Гледахте ли Мара отварачката в "Горещо"?

  • 7 016
  • 125
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 668
Само аз ли я намирам за чаровна и симпатична??
Не съм фенка на попфолка, но ако се погледне Мария безпристрастно не мисля, че е такава каквато я описвате.
Какво като е ниска - нито е с лошо тяло, нито е грозна, може да е със силикон в устните, но има хубава усмивка.
Предполагам, че на живо е още по-атрактивна - те тези с многото пари не са балъци да си вземат някоя грозна и дебела.

Да, наистина не блести с интелект, но никой не очаква от фолк-певица да е професор.
Хареса ми как затапваше Венета, малко хора досега са успявали да й затворят устата.

И колкото и да е противен поп-фолка като цяло, не може да се отрече, че певиците са хубави жени.
И аз,  и аз.
Какво лошо има в това една жена да има самочувствие?
Изглежда добре, постигнала е нещо в областта, в която работи, има мъж, който я кара да се чувства добре и се грижи за нея.

# 61
  • Мнения: 668
И на мен Мария ми е симпатична,още повече ,че е висока колкото мен Laughing А ние ниските жени трябва да се подържаме взаимно Peace
Едно обаче недоумявам: как така се познава с този човек от 6 месеца и хоп ! сватба ....Не трябва ли малко повече време,да се опознаят,да си напаснат характерите,да си разучат навиците,абе да походят с две думи. newsm78 Аз като се загаджих със съпруга ми,след шест месеца още фамилията му незнаех,камо ли сватба Shocked Аз и след шест години ходене пак незнаех много неща за него.А тая - шест месеца и "Ние много се обичаме,ще се женим"  #Crazy Простете,ама винаги съм си мислела,че сватбата е много важно и отговорно решение в живота ,и шест месеца познанство са малко,за да се решиш.
И още нещо - какво ще кажете за поздрава и към свекървата,и там май голяма любов пада  Grinning
ееее, стига де и ние с мъж ми още на първия месец заживяхме заедно, а след по-малко от година се оженихме. Времето не е критерий.

# 62
  • в стаята
  • Мнения: 469
НА МЕН МАРИЯ МИ ХАРЕСВА
Какво толкова го оплювате момичето? Не ви харесвала, дразнела ви АМИ ЗАЩО Я ГЛЕДАТЕ ТОГАВА. Била си намерила мъж с пари, ами може намерила си. Според мен просто завиждате Mr. Green Изказванията ви са си направо злобни. И защо имала силикон в усните. То и вие сигурно искате ама нямате пари да си сложите затова може би така злобеете. Ходите по заведения да я гледате а после я плюете, май само си чешете езиците. И какво и има на външния вид сигурно малко от вас изглеждат така, ама нали не можем да ви видим. И последно държанието и при Венеа беше точно като за жълто предавне интересно и нетаворващо ВИЕ ЗАТОВА ВСИЧКИТЕ СТЕ Я ГЛЕДАЛИ hahaha

# 63
НА МЕН МАРИЯ МИ ХАРЕСВА
Какво толкова го оплювате момичето? Не ви харесвала, дразнела ви АМИ ЗАЩО Я ГЛЕДАТЕ ТОГАВА. Била си намерила мъж с пари, ами може намерила си. Според мен просто завиждате Mr. Green Изказванията ви са си направо злобни. И защо имала силикон в усните. То и вие сигурно искате ама нямате пари да си сложите затова може би така злобеете. Ходите по заведения да я гледате а после я плюете, май само си чешете езиците. И какво и има на външния вид сигурно малко от вас изглеждат така, ама нали не можем да ви видим. И последно държанието и при Венеа беше точно като за жълто предавне интересно и нетаворващо ВИЕ ЗАТОВА ВСИЧКИТЕ СТЕ Я ГЛЕДАЛИ hahaha
Права си - сигурно малко от нас изглеждат чак толкова ужасно и евтино. Пари за силиконче имам, но нужда от силикон нямам. Аз съм от естествено красивите  Laughing

# 64
  • Мнения: 4 785
Само аз ли я намирам за чаровна и симпатична??
Не съм фенка на попфолка, но ако се погледне Мария безпристрастно не мисля, че е такава каквато я описвате.
Какво като е ниска - нито е с лошо тяло, нито е грозна, може да е със силикон в устните, но има хубава усмивка.
Предполагам, че на живо е още по-атрактивна - те тези с многото пари не са балъци да си вземат някоя грозна и дебела.

Да, наистина не блести с интелект, но никой не очаква от фолк-певица да е професор.
Хареса ми как затапваше Венета, малко хора досега са успявали да й затворят устата.

