Световна седмица на кърменето 1-7 август 2006

  • 7 878
  • 174
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 1 547
Demetra , обичам тъ, нали знайш  Mr. Green
Прекрасно, че се появи. Отказвам задачата обаче, защото нямам време да се усмихна тези дни и нещата няма да станат по-розови  ooooh!

Кенга, браво за самоинициативата  Hug

А отде ви хрумнаха тези животни?

И нямам търпение да станат плакатите, защото днес пак бях на свиждане в "Св. София" и положението не е розово. Видях едно момиче, което ще кърми 1 месец (моя преценка), не повече. Трудно, а никаква помощ и информация. Естествено аз казах каквото знам, но от съседното легло ме издърпаха и казаха, че те са си поръчали експерт  Mr. Green Сори за офф-а.

# 106
  • Мнения: 1 278
Аз по самоинициатива си поиграх днес и потърсих снимки по зададената тема, но наистина не попаднах на нищо безплатно с добро качество. За сметка на това платените бяха с едни цени... Shocked Няколко пъти препрочитах наистина ли това е цената само на една снимка, при това само на файл.

Благодаря ти, че си си поиграла   bouquet
Не се притеснявай от цената на този етап. Моля те, направи някакъв отбор на това, което най-много ти е харесало, предвид заданието и метни насам Simple Smile

Това е за един бъдещ проект на плакат, тъй като за Великата седмица вероятно няма да успеем да го организираме.

# 107
  • Мнения: 1 896
Днес ни снимаха двете с JENI за късните новини на М-САТ, говорихме и двете по около 20 секунди за предстоящите ССК събития във Варна. Ако някой иска да ни види, новините са от 23.00 часа.

# 108
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 859
Хареса ми репортажът, браво на МСат. Жени малко се притесняваше, но Базилиск говори, както и пише - отчетливо, ясно, с план - браво и на двете ви! Grinning

# 109
  • Мнения: 4 242
Demetra търся усърдно!
Да помоля знаещите чужди езици за всички възможни думи за кърмене? Praynig

# 110
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 859
Breastfeed - Nurse - съответно с окончания -ing - Breastfeeding, Nursing (англ.)

Грудное вскармливание (рус.)

Mamar (исп.)

# 111
  • Мнения: 4 242
Breastfeed - Nurse - съответно с окончания -ing - Breastfeeding, Nursing (англ.)

Грудное вскармливание (рус.)

Mamar (исп.)

  bouquet

# 112
  • Сливен
  • Мнения: 382
Аз изкарах повече резултати със сукалче - suckling (анг.). Но на други езици не знам как ще е.

# 113
  • Мнения: 3 595
През зимата се натъкнахме на една котка, която си кърмеше котенцето, докато аз кърмех Ели и имам снимки, но са през стъкло и не са особено хубави. Можете да ги използвате, ако ви вършат работа. Линк

# 114
  • Варна
  • Мнения: 893
отворете Google.com отидете на Images и напишете nursing mammals  или suckling mammals излизат доста снимки на различни животни Peace

# 115
  • Мнения: 3 550
На немски език е stillen (кърмя) и saugen (суча, бозая).

# 116
  • Мнения: 667
А кой участва в момента в "Тази сутрин" по бТВ?

/edit
...ааа, разбрах вече.
И що не казвате за това събитие. Кой ще участва в него? Хич не държите в течение несериозната публика.

Последна редакция: вт, 01 авг 2006, 09:11 от SafeHeaven

# 117
  • Мнения: 3 595
Браво за интервюто в БТВ. Деметра нали ти участва?
А коя беше лекарката? Има ли такива в БГ?  Hug

# 118
  • Мнения: 1 503
Браво  smile3501на Деметра и сладкият Борис Peace....Да не заравя и докторката-Евала  bouquet

# 119
  • Сливен
  • Мнения: 382
И аз съвсем случайно видях Деметра. И чак към края включих, че е тя.
Браво! Беше много точно казано!  Hug
Докато траеше предаването Дени се възползва и покрепи ССК по нейния си начин.  Wink
Междувременно целия род един по един ми се обаждаха да ми казват да гледам БТВ.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт