Как да си върнеш бившия мъж

  • 4 542
  • 34
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здравейте, зле съм с граматиката не ме съдете аз съм на 22 години имам детенце на годинка от полицаи които не се интересува нито от мен нито от детенцето си напростив дори казвал че няма доказателство че е негово... въпреки, че тя прилоча на него нейскал да се съберем защото само се караме и неможело да сме заедно но но можело само да се виждаме на по секс .. майка му не ме иска да снаха не съм била за сина и това е цялата истина бяхме в софия за да направим днк тест и там го ошамарих защото си го заслужи и сега даже ме блокира.. говорих му доста за да се съберем незнам вече какво да правя ..

Последна редакция: пн, 05 авг 2019, 01:19 от Райна Георгиева 629358

# 1
  • Мнения: 2 516
А ти защо се буташ на мъж, който не те иска? И детето си не иска, даже.
Какво стана след ДНК теста? Той уверили се, че е негово и какво ще предприеме за детето оттук нататък?
Ако е негово, търси му отговорност за детето, но не се унижавай да му се молиш да се съберете.
А каква е връзката, че споменаваш какво работи бащата, не ми е ясно.

# 2
  • Мнения: 2
Резултата ще излезне в края на август.  Ами чесно казано аз съм си виновна защото аз си пишех с деуги мъже пре него казах му че детето не е негово мразех го и не го понасях но това беше от бремеността тои много ме обичаше дори бельото ми переше докато бяхме на квартира нямаше пералня всичко тои правеше ... аз само лежах и ядях и сега съжелявам за всичко което му причинявах но вече е късно 😭 и се чудя как да сиго върна 😔

# 3
  • София
  • Мнения: 10 601
Дай му време, пространство и възможност да се отърси от лошото ти отношение. До резултатите от теста не го търси изобщо!

# 4
  • София
  • Мнения: 17 857
Продължавай в същия дух и може да престане да те търси за "само на по секс".
Не мога да повярвам, че темата е сериозна. Сори.

# 5
  • Мнения: 166
Струва ми се, че имаш по сериозни проблеми от това как да си го върнеш. Например, може да работиш по ограмотяването ти, да се съсредоточиш върху майчинството си, все пак трябва да дадеш някакъв пример на това дете. Добра идея е също така да работиш в посока самоуважение и принципи,което ще рече да не се натрапваш където си нежелана. Приоритеризирай, ако да си върнеш мъжа пералня ти е по важно от грижите за детето ти, много, много лошо! Успех

# 6
  • На върха на вълната
  • Мнения: 196
Абе и двамата сте си виновни. Ти, че си била толкова крайна и се оправдаваш с хормоните от бремеността, а той - не е трябвало да те накаже чрез детето си. Ако продължиш да тичаш след него и да го притискаш, нещата само ще се влошат. Изчакай си резултатите и щом си толкова убедена, че е негово, когато види 99,9%, тогава отново поговорете и вземете най-разумното решение в името на детето ви!

# 7
  • Мнения: 488
Гледай си детето,не се занимавай с мъжа. Стегни се и си вкарай живота в ред ,пък току виж той те погледне с други очи,но не те ли иска нито тестове нито молби ще ти помогнат .

# 8
  • Мнения: 758
Вашето не е граматика, Вашето е....Вие нямате кьорава точка.... Чудя се и дали да вярвам в темата Ви, но това е мой проблем... Последното, което главата на нормална бременна жена, би трябвало да измисли, е да си чати с други мъже, каквито и хормони да ѝ влияят. Мисля, че съдбата ще ви събере и без да правите нещо, защото вие сте си лика и прилика просто, ако сте реално съществуващи хора...
П.п. Има ли емотикон, с който си удрям главата в стената, или просто си удрям главата, че не го намирам?

# 9
  • Мнения: 777
Само не мога да разбера какво значение  е че е полицай.Гледа се човекът а не професията.За мен така формулирана тема звучи тъпа.

# 10
  • Мнения: 925

Положението с неграмотните самотни майки става страшно. По-зле станахте от циганките.

# 11
  • София
  • Мнения: 8 002
Ситуацията е "каквото повикало, това се обадило". Направила си го луд, писнало му е, изритал те е. За да се стигне до ДНК тест, явно няма грам доверие и чувства. Пусни го да си ходи, а със следващия бъди по-внимателна.

# 12
  • Варна
  • Мнения: 36 754
Този си е плюл на петите и е подпалил джапанките, напълно го разбирам защо. И майка му разбирам, че не те иска.

Примири се, че няма да се съберете, гледай да вземеш издръжка за детето и започвай да си нареждаш живота сама. Мъжете не са се свършили, макар че като ти гледам мисленето, свестен едва ли ще се задържи около теб.

# 13
  • Мнения: X
Иска някой да й пере гащите, а тя да лежи и да яде, не я ли разбирате жената?

Може пък да я е зарязал заради наднормено тегло човекът.

# 14
  • Варна
  • Мнения: 36 754
Човека си е представил цял живот така и е избягал ужасен. В добавка да си пише с други мъже и да му разправя как детето не е негово... Чак се чудя как е издържал толкова. Авторката явно си е повярвала, че е фаталната жена, на която й падат мъжете в краката, в добавка бременна, демек той няма къде да мърда. Ама той не само мръднал ами взел, че и избягал. То каквото сам си направиш.

Общи условия

Активация на акаунт