Най-безобидните противозачатъчни

  • 40 464
  • 43
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
Знам, че трябва да се изпишат от лекар, но напоследък много лоша слава им се носи на този тип доктори...
Кои имат по-малко странични ефекти, не се дебелее и не расте брада  Thinking

# 1
  • Мнения: 90
Определено трябва да ти ги предпише лекар.

Що се отнася до страничните ефекти като дебелеене, брада и т.н  - мисля, че това са странични ефекти от противозачатъчните от преди 20 години. Аз лично 4 години и половина съм пила Ясмин http://apteka.framar.bg/30000052/%D1%8F%D1%81%D0%BC%D0%B8%D0%BD- … B0%D0%B1%D0%BB-21 и не съм имала никакви негативни странични ефекти - теглото ми се запази, та дори и - 2,3 килца бях, гърдите ми изглеждаха огромни, лицето ми беше супер изчистено от към пъпки и несъвършенства.

Все пак според мен най - добре е да се консултираш с лекар и да обясниш притесненията си - доктора би трябвало да ти даде най - точна и адекватна информация относно рисковете, страничните ефекти и т.н.

Успех  Hug

# 2
  • Мнения: 702
Подкрепям за Ясмин,аз също ги пия от 4 месеца и съм доволна,нямам сранини ефекти,не съм напълняла,като цял добре ми понасят.
До колкото знам вече има и по ниско дозирани от Ясмин,Джас се казват, и са на същият производител като Ясмин.
Ето ги
http://apteka.framar.bg/30016937/%D0%B4%D0%B6%D0%B0%D0%B7-%D1%82 … %D0%B1%D0%BB-1-28

# 3
  • Мнения: 0
И аз съм за Ясмин и при мен се отразяват много добре без никакви странични ефекти.

# 4
  • София
  • Мнения: 5 471
Забрави за брадата и подобните екстри,тези противозачатъчни се изписват само и единствено при доста сериозно лечение!

Кои са най-безобидните може да определи лекар най-вече като ти пусне хормонални изследвания.Има жени,които изобщо не могат да пият хапчета,противопоказни са им,но повечето съвременни препатати са лесно поносими.
Аз пия Логест и съм много доволна,нямам никакви оплаквания,споделяла съм в съседна тема за положителните им действия върху лицето и косата.Пила съм и Жанин,също много добър препарат,но след година ползване докторът ми реши да ги смени с Логест.
mama galka23 ,приемала съм Джаз за два месеца и определено не са моите хапчета,започнаха да ми излизат гадни подкожни пъпки,други оплаквания нямах,но мисля че е достатъчно основание да не съм доволна.Но пък имам приятелки които го пият без проблем

# 5
  • Мнения: 1 428
Няма безобидни противозачатъчни.

# 6
  • Мнения: 1 677
Няма безобидни противозачатъчни.
Точно това мисля и аз!  Peace

# 7
  • Мнения: X
Няма,  разбира се! Плюс това всички са на хормонална основа, както и имат различни странични ефекти при всеки. При някоя дама може да се появи окосмяване, теглото да се увеличи, да се появят пъпки по лицето, гърдите, деликатните области, както дори да се появи промяна в емоционалното състояние. Но ако се налага да се изпишат, и ако това е единственото нещо, с което предпочиташ да се предпазиш от нежелана бременност- отиди на лекар и нека той прецени какви точно да изпише. И в допълнение- тези хапчета изискват строг режим на вземане. Обърни внимание и на това, за да не стане гаф. Успех Simple Smile

# 8
  • Карлово/ Пловдив
  • Мнения: 937
Няма безобидни противозачатъчни.
+ 1  Peace

# 9
  • Мнения: 4
Няма безобидни противозачатъчни.

Напротив - има. Измислено е отдавна и се казва ПРЕЗЕРВАТИВ. Едно от най-сигурните и съвсем безобидни противозачатъчни средства. Няма странични ефекти (освен намаляне на чувствителността при мъжа, но на вас като жени какво ви пука), сигурно и изпитано средство от дълги години. А най-важното е че освен от бременност пази и от болести, нещо което никое друго противозачатъчно не може да прави.
С една дума - аз ти препоръчвам противозачатъчното ПРЕЗЕРВАТИВ.  Peace

# 10
  • Мнения: X
Смятам, че ако беше жена щеше да разбереш въпроса на момичето. Не мисля, че осторумието има почва в темата. Едва ли в 21 век девойката не знае, че има и презервативи. Нека не забравяме само, че не само чувствителността на мъжа се влиае от презервативите. На жените също не им понася, а щом има дългогодишен партньор не виждам защо да се мъчат...

# 11
  • Мнения: 4
Благодаря за отговорите, ще мисля по въпроса.  Hug
Според едно изследване сигурността на презервативите е 85%. Струва ми се много малко...  ooooh!

# 12
  • Карлово/ Пловдив
  • Мнения: 937
Благодаря за отговорите, ще мисля по въпроса.  Hug
Според едно изследване сигурността на презервативите е 85%. Струва ми се много малко...  ooooh!
Моля моля - дано сме успели да ти помогнем с мненията си Hug
А сигурността на презерватива според различни изследвания варира между 95 и 98%
Нищо чудно това изследване което показва друга сигурност да е манипулирано с цел да пият жените повече противозачатъчни и да печели повече фармацевтичната индустрия.Но масовите изследвания показват сигурност която по-горе съм описал - без да бъде манипулирана 95-98 %.Много мога да приказвам  относно манипулациите и други неща,но няма да се впускам днес. А между другото нали знаете,че има и доста жени приемащи противозачатъчни въпреки това са забременели - така,че и тяхната сигурност няма да коментирам.
Лек и усмихнат ден!

# 13
  • Мнения: 1 495
При всеки организъм е строго индивидуално. Виждам , че момичетата доста са похвалили Ясмин . Да , те са наистина много ниско дозирани и , докато и аз ги пиех нямах никакви проблеми с тях , та дори и отслабнах. Като ги спрях се започна адът - изключително силен косопад поне 6 месеца , наддаване на тегло близо 5-6 кг и цялостно объркване на хормоните. Сега не мога да забременея , защото имам хормонални проблеми. Не казвам , че при всеки ще е така , казвам само при мен какво се случи. Няма безобидни хормонални препарати , няма такова чудо. Просто всеки трябва да си прецени плюсовете и минусите. Ако трябваше сега да избирам не бих ги пила никога.

# 14
  • Мнения: 4
Това мисля, че са процентите при тестове, а при реално използване около 85%

Общи условия

Активация на акаунт