Хавански клуб III

  • 8 623
  • 309
  •   1
Отговори
# 300
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Не мисля, че доня К. ще бъде очарована - няма да и е широко около врата Mr. Green

# 301
  • Мнения: 1 629
Чудни идеи, дони. Тогава името може да си остане същото Grinning Ако идеята с писмата се приеме. Тя ми допада повече, щото явно си идваме много жени на едно място Crazy Но и корабът не е за изпускане, хихик, искам на пасажер, ахххх...

# 302
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Корабът ми харесва и на мен, но там пак ще сме заедно - като на хасиендата. И, извинете, ама кой ще е капитан Mr. Green

# 303
  • Мнения: 822
Дон Джонидепио?...Но без да се караме за него...Има толкова неопознати мъже по тази земя...И колко ли още наслади...Но трябва да решим всички...Аз съм склонна и на писмата.Тогава ще бъде по-описателно и монологично.

# 304
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Их, не го искам тоз, бе. Някой по-засукан стюард няма ли? Joy

# 305
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Ау, клубът ще се мести!  Sad

# 306
  • Мнения: 1 629
Трябва ни малко почивка, хора, нека си остане клуба. Просто отначало бяхме мн ентусиазирани, а сега се поспихнахме Grinning Нови попълнения(освен Дилянка) няма Rolling Eyes

# 307
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Ясно. Няма ме и настъпил разкол и ерес. Почвика им трябала. Хубу. Отивам тогаз в Папуа Гвинейска. Лоши!
А щях да им показвам Фиделито на младини1! Нищо не заслужават! Нъц!  Crossing Arms

# 308
  • Мнения: 1 629
Я да пускаш Фиделското фото, откога се точа!

# 309
  • Мнения: 3 447
Дами, на мен ми допада идеята на Есперанца за кораба, който да обикаля света Peace Това с писмата е добро само по себе си, но ще сме самотни дописници, няма да има взаимодействие между нас и драматургия. Ще ми се клубът да отсяда на различни интересни места, които да отговарят на следните изисквания: да имат достатъчно културни пластове, достатъчно популярни и разпознаваеми символи, атмосфера романтична и едновременно с това бутафорна, и най-важното - да носят на майтап. Тъй ще се поддържа живо разказваческото въображение Crazy Това мисля аз, уважаеми  Peace

Общи условия

Активация на акаунт