тази тема е побликувана от по малката ми сестра,но въпреки това такова отношение не е доста коректно.За нахалство въобще не ми говори,никои не те кара да пишеш.Тук мисля,че пишат жени които са изтрадали и които имат проблем и намират приятели-такива като мен.Но теб щом ти пречи и те притеснявя нито те питам нито ти искам мнението.Не желая тякова грубо отношение от хора които не ме познават!!!!!!!!

# 20
  • Мнения: 7 716
Като родителите ти са от областта на медицината /което явно не значи лекари, но както и да е/ питай тях, може и да изтърпят въпросите ти по сто пъти.
Не ни приемай за малоумни и не се подигравай с нас.
Глезенето не е толерирано в този форум.
Всички си направиха труда да ти отговорят, отделиха си от времето.
Хайде сега ти си направи труда да прочетеш отговорите.
Всеки може да пита каквото иска.
Но да вземе да прочете какво му отговарят!

Последна редакция: пн, 10 юли 2006, 11:50 от Lali

# 21
Да точно лекари са не са санитари.Знаеш ли започвам да се дразня вече.Престане да ме обиждаш с това което говориш.За това за което  ти и всички останали сте тук,затова съм и аз.Не съм някоя злобарка която се заяждя и подиграва с нещастието на хората и ги мисли за маоумни както ти се изразяваш,защото аз съм го преживяла същото.Като говориш за прочитане на минали вече мнения,прочети някое мое и ще разбереш защто съм тук,преди да започнеш да пишеш такива простотии,че се подигравам.Наи малко тук очаквах да срещна хора с които ще се карам и които ще ме обиждат по този начин!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

# 22
  • Мнения: 4 324
amaliq при бременност базалната температура остава висока през първите три месеца от бременността.

С това слагам ключ на темата.

Общи условия

Активация на акаунт