Хавански клуб III

  • 8 662
  • 309
  •   1
Отговори
# 255
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 856
Доня Проклетница махна с ръка - 'Пфу, рахитичен младеж с току-що набола брада! Тц, не е за мен!' и се връцна обратно към кораба на дон Джонидепио за поредна порция забавления.

# 256
  • Мнения: 3 447
Доня Проклетница махна с ръка - 'Пфу, рахитичен младеж с току-що набола брада! Тц, не е за мен!' и се връцна обратно към кораба на дон Джонидепио за поредна порция забавления.
Ш'та бия, ей! #Cussing out

# 257
  • Мнения: 1 629
При доните се получи спешна депеша. Доня Алмунда ги поздравяваше и злорадо ги подготвяше за  завръщането си, като твърдеше, че е била в обятията на Вожда, Дон Фиделио и обещаваше още утре да приложи фотос.

Сириъз, имате поздрави от Алма, снимката ще я пусне утре Grinning

# 258
  • Мнения: 3 447
Мадре де Диос... да не би всъщност това да е нашата Алмундиня Shocked

# 259
  • София
  • Мнения: 38 959
Ето ви я дона Руфина:
 
Дона Доллорес много я е налегнала жегата и музата и бяга. Освен това е ядосана от срещата си в центъра с оная надута пуйка доня Вероника.

# 260
  • Мнения: 3 447
Мчи тя по-хубава от нас бре... ааа, не така, не така Naughty

# 261
  • Мнения: 1 629
Доня Руфина кърти мазилката с усмиФка, таз не е тя.

# 262
  • София
  • Мнения: 38 959
Доня Руфина кърти мазилката с усмиФка, таз не е тя.
Ми тя затова си е прикрила усмифката с ветрилцето!
Ето ви я без ветрилце> И без зъби!

Последна редакция: чт, 20 юли 2006, 14:26 от Дилянка

# 263
  • Мнения: 822
Извинете за объркаността ми дони,но и дон Фиделио ли отпраши към Кореа?Явно съм пийнала повечко от коктейлите на Донита.Отивам пак да си легна,Орландио няма да ви го оспорвам...
А доня Руфина си я представях по-скоро така:
или така
като една същинска "спасителка" на плажа...

# 264
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Докато доните гукаха и кудкудякаха около рахитичния дон Орландио, а Рижата тичаше към кораба на Джонидепио, милата и прелюбезна доня Василиса бе скроила пъклен план.
Тя беше подмамила, подкокоросала и разни други неща бе направила на скъпия Джонидепио, та да подкара "Черната перла" към Великденските острови.
Корабът изду платна и заплава към залеза.
Остри писъци сепнаха доня Василиса и тя замалко не изтърва далекогледа. Рижата доня подскачаше ядно на брега, после се хвърли в морето и заплава.
Пореше вълните като моторница.
Доня Василиса бе възхитена от духа на своята мила дружка и й метна едно въже.
Не, не за да се обеси, пор фавор!  Shocked
А за да се качи на палубата.


# 265
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 856
Е, мерси поне, че ме взе на кораба на моя любовник, ядно процеди през зъби Рижата, макар че всъщност беше благодарна на Василиса, че не й метна въже с все котвата накрая, например (а можеше!)

# 266
  • София
  • Мнения: 38 959
И така безславно взе да потъва Хаванската ни темичка...

# 267
  • Варна
  • Мнения: 2 171
И така безславно взе да потъва Хаванската ни темичка...

Аааааа- сакън Grinning Naughty!

На катамарана дните минаваха безоблачно- цареше мир и любов към бирата и по- твърдия халкохол. Обслужващият персонал всеки ден падаше на белот, а Хуан не се отказваше да научи нищо не поемащата доня Катина на бридж(без да знае, че съпругът й/попътен му вятър/ се отказа още когато го би на гол покер към двадесета година на прекрасния им брак). Доня  Катина, която с умиление си беше припомнила готварските си подвизи гощаваше с удоволствие екипажа и мадам К с прекрасно суши приготвено от пресния морски улов и плетеше(най-накрая разполагаше с нужното търпение) фини шалове в цветовете на дъгата.

# 268
  • Мнения: 5 877
Като зърна едреещото петънце на хоризонта, доня Аманда се втурна да смекчи хаоса, който беше настъпил след нейното пристигане на острова. Върху някои статуи аленееха ярки петна лютеница, които тя не успя да изтърка и затова дооформи като красните китки, които красяха главите на нейните приятелки. Други статуи се наложи да бъдат декорирани така:

и така:

Трохите от сирене накачи по краищата на хвърлената мрежа и не след дълго събра в нея тлъсти моруни. Изпотъпканите листа подреди като мек килим.
После се спотаи зад една каменна морда и когато благонравните дами стъпиха на брега, избоботи с отвъден глас:
- Моля, ваша милост кой е и защо ни безпокои?

Последна редакция: чт, 20 юли 2006, 19:37 от Анда

# 269
  • Мнения: 1 629
Ами, потънала, де тоз късмет. Бабите са immortal! Само дет не ми остава време, но ще се взема в ръце и ще ги набутам в пъкленият план на Дон Ламелиндо и Доня Руфина, кат стой та гледай!

Общи условия

Активация на акаунт