Пука ли ви?

  • 5 356
  • 147
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 150
естествено че ми ПУКА ...на мен ми пука за всичко свързано с децата,които за щастие или не-живеят в БГ...и не ми се сърдете,ама звучи отвратително,че на някой не му дреме за другите деца и му е се тая..звучи ми като-не ми ПУКА дали е мръсно във входа ми,важното е,че в къщи ми е чистичко...

А, излизаш ли да изметеш и да минеш един парцал във входа? Защото аз излизам, но само на етажа, на който живея  Peace

Meryt, на кой родител му е все тая дали детето му се е хранило днес, дали е чисто и щастливо?

На тези, на които им пука за нещата, които не могат да променят - браво, за нас останалите - усмивки.

Цитат
Не става дума за искан съвет, а за ясно формулирано възмущение, изказано не по темата

# 61
  • Мнения: 495
да ти кажа, има ги доста
добрата майка не е такава по презумпция
ама не съм го казала да се заяждам, не ме разбирай погрешно

# 62
  • Мнения: 1 150
да ти кажа, има ги доста
добрата майка не е такава по презумпция
ама не съм го казала да се заяждам, не ме разбирай погрешно

Не съм и помисляла да приемам мнението ти, като заяждане. просто си мисля, че няма родители, на които да не им пука за децата им. Е има и изключения, много наивна мисъл изказах Rolling Eyes

# 63
  • Мнения: 1 680
Пука ми, но не се меся. Скоро гледах майка на 6 месечно момиченце - взела му банан, отхапва, сдъвква го, изплюва го и му го бута в устата.
Направо ми падна ченето, но нищо не и казах. Нито ще ме послуша, само ще излезе, че и се бъркам. Виж ако ми беше приятелка бих и дръпнала една лекция.

# 64
  • Мнения: 8 505
Да,пука ми.Но не се меся прекалено.Мога само да дам съвет-ако се приеме-о.к.,ако не-никого не мога да принудя в крайна сметка.

# 65
  • София
  • Мнения: 13 206
Непознатото дете един ден може да се срещне с моето.  Да му бъде шеф или подчинен, или гадже, или приятел, или някакъв друг.  Другото дете също ще остави свои деца - то също един ден ще стане родител.

Е това е и моят отговор!

# 66
  • Мнения: 698
Не, не ми пука дали ползват памперси или развиват рефлекс за пишкане от 17тия ден, дали си менкат вафлата или позволяват заравяне в пясъчника. Пука ми, обаче, дали си обичат, възпитават, хранят и гледат децата. Едно заради самите деца и после заради всички нас. Ако ползвам свободно Волтеровата риторика, то да си копаме всеки в градинката, може да е началото, но и начинът за превръщането ни в цивилизовано, мирно и нормално общество, в което бих искала да расте синът ми.

Това е и моето мнение!  Peace

# 67
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Да, пука ми - и за деца и за родители нейде там де нямат допир с мен и моето дете, пука ми и ги мисля и нервите си троша - такава съм.

# 68
  • Мнения: 394
Отново и тази тема се превръща в нещо друго. Thinking
Повечето от мамите изказаха това,което им тежи по отношение на отглеждането на децата.Избяга се от същността на въпроса-той беше зададен за конкретни неща и конкретни примери от хубавичкият ни форум.Но,нищо-още една криворазбрана тема и още едно доказателство,че всеки си говори,каквото го вълнува и не се замисля над думите на другите.Не мисля,че темата беше:"Пука ли ви дали родителите издевателстват над децата си,нито дали подкрепяте малтретирането на деца".
Но нищо-кой колкото си може. Peace

# 69
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Значи....ако знам, че Памперс са вредни пеленки....веднага споделям, защото ми пука за здравето.....същото е и със захранването..........и други неща........особено ако майката наистина се интересува и мнението ми би променило нейното.....но само така за спора.......не се бутам

# 70
  • Мнения: 7 837
Ооо, БГ-Мама-та не се меси и натрапва, тя раздава съвети, за постигане на ортимална успеваемост по създадените модерни форумски критерии за отглеждане на дете  Grinning

# 71
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Ако пусна тема с вредност...да чете , който иска....това натрапване ли е?

# 72
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Ако пусна тема с вредност...да чете , който иска....това натрапване ли е?

 Grinning Всеки луд с номера си тука.

# 73
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Ако пусна тема с вредност...да чете , който иска....това натрапване ли е?

 Grinning Всеки луд с номера си тука.

Ами да  Wink

# 74
  • Мнения: 2 212
Grinning Всеки луд с номера си тука.

Някои с цяла програма. както обичам да допълвам

Общи условия

Активация на акаунт