Какво е образованието на днешната кърмачка?

  • 3 655
  • 128
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 193
Бакалавър по маркетинг съм, започнах магистратурата, но се появи бебока, та за сега съм почивка Simple Smile
Иначе още го кърмя.

# 121
  • Мнения: 535
Студентка трети курс английска филология, не ми помага никой в отгеждането, татито ни също учи с мен английска филология.  Heart Eyes Mr. Green

# 122
  • Мнения: 242
висше-право-адвокат съм Joyкърмя го и тежи 9.500 кг. -когато се роди беше 4.500  Mr. Green

# 123
  • Мнения: 525
Аз съм последна година маркетинг, уф  Peace

# 124
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Магистър - електронен инженерин.
Кърмачка на неприлично голямо бебе  Mr. Green

# 125
Аз съм с полувисше, но се писах специалист - сега май така ни водят. Мед. сестра съм , голямата я кърмих 10 мес, малката е на 4 мес. и се надявам съвместното ни преживяване да продължи много по-дълго. За съжаление с голямата нямах информацията , която имам сега.

# 126
  • Мнения: 6 472
 JoyОх, убихте ме с тези анкети Grinning

Първият път бях студентка и кърмих под 3 месеца. Сега съм с висше и кърмих над 9 м.

# 127
  • Мнения: 268
Когато родих бях трети курс-специалност Авиационна Техника и Технологии. Кърмих 6 месеца.

# 128
  • София
  • Мнения: 1 056
И аз да се запиша,а?
Едно висше - Педагогика на изобразителното изкуство(магистър) и ми остават 3 семестъра да завърша втора магистратура - Финансов мениджмънт.Естествено тази година я пропускам щото се кърмим вече седми месец на поискване.
Между другото аз се записах с втората опция,но съм и студентка, така че ще гласувам още веднъж,става ли?

Общи условия

Активация на акаунт