Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 28 757
Не се обяснявай с него. Просто прекрати отношенията ви.

# 31
  • Мнения: 17 409
За него не знам, но ти не си адекватна.

# 32
  • Мнения: 160
В края на крайщата всеки си има глава на раменете тя си знае най добре ние изказване само мнение

# 33
  • София
  • Мнения: 38 643
За него не знам, но ти не си адекватна.
Ама вярно!
Знаеш ли кога някой ще ме смачка по телефона? Или пък Месинджър. Никога. Затварям, трия и чао мяу.

# 34
  • София
  • Мнения: 28 757
На 19 г. е, все още е нормално да не реагира съвсем логично.

# 35
  • Мнения: 96
Не съм нормална?Е как да бъда??Баща му ме направи мен виновната

# 36
  • София
  • Мнения: 28 757
Е, и? Разплети си чорапите по случая.

# 37
  • Мнения: 17 409
На 19, а и на повече, когато усещаш проблем, с койо не се справяш, търсиш подкрепа от своите близки, вместо да се правиш на жертва.

# 38
  • Мнения: 62
Момиче действай докато е време, защото после няма отърване!

# 39
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Сина не ти ли стига, че намесваш и баща му? Той каква роля го играе във вашите отношения? И какво, ако е с биполярно разстройство? Не се лекува, не е модно, за какъв ти е?

# 40
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 296
Диагнозата биполярно разтройство се поставя от лекар- психиатър. Не се поставя на база лични наблюдения без познания в тази област.
Не мисля, че в случая става дума точно за това.
Търси причината за това поведение, спомена, че е геймър.

# 41
  • Мнения: 96
Диагнозата биполярно разтройство се поставя от лекар- психиатър. Не се поставя на база лични наблюдения без познания в тази област.
Не мисля, че в случая става дума точно за това.
Търси причината за това поведение, спомена, че е геймър.
Мислите ли,че от времето прекарано на PS4 с игрите се е повредил?
И казах на баща му,защото все пак е родител и исках да му обърне внимание.А той ми каза,че синът му си е наред.Тия хора не са с акъла си.Спирам да се занимавам с тях...

# 42
  • Мнения: 22
Здравей, следя ти темата с интерес, защото казах вече, че го приемам малко лично. Виж, ти си на 19г. аз не съм много по-голяма от тебе - на 21 съм, за да ти приказвам като майка, но като приятелка мога и ще ти кажа, че ако го оставиш този човек ще си 1000% по-добре, повярвай. И аз си виках обичам го, беше първата ми по-сериозна връзка, навика, аз си дадох всичко на него, как да почна отначало, тепърва пак да изграждам приятелства/запознаства (защото заради него заебах всичките ми приятели, дори и наще), той ми е всичко, без него ще съм сама. Да, ама не в момента, в който го оставих, изживях 2ри живот, бях на 19 почти както тебе. Купони, нови приятели, момчета.. точно 1 месец ми отне да се изправя (той ме следеше още 3м. ноо аз не оставах почти сама и не ме интересуваше въобще). Това са ти най-хубавите години момичее, не си ги пропилявай с такива драми, без значение дали е психясал някъв или просто е идиот.. сега трябва да си най-щастлива от живота, а не тъжна и ядосана. Седни говори с него, кажи му какво ти тежи и какво искаш от връзката ви, дай му някой друг месец ако искаш да си сигурна дали си заслужава, ако не се променят нещата, отърви се докато си млада. Ще видиш няма да настъпи края на света, напротив.

# 43
  • INFJ
  • Мнения: 9 418
Най-обикновен кретен си е, това не е диагноза.
Игрите нямат нищо общо, основите на характера се полагат от 0 до 7г. възраст.

# 44
  • Мнения: 96
Здравей, следя ти темата с интерес, защото казах вече, че го приемам малко лично. Виж, ти си на 19г. аз не съм много по-голяма от тебе - на 21 съм, за да ти приказвам като майка, но като приятелка мога и ще ти кажа, че ако го оставиш този човек ще си 1000% по-добре, повярвай. И аз си виках обичам го, беше първата ми по-сериозна връзка, навика, аз си дадох всичко на него, как да почна отначало, тепърва пак да изграждам приятелства/запознаства (защото заради него заебах всичките ми приятели, дори и наще), той ми е всичко, без него ще съм сама. Да, ама не в момента, в който го оставих, изживях 2ри живот, бях на 19 почти както тебе. Купони, нови приятели, момчета.. точно 1 месец ми отне да се изправя (той ме следеше още 3м. ноо аз не оставах почти сама и не ме интересуваше въобще). Това са ти най-хубавите години момичее, не си ги пропилявай с такива драми, без значение дали е психясал някъв или просто е идиот.. сега трябва да си най-щастлива от живота, а не тъжна и ядосана. Седни говори с него, кажи му какво ти тежи и какво искаш от връзката ви, дай му някой друг месец ако искаш да си сигурна дали си заслужава, ако не се променят нещата, отърви се докато си млада. Ще видиш няма да настъпи края на света, напротив.
Сърдечно благодаря!❤

Общи условия

Активация на акаунт