Неподходящите чувства към неподходящия човек

  • 12 629
  • 194
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 14 552
Комплиментите му искрени ли са или са флирт клишета? Тествай го, дали би ти помогнал в трудна ситуация или личен проблем. Аз съм сигурна, че няма да рискува или да си наруши личния режим. Спечелил е доверието ти. Но мисля, че си прекалено категорична за мъж, с който не си живяла. Предполагам, че е по - добър от бившия, но не бъди 100% сигурна в думи, мъжки думи .

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 2 136
Дали са искрени комплиментите му не знам. Дори не знам дали са комплименти или просто думи, с които казва, че ме желае, защото ги казва в тези моменти.
Относно дали ше помогне в трудна ситуация - едва ли. Така мисля.
Това не ме притеснява. Та на мен мъжа ми не ми помагаше в трудни ситуации, а по-скоро ме вкарваше в такива. Как да очаквам човек, който познавам от месец и половина и съм виждала 5 пъти да търчи да помага в моя живот, когано си има негов и не малко негови ангажименти.

# 17
  • Мнения: 3 159
Проблем е че се влюбваш и затъваш все повече по човек, който те търси само за секс. Някакси се съгласяваш на тези отношения, защото не искаш отново да си сама. В един момент обаче ще му омръзнеш и ще си тръгне, а ти ще си наранена. Детето ти не заслужава това, то разбира всичко.

# 18
  • Мнения: X
Вече е късно за "етап забавление". Тя е хлътнала сериозно. Оттук наттък - само сълзи. Ако прекрати сега, ще са по-малко.

Човекът е несериозен и ненадежден. Това не са само приказки, има си своето болезнено изражение в действителността. За сметка на по-сериозния и надеждния.

# 19
  • Мнения: 7 428
За двете му деца на една възраст не сме ние съдниците, в живота всичко се случва. Живей, авторке, прави секс и каквото си искаш, влюбвай се! Нормално е за след развод. И каквото сабя покаже.

# 20
  • София
  • Мнения: 8 003
Не мисля, че ще излезе връзка от тези отношения, но явно за секс трябва. Търсиш бърз заместител на бившия ти партньор, но нито си избрала времето, нито мястото, нито човека.
Ако няма да те нарани емоционално, използвай го за секс, без да възлагаш очаквания.

# 21
  • Мнения: 2 749
Изживей си тръпката, пък каквото сабя покаже! След тези проблеми  мъжа ти имаш нужда от положителни емоции. Пък не е казано, че ще се омъжваш за този, просто период за разтоварване. Simple Smile

# 22
  • София
  • Мнения: 971
че му е трудно да бъде моногамен

Лесно ли ще преглътнеш това?! Ако ти изневери, ще се оправдае, че те е предупредил и ти не си имала против....

# 23
  • Мнения: X
Забравяте само, че тя е влюбена. И иска, ще иска все повече. И като не й се дава, ще плаче. И може да не успее да го изреже от себе си достатъчно лесно, поради което ще прави компромиси, на които иначе не е готова. И ще плаче още повече. Не само ще плаче, но и ще се презира и обвинява за слабостта си.
Дотук е взела максималното, което е могла, при сравнително ниски загуби. Оттук нататък загубите ще растат, а дивиденти повече няма да види.

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 2 136
ляля
Бившия ми твърдеше, че е абсолютно моногамен и в един прекрасен ден моногамно тръгна при друга.
В онзи момент аз бях готова на всичко, за да продължим да сме заедно.
Т.е. това май вече съм го преглъщаме и то, като лъжа. Дали мога да го преглътна, като истина?
Май да.

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 3 598
Как да очаквам човек, който познавам от месец и половина и съм виждала 5 пъти
Нищо! В много уязвим период си, освен това и влюбена, затова внимавай, не го идеализирай като хлапачка и се опитай да не губиш трезва преценка поне за основното - освен километри ви делят и много други неща. На първо време ти искаш любов, връзка, а той  - секс забежка без ангажименти. Реално не го познаваш достатъчно, за да предвидиш каквото и да е. Още те държи първоначалната еуфория, това също ще отмине и ще го видиш по-реален, с всички недостатъци. Не се самонавивай колко е специален, и по-специален ще срещнеш, този не струва.

# 26
  • Мнения: X
Звучиш доста отчаяно, знаеш ли?
Не е номерът да преглъщаш и да се примиряваш, номерът е да си удовлетворена от връзката си. Особено що се отнася до човек, с когото не те свързват общи деца, имущество и 20 години брак.

Мъжете надушват отчаяните жени без самочувствие и самоуважение като акули кръв. И горе-долу така се държат с такива жени. Изяждат ги и продължават нататък.

# 27
  • София
  • Мнения: 5 152
Това, че мъжът ти не ти е помагал и в някакъв момент те е зарязал, не трябва да те кара да мислиш, че това е ок. Хората се стремят да надграждат, а не да позволяват да ги използват по един и същи начин отново и отново.
Малко ми звучиш като човек, който си е буустнал самочувствието малко с една яка забежка, само че я е взел по-сериозно, отколкото е необходимо.
Човекът в прав текст ти е казал, че няма да си му единствена. Очевидно е и че деца прави на този принцип, което, за мен, не е похвално. И питаш заслужава ли си? Според мен - не. Хормоните заслепяват, но до време, след това започваш да виждаш грозната истина, а в случая - разхайтен лъжльо, който грам не е склонен на обвързване.

# 28
  • Мнения: X
Звучиш доста отчаяно, знаеш ли?
Не е номерът да преглъщаш и да се примиряваш, номерът е да си удовлетворена от връзката си. Особено що се отнася до човек, с когото не те свързват общи деца, имущество и 20 години брак.

Мъжете надушват отчаяните жени без самочувствие и самоуважение като акули кръв. И горе-долу така се държат с такива жени. Изяждат ги и продължават нататък.
Някъде прочетох, че обратното на любовта не е омразата, а страха.
Ми...гледам, че е вярно.
Един призив към Авторката и към всички жени: Не се страхувайте да показвате слабост ! Който ви обича и цени истински ще ви закриля, няма да се възползва от това, за да властва над вас.

Последна редакция: пн, 23 сеп 2019, 21:09 от Анонимен

# 29
  • Варна
  • Мнения: 14 552
Вместо разтоварване, ще стане емоционално натоварване (привързване).На мен не ми е ясно как хлътва от 5 интимни срещи? Може би бившия я е игнорирал и там. Всеки може да ти каже, че е секси бог или милионер, истината е противоположна често.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт