idwa mi da si sloja krai na jivota!

  • 4 011
  • 58
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 429
Ей, я по-смело. Ти какво пътя ли искаш да му освободиш, а ти да напълниш дупката. До къде ще я докараш. Не може да ти вземе детето по-никакъв начин освен ако не тя изкара луда. А ти му даваш повод за това, като пиеш хапчета. Я, се стегни и без много да му се обесняваш му тегли една и живеей живота с детенцето си, че то е смисъла на живота ти. Никой не е похвален от това, че от любов се е самоубил. ГЛЕДАЙ СЕ ДЕТЕТО!!!!

# 46
  • Мнения: 1 492
ot4aiana, добре ли си?
А бебето къде е в момента?

# 47
  • Мнения: 1 937
камелия   и аз се питам същото!

И се чувствам безпомощна, защото не мога да направя нищо...

Поредната тема, от която съм като попарена...

# 48
  • Мнения: 1 492
Ох Вили, не знам.Имам чувството, че сме кошче за душевни отпадъци. Хората си кажат болката, вкарат ни в притеснения и размисли. А те си дишат спокойно вече.
Надявам се да е добре, че не знам вече.Нищо не може да се направи.

# 49
  • Мнения: 14 133
Ей, я по-смело. Ти какво пътя ли искаш да му освободиш, а ти да напълниш дупката. До къде ще я докараш. Не може да ти вземе детето по-никакъв начин освен ако не тя изкара луда. А ти му даваш повод за това, като пиеш хапчета. Я, се стегни и без много да му се обесняваш му тегли една и живеей живота с детенцето си, че то е смисъла на живота ти. Никой не е похвален от това, че от любов се е самоубил. ГЛЕДАЙ СЕ ДЕТЕТО!!!!

# 50
  • Мнения: 1 350
Мила мамче,напълно те разбирам...Сега си прекалено объркана и слаба за да предприемеш каквото и да е.Търсиш бърз отговор и готово решение,а такива няма.Просто ти трябва време да приемеш фактите,да осмислищ нещата,да се почустваш отново силна,цялостна завършена,вътрешно свободна...щастлива мама,дори и сама.В крайна сметка ако онзи е боклук,ше се освободиш от него...или ще го вкараш в пътя,не той тебе.Преживяла съм нещо подобно.Позната ми е тази зависимост...колко го обичам...,агонията и т.н.,как света свършва и живота ми няма смисъл,колко ме е страх...,не виждах дори детето си от болка...Не допусках,че някога е възможно отношенията ни да рухнат,че не ме обича вече....Е,...и аз преживях своя катарзис...за което не съжалявам.Знам коя съм!!!Сега се радвам на живота си и на децата си.Вече съм друга и съм свободна....Още сме заедно Peace....

# 51
Izwiniavam se 4e vi plasha taka!
Povashtah sigurno polovin chas,katopoglednah umivkata na malkoto 4ove4e!
Sega sam se zatvorila v 4erupkta si i ne znam kakvo da pravq, ne iskam da govorq s nikoi, dori s maika mi!
Tozi izrod mi promiva mozaka napravo!
Shte se opitam da sam silna i da se otarsq ot nego!
Blagodarq vi za savetite.
Blagodarq che vi ima
Blagodarq che se opitvate da mi pomognete i ste mi kato sestri!

# 52
  • Мнения: 1 150

Povashtah sigurno polovin chas,kato poglednah umivkata na malkoto 4ove4e!


 Shocked
Под "малкото човече" - детето си ли имаш предвид?

# 53
  • Мнения: 2 220

Povashtah sigurno polovin chas,kato poglednah umivkata na malkoto 4ove4e!


 Shocked
Под "малкото човече" - детето си ли имаш предвид?

А защо не? Често и аз наричам сина си така. Сори за оффа!

# 54
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Що за глупост?! Това с гълтането на хапчета стана мода тук Crazy Изобщо не ви се връзвам... Какво само мрънкате?! При първият сериозен семеен проблем- веднага хапчета Close Я се стегни, голяма жена си, дете имаш! Като не издържаш повече, отиваш да се разведеш!
Уф, трябва де се успокоя... много се ядосах и взех да се карам ooooh!

# 55
  • Мнения: 1 150

Povashtah sigurno polovin chas,kato poglednah umivkata na malkoto 4ove4e!


 Shocked
Под "малкото човече" - детето си ли имаш предвид?

А защо не? Често и аз наричам сина си така. Сори за оффа!

Аз разбрах от това изречение, че е повръщала, като е видяла детето си - за това питам. На израза нищо му няма - децата са си такива - малки сладки човечета  Simple Smile

# 56
Ох маи не съм се изразила правилно!
Имах предвид че като видях усмивчицата ан малкото човече осъзнах че правя глупости и не си заслужава заради този лаинар да страдаме ние и овръщах половин час!

# 57
  • Мнения: 1 937
Ей, здравей!

Щом си пак тук, а и вече пишеш на кирилица, значи си променена, мъничко Simple Smile

Как си!

# 58
  • Мнения: 1 492
Радвам се, че си осъзнала, че си заслужава да се живее заради една детска усмивка.Кураж

Общи условия

Активация на акаунт