Пука ли ви?

  • 5 357
  • 147
  •   1
Отговори
# 135
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 357
Едва ли някога в Клюкарника е имало неопорочена тема  ooooh! А тази тотално се е омаскарила. Кучетата си лаят, керванът си върви... На кой му пука  Tired

# 136
  • Мнения: 1 150
Едва ли някога в Клюкарника е имало неопорочена тема  ooooh! А тази тотално се е омаскарила. Кучетата си лаят, керванът си върви... На кой му пука  Tired

На мен, не ми беше това идеята - жалко  Rolling Eyes

# 137
  • Мнения: 2 212
Дори ако някой пусне тема защо опорочаваме темите, четем по диагонал и си знаем своето без да се замисляме много върху чуждото мнение, то такава тема пак би била опорочена  Crazy Това е, твърде много хора, твърде различни, в което лошо няма, но твърде малко търпимост помежду ни...

# 138
  • Мнения: 834
Общо взето изобщо не ми дреме, ако обсъждам нещо сигурно е по скоро като клюка отколкото нещо друго

# 139
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Ми защо си пишеш тогаз с нереални личности ?  newsm78
не си пиша с личности. Говоря си сама.  Както и повечето тук обичам да си пиша мненията и после самодоволно да си ги чета, радвайки се ,че съм много интелигентна и модерна:) Суета ,какво да правиш?



 Joy
И аз така  Wink

# 140
  • Мнения: 394
Като чета отговорите тук,всички притеснения ми отпадат. Grinning
Ми то всички деца ще са добри,толерантни с такива родители,показващи се тук във форума.Нямам вече никакви съмнения за другарчетата на детето ми-ми те са вашите деца.И при такова възпитание и такава всеотдайна грижа от всички мами тук,няма да има нито едно дете,което да е лош пример за моето. Mr. Green

# 141
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Ох, айде стига, вече втори ден, още ли ви пука?  Grinning

# 142
  • Мнения: 495
голяма пукница се заформи тука #Silly

# 143
  • Мнения: 1 150
голяма пукница се заформи тука #Silly

А пука ли ти  Mr. Green

# 144
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 357
Като чета отговорите тук,всички притеснения ми отпадат. Grinning
Ми то всички деца ще са добри,толерантни с такива родители,показващи се тук във форума.Нямам вече никакви съмнения за другарчетата на детето ми-ми те са вашите деца.И при такова възпитание и такава всеотдайна грижа от всички мами тук,няма да има нито едно дете,което да е лош пример за моето. Mr. Green

  202uu

# 145
  • Мнения: 5 877
Дали ми пука... пука ми, разбира се. Но гледам реалистично на ефекта от евентуалната си намеса.

# 146
  • Мнения: 495
честно казано, хареса ми newsm10

# 147
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
пука ми и то си е реално опасно да стане приятел4е с моите хлапета, или да го вземе за половинка, знам ли или да му стане враг ! определено  най-4есто ми се налага да наглеждам и моите и 4уждите деца като си играят, 4е се полу4ава, нали тя ги гледа, аз да си лафя  с колежките  по маса! явно вдъхвам страхотно доверие на мамите наоколо! последен слу4ай в събота! ама не си поплювам като има виновен си се скарвам на виновния, пък майката си го прибра, де! сконфузи се, ама то4но пък за това не ми пука!

Общи условия

Активация на акаунт