търся добър гинеколог в русе

  • 30 729
  • 54
  •   1
Отговори
# 45
Аз раждах при Зарзаланов и съм много доволна.Ако родя втори път пак ще е при него.

# 46
  • Мнения: 56
здравейте Hug
аз в момента съм бременна и д-р Зарзаланов ми е лекарят,който ми бе препоръчан от моя близка която е раждала при него.до момента съм доволна дано и за бъдеще да е така.и мисля и да раждам живот и здраве при него.сега стои въпроса къде и при кого да си направя 4 д
лек и спорен ден

# 47
  • Мнения: 14 133
ceciflo и по-нататък ще останеш доволна от д-ра Зарзаланов.  Peace
Аз също раждах при него и съм със страхотни впечатления.  Hug
4Д видеозон имат в Евромедисон, на "Николаевска", в новата сграда срещу офисите на Алфабанк и Емпорикибанк. Цени - не знам. Имам някакви спомени от четеното из форума, че прегледа до определена г.с. е безплатен, но там ще ти кажат с точнаст.

# 48
  • Мнения: 56
благодаря ти CHIBI HugЗА ОТГОВОРА
дано всичко ни е наред и стигнем безпроблемно до финала Praynig
а за 4 д имам още малко време -тези дни ще видя каде е евромедисон

# 49
  • Мнения: 82
Може ли някоя да ми даде телефона на Зарзаланов. Онзи ден се видяхме, даде ми визитка... еми загубих я.

Благодаря ви.

# 50
  • Мнения: 11
Да ви кажа честно момичета за първи път чувам някой да каже добра дума за Зарзаланов- наистина. От 15 г.ходя по гинеколози тук в Русе и не бях чувала такива добри отзиви- явно нещата се променят, което си е чудесно. Сега ходя при д-р Пейчев, кабинета му е във ІІ-ра поликлиника на Борисова. Мога с чиста съвест да кажа, че е страхотен- много внимателен и грижовен. Бременноста ми е малко проблемна- върви си с болки и контракции от самото начало, но с него се справяме отлично. Ако искате координати- обадете се! Peace

# 51
  • Мнения: 11
 Пак съм аз, но такае...като съм разсеяна!Исках да питам ако някой знае как да се свържа с д-р Матеева. Препоръча ми я моят доктор ако ще раждам в АГ-то, но нямам координати, а е време да се организирам.

# 52
  • Мнения: 199
привет, тел на д-р Матеева- 0888 76 13 26
А иначе разгледай тази тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=112679.1230, доста е обширна по въпроса с русенските АГ-зи!
Успех!!!

# 53
  • Мнения: 11
Благодаря за информацията!
   Още ще мисля накъде да вървя, но е хубаво да знам възможностите. Чао

# 54
  • Русе
  • Мнения: 5
Здравейте! И аз бих ви препоръчала да д-р Шишкова и ви съветвам да не ходите при Акушер - Гинеколожката д-р Иванка Гецова Славова в ДКЦ2 на болница Медика - Русе (бившата трета поликлиника) понеже при мен стана така, че тази Славова ми откри заболяването Дисплазия (раничка) на маточната шийка и единственото което тази Славова направи за мен беше само да ме тъпче с лекарства и нищо повече освен това, че ме изпрати на Биопсия и след Биопсията ми отново искаше да продължава да ме тъпче с лекарства вместо да ме насочи за операция и дори и след като и казвах за оплакванията ми и тя ме гледаше на видеозона тя не спираше да ми казва, че съм добре и като лекар тя не се интересуваше от заболяването ми и от оплакванията ми. Не ходете при тази Славова понеже тя за мен е "НЕКАДЪРНА ЛЕКАРКА" и само гледа да ти вземе парите без да се заинтересува от заболяването ти и от оплакванията ти, ще ти даде неправилна консултация и ще те излъже и няма да ти приложи правилното лечение на заболяването ти.

Общи условия

Активация на акаунт