Кофа за пелени?

  • 2 371
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
по-удобно нещо не сме купували  Peace....един чувал и3карва месец и половина, като слагам всичките пампи вьтре....и3общо не се усеща никаква мири3ма и след 3ахранването...кофата е точно до леглото на Алекс....единственият сьвет, който мога да ти дам е, ако решиш да купуваш кофа, е да погледнеш при вас 3а коя марка обикновено има намаления 3а пликовете....ние се колебаехме между две и накрая в3ехме точно та3и, 3а която няма никога промоции....но карай, а3 сьм много доволна....

# 16
  • Мнения: 1 465
Биляна, какви са тези пликове, че много ме интересуват? дали ги има и във Франция? newsm78

# 17
  • Мнения: 11 315
Продават пликове за памперси.100бр. са 0.40£.Ароматизирани са и вършат чудесна работа.Мисля, че така е по-изгодно от купуването на кофа и след това допълнителни специални пликове.
 Само споделям мнение, лично аз не бих ползвала такава кофа.
Аз също правех така, но с най-обикновени торбички от тия дето ги има на метър във всеки супермаркет.
Определено няма смисъл от такава "гъзария".
А и както каза Лиска, е много важно как е организиран боклука.
При нас минават на 14 дена, ние сме с 120 л и не съм имала никога проблем с миризма или препълване.
Успех в размислите!

# 18
  • Мнения: 5 183
Продават пликове за памперси...Ароматизирани са и вършат чудесна работа.Мисля, че така е по-изгодно от купуването на кофа и след това допълнителни специални пликове.
 

На същото мнение съм.

# 19
  • Мнения: 1 947
   Аз, че ще почакам, ще почакам, ама тия ароматизирани пликове ме интересуват?! Grinning

# 20
  • Мнения: 5 183
Аз от ароматизираните пликове си носех винаги и в 4антата, та като се оакаме някъде, да не усещат вси4ки около нас. После, като махнахме памперса, пак си носех с мен от тях, за да слагам в тях гащи4ките позапрани малко, ако имаме инцидент ... Embarassed Mr. Green

# 21
  • Мнения: 236

...Освен това честно да ви кажа разделението на булуците тук ми идва малко на нагорно...
   С това свикнах лесно, макар и още да бъркам опаковките, ама карай.  Laughing Може ли да слагам памперсите при пластмасите?  Joy
[/quote]

Опасявам се, че не е желателно     Naughty

# 22
  • Мнения: 1 860
 Пуснете една снимка на тази кофа.  Praynig Не се сещам да съм виждала такова нещо.  newsm78 Иначе аз използвам ароматизираните торбички.

# 23
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Биляна, какви са тези пликове, че много ме интересуват? дали ги има и във Франция? newsm78
Не можах да намеря снимка да ти ги покажа.Пликовете са като обикновените за пазаруване.Само, че са малки, в пакте по 100бр,  колкото за един памперс да се събере и са ароматизирани с различни миризми.Продават ги при памперсите и са на различни фирми.

# 24
  • Мнения: 1 947
Пуснете една снимка на тази кофа.  Praynig


С това свикнах лесно, макар и още да бъркам опаковките, ама карай.  Laughing Може ли да слагам памперсите при пластмасите?  Joy
Опасявам се, че не е желателно     Naughty
- Естествено, че се шегувам!  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт