Отговори
  • Мнения: 96
Почти съм сигурна,че приятелят ми е с биполярно разтройство.Отказва да идем на психолог,но поведението му и държанието му е ужасно и се плаша.
Сутрин е обнадежден,настроен положително,с усмивка.На обяд започва да се заяжда за нещо,или започва да мрънка.Обикновено започва да мранка за нещо от миналото,което се е случило.Следобед започва вече да изпада в истерии,започва да крещи понякога,започва да говори някакви безмисленни тъпотии от сорта на -ПРИМЕР! - “Преди време ти помогна на братовчед си,защото нямаше пари,а мен вълците ме яли.” А всъщност на него изключително много съм му помагала и помагам! И до вечерта започва да изпада в истерии”Край,писна ми.Нищо не става от та връзка.Имаш 5 мин да ми напишеш 5 неща за да сме заедно” или пък ме псува и звъни на пожар,крещи....На сутринта смекчава тона и това се повтаря.
!!!! Приятелят ми замина в началото на месецът.Работата му първоначано вървеше и всичко беше окей.Когато работата намаля и той започна да има почивки по един,два дни започна да се заяжда с мен,да изкарва неща от миналото.А когатп разбра,че скоро трябва да си идва,защото просто няма работа -започна кошмарът ми.
Казвам му да се стяга и да не прави повече такива рискове,защото тук си имаше работа взимаше добри пари.Замина,а септември месец се местим в друг град.Крайно егоистично е да очаква тежестта на задълженията да са изцяло на мен.Казах му,мисли малко с главата си.Мисли къде ще се хванеш,за да изкараш малко пари не се заяждай за глупости.Аз имам чувството,че той полудя.
Последко като изпадна в истерия звъннах на баща му да му обясня.След 5 мин приятелят ми звъни”Ако още веднъж му кажеш нещо ще се самоубия,нямя да знаете къде съм....” И тн.
1.Ще ми кажете остави го. - Какво ще стане с чувствата ми? 2019 г.ми взе много хора,а сега и да се разделям отново.
2.Наема,парите...Абсолютно сама няма да мога да се оправя.
3.Всичко,което сме трупали за връзката отива по дяволите...

# 1
  • София
  • Мнения: 28 581
Скрит текст:
Почти съм сигурна,че приятелят ми е с биполярно разтройство.Отказва да идем на психолог,но поведението му и държанието му е ужасно и се плаша.
Сутрин е обнадежден,настроен положително,с усмивка.На обяд започва да се заяжда за нещо,или започва да мрънка.Обикновено започва да мранка за нещо от миналото,което се е случило.Следобед започва вече да изпада в истерии,започва да крещи понякога,започва да говори някакви безмисленни тъпотии от сорта на -ПРИМЕР! - “Преди време ти помогна на братовчед си,защото нямаше пари,а мен вълците ме яли.” А всъщност на него изключително много съм му помагала и помагам! И до вечерта започва да изпада в истерии”Край,писна ми.Нищо не става от та връзка.Имаш 5 мин да ми напишеш 5 неща за да сме заедно” или пък ме псува и звъни на пожар,крещи....На сутринта смекчава тона и това се повтаря.
!!!! Приятелят ми замина в началото на месецът.Работата му първоначано вървеше и всичко беше окей.Когато работата намаля и той започна да има почивки по един,два дни започна да се заяжда с мен,да изкарва неща от миналото.А когатп разбра,че скоро трябва да си идва,защото просто няма работа -започна кошмарът ми.
Казвам му да се стяга и да не прави повече такива рискове,защото тук си имаше работа взимаше добри пари.Замина,а септември месец се местим в друг град.Крайно егоистично е да очаква тежестта на задълженията да са изцяло на мен.Казах му,мисли малко с главата си.Мисли къде ще се хванеш,за да изкараш малко пари не се заяждай за глупости.Аз имам чувството,че той полудя.
Последко като изпадна в истерия звъннах на баща му да му обясня.След 5 мин приятелят ми звъни”Ако още веднъж му кажеш нещо ще се самоубия,нямя да знаете къде съм....” И тн.
1.Ще ми кажете остави го. - Какво ще стане с чувствата ми? 2019 г.ми взе много хора,а сега и да се разделям отново.
2.Наема,парите...Абсолютно сама няма да мога да се оправя.
3.Всичко,което сме трупали за връзката отива по дяволите...
Не, не си заслужава според мен.

