Щастливи ли сте?

  • 2 377
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 357
Явно все гледаме, където не трябва Wink "Лошите момчета" са интересни, ама явно не стават за семейство, пък тези дето са послушни хич не са ми по вкуса Thinking
Пък и като осъзнаеш, че можеш да се справяш отлично и без да влачиш мъж след себе си, качваш летвата и става още по-трудно Rolling Eyes

да да и пак да
И какъв резултат очаквате накрая?

Задоволителен, без да се изпада в перфекционализъм. Ако знаеш какво искаш, значи си успял на 80% Wink
Определено очаквам положителен резултат!
Вече със сигурност знам какво искам или поне какво не искам от един мъж и след като сама си "разбих главата в стената", смятам повече да не го правя.
Ако съм успяла на 80%, сега останлите 20% зависят от съдбата - да срещна подходящия човек. Wink

# 31
  • София
  • Мнения: 6 477
А къде ги срещате тия мъже дето 'стават' да знам и аз там да ходя...  Wink Joy

В мрежата, Каси  Mr. Green ама да си остане между нас. Последните си...5-6 гаджета включително бившия мъж все там.

След успешния лов очаквам да черпиш ей  Laughing 

Иса, моя опит и горчивия такъв на няколко приятелки около мен ни накара да се закълнем тържествено никога, ама никога да нямаме нещо общо с мъж от нета!!! БНД биде намерен от там, още колко истории чух за разни лайнари, намерени от нета - така че НИКОГА повече мъж, който има нещо общо със сайтове за запознанства!

# 32
  • Мнения: 494
До скоро си въобразявах ,че съм но съм грешала. Сега съм тръгнала да търся душата си ,защото щастието е когато си в хармония с нея .

# 33
  • Мнения: 2 863
До скоро си въобразявах ,че съм но съм грешала. Сега съм тръгнала да търся душата си ,защото щастието е когато си в хармония с нея .

Това е истината, само кураж ти трябва Hug

# 34
  • Мнения: 581
Нали знаете мисълта на големия Толостой: " Всички щастливи си приличат, но всеки е нещастен по своему." Та и аз така. Щаслива съм поради много неща, а съм нещастна поради друго. Трудно е да достигнеш пълното щастие, така че нека ценим всеки хубав миг от деня си, нека съумяваме да се усмихваме въпреки болките и тъгата, която ни превзема понякога, въпреки страховете, които понякога нощем ни стискат за гърлото...Може би така ще съумеем да достигнем до него. Бъдете щастливи. 

# 35
  • Мнения: X
До скоро си въобразявах ,че съм но съм грешала. Сега съм тръгнала да търся душата си ,защото щастието е когато си в хармония с нея .

Това е истината, само кураж ти трябва Hug
човек винаги, ама винаги трябва да знае за себе си.
затова съм щастлива - защото знам за себе си. какво искам. слава боги Господ гледа и ме пази от това, което си пожелавам. После ме боли, обаче наистина се оказва за мое добро.
Но когато човек знае за себе си, е успял почти на 100 %.

Общи условия

Активация на акаунт