Кое противозачатъчно средство предпочитате?

  • 14 084
  • 206
  •   1
Отговори
# 195
  • Варна
  • Мнения: 315
И аз да се разпиша. На противозачатъчни съм - Регулон, преди това пиех Марвелон. Доволна съм. Не съм качвала килца, цикъла ми стана редовен и без коремни болки, което за мене е щастие голямо. И се чувствам спокойна и сигурна, а иначе седя и го гледам в очите притеснена. Crazy Обаче тук виждам писаници от сорта - а аз като бях със спирала забременях и такива работи. А има ли мами. които не са пропускали хапчета, пили са ги както си трябва и са забременяли въпреки това. Rolling Eyes Че нали не са съвсем 100% надеждни, а примерно 98% и от време на време започвам да се притеснявам да не попадна в 2%. Embarassed А има време още за бебе да изчакаме. Flutter

# 196
  • Bourgas, Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 414
Хормонална спирала Мирена.За сега съм доволна.Менструацията ми беше обилна и ужасно болезнена.Но всичко вече е минало.Още не мога да повярвам.

 Peace

# 197
Засега никое... но аз лично мразя презервативите и противозачатъчните... то малко други варианти останаха, но не съм ги пробвала....

# 198
  • София
  • Мнения: 2 967
Най-новото: след като пуснах темата с анкетата, за да мога да си направя извод за себе си, съпругът ми заяви, че бил против да си сложа спирала. Това вече ме уби!!! 100% бил сигурен, че ще усеща...

# 199
  • Мнения: 1 006
.
..съпругът ми заяви, че бил против да си сложа спирала. Това вече ме уби!!! 100% бил сигурен, че ще усеща...


Спиралата не се усеща по никакъв начин и повод нито от мен нито от него.Обаче телефони за очна справка не давам. hahaha

Ако си нямаш друга работа го попитай той откъде е толкова сигурен, че се усеща. Mr. Green

# 200
  • София
  • Мнения: 2 967
.
..съпругът ми заяви, че бил против да си сложа спирала. Това вече ме уби!!! 100% бил сигурен, че ще усеща...


Спиралата не се усеща по никакъв начин и повод нито от мен нито от него.Обаче телефони за очна справка не давам. hahaha

Ако си нямаш друга работа го попитай той откъде е толкова сигурен, че се усеща. Mr. Green



Имал опит преди мен и усетил. Но аз ще си сложа, твърдо съм решила, че нямам намерение да се обременявам и натоварвам психически с притеснения....

# 201
  • Мнения: 966
не съм ползвала никога хапчета.Сега с мъжа ми сме на прекъснат....нямаме проблеми

# 202
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Някой знае ли колко дълго мога да пия противозачатъчните? newsm78

# 203
  • Мнения: 7 640
Някой знае ли колко дълго мога да пия противозачатъчните? newsm78
докато решиш да ги спреш Grinning или се появят някакви странични ефекти- неправилно кървене, болки в гърдите и пр.

# 204
  • Мнения: 236
Най-новото: след като пуснах темата с анкетата, за да мога да си направя извод за себе си, съпругът ми заяви, че бил против да си сложа спирала. Това вече ме уби!!! 100% бил сигурен, че ще усеща...
Gerber, не разбирам какъв е проблемът. Ако се усеща спиралата, просто отиваш при лекаря още веднъж за скъсяване на конците.

# 205
  • София
  • Мнения: 2 967
Най-новото: след като пуснах темата с анкетата, за да мога да си направя извод за себе си, съпругът ми заяви, че бил против да си сложа спирала. Това вече ме уби!!! 100% бил сигурен, че ще усеща...
Gerber, не разбирам какъв е проблемът. Ако се усеща спиралата, просто отиваш при лекаря още веднъж за скъсяване на конците.


Ами, така ще стане, ако има проблем.

# 206
  • Мнения: 61
Ами за жалост не мога да избера защото ползвам противозачатъчни пластири - а ги няма като опция в анкетата!
Доволна съм!

Би ли обяснила какво е това на невежите Blush

С удоволствие  Hug Hug
Противозачатъчни пластири ЕВРА - 3 броя в опаковка, всяка седмица лепиш по един от тях. Четвъртата седмица почиваш и тогава ти идва цикъла. После отново почваш следващата опаковка. Цената е приемлива /около 21-25лв/.
Риска да забравиш да залепиш лепенката е доста по-малък /пък и по-нарядко/ в сравнение с това да забравиш да изпиеш хапчето /което ми се случваше често напоследък/.
Ако имаш още въпроси - питай  Hug Hug / и аз научих за тях в нета /
я,я и за още по невежите.
Въпросните пластири мажеш ли да си ги купиш свободно в аптеката по точно да си ги изпишеш сама ? Не трябва ли гинеколог да ти ги изпише? newsm78 И дали всеки може да ги използва - нямат ли някакви  странични ефекти? Абе въобще нещо по конкретно . Мен определено ме заинтересоваха  страшно много. newsm12

Общи условия

Активация на акаунт