И колкото и да е противен поп-фолка като цяло, не може да се отрече, че певиците са хубави жени.

Не си единствената - на мен предаването много ми хареса и много се забавлявах, не ме натовари като предишното и си сепосмях даже.....
А дали не е това любимият /намерих го от търсачката/, който знае да казва:

http://www.beroe-bg.com/gallery/displayimage.php?album=36&pos=0

не, това не е той  Naughty

# 65
  • Мнения: 13 512
Нищо лично, но аз бих казала, че дадена жена е грозна, само ако аз самата съм по-красива и по-слаба от нея.
А в тази и други теми масово се оплюват жени обществено признати за красавици и/или сесксимволи..........

Нали не смяташ тази за обществено призната красавица? А аз определено мога да нарека някоя жена грозна,без да съм по-красива от нея.Критериите за красиво и грозно не зависят от моята красота. Както и бих казала "ниска" за жена,която е по-висока от мен, но все пак е ниска.

# 66
  • Мнения: 143
Бъдещият съпруг на Мария е син на собственика на Елените и на незна колко още хотела и май и в Пампорово също

# 67
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не го гледах, но отговарям. Не я харесвам, но не мисля, че е грозна. Ама не е и красавицата, за която се има... Laughing Не харесвам изкуствените й устни и цици, нито предизвикателното поведение... Защо всички фолк-певици искат да ги имат за лесни жени и полагат толкова усилия да изглеждат леснодостъпни? newsm78

# 68
  • Мнения: 3 164
 и на мен Мария не ми харесва, независимо от пластовете грим Grinning за тялото й немога да коментирам, защото и аз съм с нейните пропорции Sunglasses
аз харесвам жени като Камелия и Ивана Stop

# 69
  • Мнения: 7 474
Не ги определям ката грозни, по скоро надутото им държание ги прави да изглеждат такива ! Напр. Глория е красиво направена, но същевременно е толкова противна и отблъскваща като излъчване   Sick(поне за мен)!

# 70
  • Мнения: 2 759
   Родителите ми са се оженили за една седмица - някой нещо против? Бедни като църковни мишки, романтично-недомислили, затова пък ужасно щастливи! След 30 години брак са все още финансово непроцъфтели, но пък са винаги усмихнати и все ще намерят начин да се пошегуват с теб така, че да те заразят с настроение! Пожелавам това на всички, сключващи брак ( на Мария също)!

# 71
  • Мнения: 3 576
Нали не смяташ тази за обществено призната красавица? А аз определено мога да нарека някоя жена грозна,без да съм по-красива от нея.Критериите за красиво и грозно не зависят от моята красота. Както и бих казала "ниска" за жена,която е по-висока от мен, но все пак е ниска.
Както вече писах - на мен ми харесва.
Освен това е обществено призната - беше обявена за най-сексапилна фокл певица в 10-те най, колкото и тогава да я оплюха в този форум, все някой е гласувал за нея за да води класацията.

И да критериите за красота не зависят от теб или от мен, но на мен лично щеше да ми е неудобно да раздавам наляво и надясно епитети кой колко е грозен, а да не поглеждам себе си!

# 72
  • Мнения: 13 512
Нали не смяташ тази за обществено призната красавица? А аз определено мога да нарека някоя жена грозна,без да съм по-красива от нея.Критериите за красиво и грозно не зависят от моята красота. Както и бих казала "ниска" за жена,която е по-висока от мен, но все пак е ниска.
Както вече писах - на мен ми харесва.
Освен това е обществено призната - беше обявена за най-сексапилна фокл певица в 10-те най, колкото и тогава да я оплюха в този форум, все някой е гласувал за нея за да води класацията.

И да критериите за красота не зависят от теб или от мен, но на мен лично щеше да ми е неудобно да раздавам наляво и надясно епитети кой колко е грозен, а да не поглеждам себе си!
Е, като те гледам как изглеждаш- спокойно можеш да раздаваш епитети наляво и надясно без да се поглеждаш: добре изглеждаш Grinning

# 73
  • Мнения: 3 576
Никой не съм искала да обиждам, просто си изказах мнението.  Peace

Вярно, че тук си клюкаме предимно, но прекалено много негативни мнения по адрес на други жени ми мязат на женска злоба.
Предпочитам да потърся в някой хубавите черти, вместо веднага да го оплюя - това е най-лесното.....

# 74
  • София
  • Мнения: 2 075
Бъдещият съпруг на Мария е син на собственика на Елените и на незна колко още хотела и май и в Пампорово също
Хмм...значи син на Ветко Арабаджиев? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт