Световна седмица на кърменето 1-7 август 2006

  • 7 847
  • 174
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 3 271
Подписи ли? Бях останала с впечатление, че няма да се събират подписи тогава  newsm78

Ако е станало недоразумение, свиркайте, че да задействам агитката!

# 136
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 922
Ще се събират, нали целта е да има повече подписали се  Simple Smile

Някой обаче трябва да се ангажира със сибирането им.

# 137
  • Варна
  • Мнения: 893

Е, чак толкова пък сега.
Знаете ли с колко информация бяха заляти журналистите вчера по сравнително непозната за тях тема?!  Simple Smile


да това е жалкото че е непозната тема  Sad а повечето репортерки са жени... Confused

# 138
  • Мнения: 2 282
http://news.bnt.bg/content/view/full/110596
ето тук може да гледате вчерашните новини на Канал 1
само че си пуснете направо вечерните новини в 22:00, в тези от 20:00 няма нищо по темата.

# 139
  • Мнения: 703
Тъкмо си мислех, че сте толкова дейни всички и ме досрамя, че нищо не съм направила да помогна. Само събирам агитка бременни приятелки и с деца та да се включим в похода.
Иска ми се да събирам подписи, но се чудя дали ще мога да бутам количка и да гоня хората да се подписват  newsm78 Ама ще се мобилизираме с бремелинките ако трябва де.
Има ли откъде да се вземат брошури за да пръсна из нашата градинка, че тя е пълна с мами с деца?

# 140
  • Мнения: 4 242
Ако таткото е с мен ще се заема с подписката! Peace Утре ще кажа със сигурност обаче.

А пресконференцията кога ще я гледаме или четем поне?

# 141
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
А бре хора, по едно време търсехте снимки на кърмещи животни... Сигурно вече е късно, а...? Снощи случайно попаднах на две снимки... Имам ги с висока резолюция... 5 мегапиксела... Тук ги публикувам дребни, самата снимка е линк към същата с резолюция 1 мегапиксел...



# 142
  • Мнения: 3 271
Ще се събират, нали целта е да има повече подписали се  Simple Smile

И аз така мислех, но като питах ми казаха, че се разчита само на онлайн подписката.
Затова питам пак Wink

# 143
  • Мнения: 495
не могат ли да се съчетаят "да за кърменето" с "не на педофилията" newsm78

# 144
  • Варна
  • Мнения: 758
не могат ли да се съчетаят "да за кърменето" с "не на педофилията" newsm78
Няма да е зле наистина. И без това ще правим поход в събота..

# 145
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 841
не могат ли да се съчетаят "да за кърменето" с "не на педофилията" newsm78
Не, за съжаление.
Ла Лече Лига не може да се обвързва с други каузи, колкото и благородни да са те.

# 146
  • Мнения: 3 886
аз няма да съм тук newsm45 smile3518 smile3515 newsm61 smile3511а на 7 краиния ден ще има ли нещо?????

# 147
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 841
На 7-ми се открива официално изложбата Mammalia (Кърмещи майки) на фотографа Румен Василев, проекта, който движеха и осъществиха Емем и Базилиск. От 8-ми до 13-ти изложбата може да бъде посетена в галерията на СиБанк до Народния театър.

# 148
  • Мнения: 3 161
Искам да ви поканя на групово посещение на изложбата на 8. 08, вторник, към 5 ч. Така ще можем да се видим на спокойствие и да разгледаме заедно снимките. Пишете кой има желание да дойде, за да имам идея.

# 149
  • Мнения: 3 886
аз се включвам става но  на 8 ако е

Общи условия

Активация на акаунт