Как върви захранването - част 8

  • 12 541
  • 307
  •   1
Отговори
# 300
  • София
  • Мнения: 4 966
Диди.,lilfi ,мерси,за това питам,не за максимума,а минимума,който е необходим.
Не искаме да пием мляко,а трябва да го отбия вече.незнам какво да правя. Cry

# 301
  • София
  • Мнения: 3 648
Момичета, мислите ли, че е възможно захранванто да се отразява на заспиването, защото: три дни захранване - три дни без следобеден сън!

# 302
  • София
  • Мнения: 4 966
Вени незнам.,чувала съм че при някои бебчета наистина може да има промяна.Може да му идват силите на  бебчето LaughingМакар,че ако  е опитване на храната не ми се вярва.
Кристи все още спи по 3 пъти на ден:))Ял,не ял Laughing

# 303
  • София
  • Мнения: 3 648
Днес ще почиваме пък ще видим!

# 304
  • Мнения: 878
Диди.,lilfi ,мерси,за това питам,не за максимума,а минимума,който е необходим.
Не искаме да пием мляко,а трябва да го отбия вече.незнам какво да правя. Cry
Защо ще го отбиваш?
Момичета, мислите ли, че е възможно захранванто да се отразява на заспиването, защото: три дни захранване - три дни без следобеден сън!
Аз пък забелязах,че откак съм захранила детето стана много по спокойно,започна да си играе самичък,през деня спи повече та се чудех дали е възможно да е от захранването? newsm78
Я кажете какви зеленчуци са подходящи за тази възраст?До сега съм въвела морков,картоф,тиква,тиквичка.Евентуално си мислех за чушка(ама незнам зелена или червена),карфиол,дайте идеи.А и още нещо педиатърката ми препоръча да започна захранването със пюре от картоф,морков,лук и зехтин,та си мислех лука и зехтина дали са подходящи или да изчакам още малко? newsm78

# 305
  • София
  • Мнения: 4 966
zoui ,заради здравословни проблеми.

# 306
  • София
  • Мнения: 3 648
Днес почивахме и той си спа както обикновенно - да не му е тежало на коремчето предните дни?

# 307
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Пускам нова тема
част 9

Общи условия

Активация на акаунт