Как да си върнеш бившия мъж

  • 4 552
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
За пореден път ще кажа - горкото дете.
И после да не се оплаче някой мъж, че целокупната БГ Мама винаги е на страната на жените.

# 16
  • Мнения: 909
За да не те одобрява семейството му, а той да те отблъсква си има сериозна причина, която ни спестяваш.
Няма да ти потръгне с това семейство, защото вече си ги разочаровала с нещо.
Въпреки че като чуя полицай, ми става ясно с какъв човек си имаш работа, нещо ми подсказва че си сгафила нещо.
Не се унижавай да се молиш на човек, който очевидно не те обича и не те иска, въпреки че имате дете.
А за да му го върнеш, просто се продължи живота, гледай си детето и като те види че можеш без него, може да му докривее и да му се върне интереса.
Полицаите не пращят от мозък имай го в предвид.

# 17
  • Мнения: 14 979
Скрит текст:
За да не те одобрява семейството му, а той да те отблъсква си има сериозна причина, която ни спестяваш.
Няма да ти потръгне с това семейство, защото вече си ги разочаровала с нещо.
Въпреки че като чуя полицай, ми става ясно с какъв човек си имаш работа, нещо ми подсказва че си сгафила нещо.
Не се унижавай да се молиш на човек, който очевидно не те обича и не те иска, въпреки че имате дете.
А за да му го върнеш, просто се продължи живота, гледай си детето и като те види че можеш без него, може да му докривее и да му се върне интереса.
Полицаите не пращят от мозък имай го в предвид.
Айде сега, редовната мантра, че мъжът е все крив.
Човекът гащите и е прал.
Тя , нали, пращи от мозък.
Авторке, щом си сигурна, че той е бащата, изчакайте теста.
Дотогава се дръж като нормален човек. Та ти си майка от една година !
Ще си го върнеш, ако наистина го приобщиш към семейство. Тоест- да му покажеш, че можеш да бъдеш добра майка и съпруга. Не го насилвай на първо време, не му се обяснявай, не реви, не се тръшкай.
Всъщност, за какво си го ошамарила по време на теста ?

# 18
  • Мнения: 909
Скрит текст:
За да не те одобрява семейството му, а той да те отблъсква си има сериозна причина, която ни спестяваш.
Няма да ти потръгне с това семейство, защото вече си ги разочаровала с нещо.
Въпреки че като чуя полицай, ми става ясно с какъв човек си имаш работа, нещо ми подсказва че си сгафила нещо.
Не се унижавай да се молиш на човек, който очевидно не те обича и не те иска, въпреки че имате дете.
А за да му го върнеш, просто се продължи живота, гледай си детето и като те види че можеш без него, може да му докривее и да му се върне интереса.
Полицаите не пращят от мозък имай го в предвид.
Айде сега, редовната мантра, че мъжът е все крив.
Старая се да бъда обективна.Винаги има две гледни точки особено като знам, че младите бг полицайчета са диваци с огромно самочувствие и си играят с жените и се мислят за богопомазани.
За това съветвам авторката до не го жали много.Плюс това казах, че и тя ни спестява доста факти за да се стигне до там да не й вярва, че детето е от него и т.н

# 19
  • Мнения: 14 979
То е младо полицайче още, не е обръгнато от системата. Blush
Щом гащи пере, значи е добро момче.
Опитало се е да се грижи за момичето, дори против техните.
Не ми звучи като намахан фукльо.
Пък и ошамарен бил.

# 20
  • Мнения: X
младите бг полицайчета са диваци с огромно самочувствие и си играят с жените и се мислят за богопомазани.


Е точно тоя явно е мислел жена си за богопомазана, ама тя не се оказала баш такава.

# 21
  • Мнения: 257
Няма значение каква е професията - от човек до човек има разлика.
Авторката е трагичен случай,може да предложи само онова между краката си! (Извинете за изразите)
Иска да си го върне ,това само по себе си показва,че все още е незряла за да е майка,та дори за себе си не може да се грижи.
Сама си признава ,че той се е грижел за нея,правил всичко да й е угодно,докато си е чатила с други мъже...
Хайде моля ви,не се оправдавайте с бременността си,че до толкова да чатите с други мъже ,или пък да изневерите физически.

 

# 22
  • На върха на вълната
  • Мнения: 196
И аз не мисля, че една бременност може да бъде до толкова объркана, за да си пише с други мъже. Бременната жена се радва на детенцето си, ходи на прегледи с мъжа си и очаква термина си. Не мога да разбера как стават тези неща всичко да им е наред, а тя видиш ли да си пише с други, ама само заради бремеността. Жалим майките, които сами отглеждат децата си, ама понякога не са толкова невинни. Полицайчето да си гледа детето, пък за връзката му с теб - дано го излъжеш някак, че да се съберете отново.

# 23
  • София
  • Мнения: 24 839
И от какъв зор полицайчето да се събира с кукувица, която не знае нито на кой свят се намира, нито какво иска?
Че и безнадеждно неграмотна....
Вярно, че мъжете са кът- да ѝ пере гащите, да ѝ слугува, докато тя лежи, тъпче се и чати с други мъже, и накрая да ѝ позволи да го ошамари!
Напълни се тоя свят с путьовци, ей!

# 24
  • Мнения: 21 738
Прогледнал е човека, все пак,  събрал е смелост да я блокира... Може и мама да му е набила канчето.

Не знам какъв съвет да дам на авторката, как да си го върне, защото ми е жал за този Генко Гинкин...

# 25
  • Варна
  • Мнения: 14 560
Нямаш шанс авторке. Полицаят се е осъзнал и спасил навреме. Ти ако си ленива слива - "ядеш и спиш" и не се ограмотиш, социалните ще спасят и детето.

Последна редакция: пн, 05 авг 2019, 16:21 от Viviana91

# 26
  • пловдив
  • Мнения: 208
Продължавай в същия дух и може да престане да те търси за "само на по секс".
Не мога да повярвам, че темата е сериозна. Сори.

и аз не мога, но момъка й пере белъото - да го държи хфахахахаха

# 27
  • Мнения: 39 675
Стига бе. Писала си си с други мъже....Как въобще се разбирахте?

# 28
  • Мнения: 6 166
Мен неграмотността ме потресе. На 22 повечето хора кандидатстват за магистратура, а авторката още не е усвоила главна буква, точка и запетая.

# 29
  • Мнения: 34
Може да са си пращали снимки на анатомичните подробности. За това не е нужна грамотност.

Стига бе. Писала си си с други мъже....Как въобще се разбирахте?

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт