Хавански клуб III

  • 8 633
  • 309
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 5 877
В последния момент доня Аманда се сети, че издайнически е оставила пред една статуя това

# 271
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
После се спотаи зад една каменна морда и когато благонравните дами стъпиха на брега, избоботи с отвъден глас:
- Моля, ваша милост кой е и защо ни безпокои?
Наивната доня Василиса се тръшна на земята, разплака се с глас и заудря със сбръчкани юмручета:
- Знаех си, знаех си, че няма да стигнем навреме! Тези каменни чудовища са живи и са изяли нашата Амандиня! Виждам трохи от нея по огромните им усти! Даже не са си дояли, останала е една филия от нашата миличка Анда-Аманда!
Доните наблюдаваха гърченията на Василиса.
- Тцъ, тцъ, тцъ, с течение на годините таз Василиса съвсем се вдетини - цъкаха те.
За щастие, доня Аманда изскочи с весел вик.
Доня Василиса избърса очи и делово попита:
- Къде онзи каменен хубавец, който те гонеше?
Тя силно се надяваше да завърже връзка с каменен мъж. Така де, нито манджа иска, нито чисти чорапи, да не говорим за някои други, вечно каменни достойнства, неостаряващи с времето.  Embarassed

# 272
  • Мнения: 5 877
- Остави се - сбърчи чело Аманда. - И аз мислех, че най-сетне съм попаднала на силен мълчалив тип. Оказа се обаче, че е само мълчалив. Отвратително пестеливи са на комплименти, дори след като три пъти ги попиташ дали задникът ти изглежда дебел в таз пола от листа.
Освен това никога не съм виждала моаи да вдигат седалката на тоалетната си чиния...

# 273
  • Мнения: 822
Еееех,доня Донита,осиротяхме...Всички се изгубиха нанякъде.Три от сеньорите се запиляха по други острови,доня Алмунада прецапа океана чак до Кореа,сеньорита Мюриелита след като доказа силата и надмощието си тук,прескочи до съседен остров и там да вдига революции и да наказва неправдата...Само ние си останахме тук да копаем цветните лехи на Рижата и да пазим малкото останали кокошки.Сеньора Хапка скоро не е забърсвала дори перилата на верандата.Сеньора Долорес се е одремала в някой ъгъл,а доня Анхелина сигурно пак търчи след някой торедо...Сеньора Хуанита сигурно още си търси подходящи гащи...Ще й подаря моите,ще й отиват на слънчогледите...Мъка,мъка!Сеньора Есперанца отпи глътка от поредния плодов коктейл,вече дори ром не й се пиеше,и се вгледа в красиво преливащите се сини нюанси на хоризонта...

Последна редакция: чт, 20 юли 2006, 20:30 от nia_r

# 274
  • Мнения: 1 629
Хихи, доня Есперанца, утре като се завърне Алмундя и покаже фотосите с Вожда, всички ще се върнат Grinning

# 275
  • Мнения: 6 243
Сеньора Хапка ви чете, обаче наследницата на Испанския Престол, инфантата Ирина я тръшна някакъв ентеровирус и сеньората понастоящем ходи да бърше повръщано и да сменя осрани памперси, както и да дава ентерол.

След като овладее кризата в кралския двор, Сеньора Хапка възнамерява да се върне обратно и да вземе мерки, че паяжините пак са провиснали.

# 276
  • Мнения: 3 447
Доня Дона изля последните капки бензин, запуши празната туба и метна пурата си връз опустялата хасиенда.
"Аста ла виста, сеньори - промърмори тя - благодаря за времето, което прекарахме заедно. До скоро виждане в друга тема."
Погледа малко пламъците, които запълзяха по верандата, въздъхна и се отдалечи. Карибският мрак я погълна.

# 277
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Сеньора Хапка ви чете, обаче наследницата на Испанския Престол, инфантата Ирина я тръшна някакъв ентеровирус и сеньората понастоящем ходи да бърше повръщано и да сменя осрани памперси, както и да дава ентерол.

След като овладее кризата в кралския двор, Сеньора Хапка възнамерява да се върне обратно и да вземе мерки, че паяжините пак са провиснали.

От Великденските острови привет! Много целувки на инфантата, да се оправя бързо, а на теб, мила ни сеньора Хапка, ще донесем каменен мъж!  Hug
Веднага започваме да го обучаваме да си вдига седалката на тоалетната чиния.  Joy Joy Joy
За вас, мила сеньора, най-доброто!

# 278
  • Мнения: 1 629
Само да си посмяла, каза Мюриел и с цапна Доня Доня с талпата. Хасиендето оцеля. Доня също, но вече беше друг човек.

# 279
  • Мнения: 3 447
Само да си посмяла, каза Мюриел и с цапна Доня Доня с талпата. Хасиендето оцеля. Доня също, но вече беше друг човек.
Успя да ме лоботомираш значи, мръсТнице #Cussing out
Дами, сериозно, поради морално остаряване на темата, предлагам да преместим клуба на друго място, какво ще кажете?
Ако сте навити, например, да заменим пурите с наргилета, се ангажирам да потърся подходяща вила на Босфора Flutter

# 280
  • Мнения: 5 877
Какво морално остаряване, нъл сме на Великденските...

# 281
  • Мнения: 5 228
А във Вегас да припечелим някой лев не искате ли? Това си е класика за пенсионерките.

# 282
  • Мнения: 822
Доня Донита,натъжихте сърцето ми...Това място ще ми липсва.Но нека да изчакаме и доня Алмуня и тогава ще хвърляте карти,боб,прашки(който иска и пръжки),за да решим,накъде ще поемем...А  може всички да се натоварим на пиратския кораб на дон Джонидепио и да обиколим света!Навсякъде съм с вас!Само,моля ви,не ме пращайте на Марс!Не искам на стари години да правя любов със зелени човечета...
А сега Донита,забъркайте една чудодейна отвара за наследницата на сеньора Хапка и всяка от нас ще пусне в нея по нещо скъпо,та да й дарим здраве...От мен косъм или нокът,вие решавайте!

# 283
  • Мнения: 1 629
Няма против емиграцията, само да не се загубим помежду общите теми и квакане, плиз Hug

# 284
  • Мнения: 3 447
Ми аз затва предлагам да преместим целия клуб бре. Все едно къде - витални, креативни и остроумни дами кат нас Flutter могат да се забавляват навсякъде.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт