Световна седмица на кърменето 1-7 август 2006

  • 7 825
  • 174
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 6 243
Кой е на плаката?
Много хубава снимка!

# 166
  • Мнения: 2 614
И на мен ми се искаше да дойда, но явно ще е друг ден. А линк към карта на мястото, че така и не разбрах къде точно ще е изложбата.
И
Еми, може ли да си поръчаме диск със снимки на всички участници? Че те нашите май не са много Simple Smile
На плаката е Basilisk с Жоро!  bouquet

# 167
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Кой е на плаката?
Много хубава снимка!

На мен ми прилича на Базилиск. Наистина страхотна снимка и добре изглеждащ плакат като цяло.

# 168
  • Варна
  • Мнения: 632
Те са,да. Страхотна снимка   newsm10 Големи сладури  Heart Eyes

# 169
  • Мнения: 3 595
Много са сладки  Hug

# 170
  • София
  • Мнения: 18 679
OK, тенкю, тогава ще посетим изложбата някой друг ден Rolling EyesЖалко, щеше ми се да видя мамите...

# 171
  • Мнения: 3 271
Много е красив плаката. Непременно ще минем да видим изложбата, но няма да мога за срещата в 5  Sad
Успех с откриването и с цялата седмица!

# 172
# 173
  • Мнения: 1 547
Много катастрофално се получава, като се вземеш толкова насериозно. Жана Д'Арк  Twisted Evil Френската революция от 1789 г.

Браво, момичета! Чудесен е плакатът за изложбата! Сигурна съм, че снимките са също толкова добри!

Моля, разкажете ми, след като я посетите, защото не мога да отида поради голяма ангажираност и идейни несъвместимости с едната организаторка.

# 174
  • София
  • Мнения: 198
Момичета, изпуснахме ви в събота  Sad , а толкова искахме да ви видим. Тръгвайки, долетя бурята и се върнахме, тръгнахме веднага щом спря и стигнахме към 12:15 пред НДК но бяхте тръгнали и неможахме да ви намерим. Покърмихме се малко на една пейчица и се прибрахме.
Ами ние май имахме и наградка, сега за радиото ли остава Laughing
Не че ми е за наградата ама това ни е първия подарък за кърменето  Wink

Утре поне на изложбата към 5 ще дойде ли някой?


Общи условия

Активация на акаунт