Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 7 097
Не мога да се оплача! Вярно, че не живеем в един град, но сме били на гости по един месец у тях и жената е била винаги на ниво  smile3501

# 31
  • Мнения: 179
Изобщо не искам да се държат с мен като с дете.Обаче непрекъснато се опитват,защото свекитата са на възрастта на баба ми и дядо ми(75-80).Ужасно е да се държат с теб като с дете!Как може някои да приемат подобно отношение,не мога да разбера,че и да им харесва...?

# 32
  • Мнения: 2 159
добре се отнася, но не сме в един град и се виждаме много рядко иначе не знам как щеше да бъде Wink

# 33
  • Мнения: 3 394
никак не се държи, по-скоро безразлично като към комшийка Confused Но виж от финансите ми много се интересува-колко струва къщата , колата, колко пари печелим..... Confused

# 34
  • Мнения: 3 394
Аз нямам вече нито сили , нито желание да коментирам майка и син Sad Това моето е ненормална работа  #2gunfire #2gunfire #2gunfire Странно ми е само как все в мен е вината и как м*** му да *** все аз съм лиглата ???? На всичкото отгоре и симулант ме изкараха последния път #Cussing out #2gunfire #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out

стига бе,толкова ли е безнадежно Sad

# 35
  • София
  • Мнения: 6 182
Не мисля, че умишлено се е старала и се старае да ме "инквизира", но просто е изкукала, а на мен да ми се чудиш защо и се връзвам на простотиите newsm78
Ако си помисля, че няма да се налага никога повече да я срещам и да говоря с нея ми става супер леко на душата. Ама на мъжа ми му е кофти и изисква от нас да правим усилие и да се виждаме от време на време:sick: На мен това усилие ми коства киселини в стомаха, безсънни нощи, главоболие и лошо настроение. Като чуя, че ще идва почвам да си водя едни предполагаеми диалози наум: тя какво ще ми каже, аз какво ще и отговоря, и само се ядосвам.
Питаш на какво е готова една жена в името на семейството - ами задавам си въпроса трябва ли да се тормозя така на каквато и да е цена? Нали имам дете и трябва да си пазя здравето за него, а не да го пропилявам угаждайки на този и онзи.

# 36
  • Мнения: 1 446
Те и без това приятелите ни я наричат "гестапо" така , че нищо повече не мога да кажа.  Освен , че просто обърка човека. Не можа да укроти "опърничавата".
За протокола никога не сме живели заедно , защото аз отказах. И това беше най - големия "световен" проблем.

# 37
  • Мнения: 1 065
Държи все едно съм й снаха  Sunglasses

и моята така

# 38
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 390
Да,аз съм сигурна че ако се опитам да изведа моя мъж и да заживеем другаде ще ме намрази,колкото и да сме в добри отношения сега.Това е защото живеем там близо до нея(врата до врата) и няма никакви проблеми  newsm03

Ти роди дете, пък тогава гледай какво става  #Cussing out

Толкова поводи за дразги ще се появят, та ще се чудиш това същата жена ли е?

Ох  ooooh! това все едно аз съм го написала. И ние с моята свекърва не сме имали противоречия до появата на детето. Но като се задържах повечко време в къщи - живеем заедно- ела да видиш какво става ...  Sick Направо ме подлудява на моменти. И то не са "съвети", то не сръдни ... майко мила. Постоянно иска да се налага и да става според нейните представи. Ама аз нали си имам собствено мнение ... #2gunfire войната е на лице!!!

# 39
  • София
  • Мнения: 10 858
Честно казано с нея се разбирам много по-добре, отколкото с майка ми. Много си я обичам, за разлика от свекър ми, който е пълен гад! Twisted Evil

# 40
  • Мнения: 94
Аз не искам да се държи  с мен чак като със свое дете, трудно би било. Но не съм много доволна от поведението й. Уж не се меси, все казва, че младите трябва сами да си решават нещата, а всъщност не може да се сдържи да не попита "Ами това защо така, а не иначе. Пробвайте, както ви казвам, ще е по-добре" Старая се да не се ядосвам за дреболии обаче.

# 41
  • София
  • Мнения: 4 867
определено показва че държи на мен толкова, колкото и на сина си. дори използва едно и също мило обръщение и за двамата.
чак ми е неудобно понякога, защото май не го заслужавам...

# 42
  • Мнения: 6 167
брех няма ли средно положение?
моята свекърва се държи с мен с уважение, както би следвало към съпругата на сина си. и то живеейки съвсем близо. нямам никакви оплаквания. и съм много далеч от Инквизицията Peace

Общи условия

Активация на акаунт