# 2
  • Мнения: 62
Аз не бих се занимавал с такива хора.

# 3
  • Мнения: 96
Аз не бих се занимавал с такива хора.
Много натоварващо!

# 4
  • София
  • Мнения: 7 992
Аз лично не бих влагала повече енергия при ясни индикации, че е психически нестабилен. Хич и не бих давала зор за определяне на диагнозата, поведението е достатъчно основание да се разделите.

# 5
  • София
  • Мнения: 28 581
Скрит текст:
Аз лично не бих влагала повече енергия при ясни индикации, че е психически нестабилен.
Хич и не бих давала зор за определяне на диагнозата, поведението е достатъчно основание да се разделите.
Абсолютно съгласна.

Момиче, достойнство нямаш ли? Себе си не обичаш ли?

# 6
  • Мнения: 2 050
Аз имам приятелка с биполярно разстройство и не изглеждат така нещата, тоз младеж ми звучи като обикновен рогач. При такова поведение хич не бих се занимавала. Но дори и някакви психически проблеми да са, щом той не желае да направи консултация, загубена кауза.

# 7
  • София
  • Мнения: 23 096
Този и шизофреник може да се окаже. Каквато и да е диагнозата бягай, не отлагай.

# 8
  • София
  • Мнения: 38 518
Не слагай диагнози, не си специалист.
Обаче, и без диагноза, този човек е непоносим и само ще си навредиш, ако продължиш да живееш с него. Не знам как можеш да имаш положителни чувства към него. Помисли си, дали не е чувството за вина, това което те държи при него.

# 9
  • Мнения: 96
След  преглед на гинеколог ми откриха 27 мм фоликул.Реших да му споделя,защото имам дискомфорт и болки.-“Ооо,не ме интересува,писна ми.Стига с тия болници.Не ме засяга,хич не ме интересува какво ти е.Нищо ти няма.” И това беше.Нон стоп се сравнява с другите момчета.Попринцип е геймър.А сега откакто отиде в чужбина с по-големи МЪЖЕ,той започна да казва,че игрите били за тъпаци,искал алкохол,чалга,да се чувства млад човек.Другите как си говорили с приятелките,а той с мен нямал какво да си каже.Ами аз каквото и да кажа той не се наслаждава на разговора.Той започва да определя дали е така както му харесва,дали говоря за неща,които го вълнуват.Ако съм казала нещо за болест след като затворим телефона ми се пише:”Не мога така,нищо не става,писна ми.Не е както искам.”Просто започнах да се плаша.
И държанието му е грубо.Много ми напомня държанието му на момчето от
клипа на   Poo Bear ft. Justin Bieber & Jay      Electronica - Hard 2 Face Reality ... Така написано тук май сама видях,кой ми е изходът.

Последна редакция: вт, 25 юни 2019, 20:08 от erikastamatova00

# 10
  • София
  • Мнения: 28 581
Ще продължиш ли да бъдеш с него?

# 11
  • Мнения: 2 050
Ами като не може така и му е писнало, вземи му помогни и отърви и двама ви и кой от където е.

# 12
  • Мнения: 62
Ако те е страх че може нещо да ти направи отивай в районното и пускай жалба!

# 13
  • Мнения: 96
За сега не вярвам да ми направи нещо,но ми е супер грозно като крещи с всички сили.Изобщо не се отнася добре....Аз толкова проблеми си имам никога към него не съм се държала така.Не казвам,че
съм цвете за мирисане като казват хората,всеки има гривини,ноооо това неговото вече не се издържа.

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 3 584
Откога откровената простащина е диагноза?! Това не е биполярно афективно разстройство, по-вероятно даже да  е някое личностно, но така или иначе прогнозите не са добри..."Беж, крачета да бягаме", авторке!

Общи условия

Активация на акаунт